Şimdi Ara

GOD OF WAR III REMASTERED (PS4) - TÜRKÇE - 1080p/60fps - 14 TEMMUZ 2015 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
9
Favori
39.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

GOD OF WAR III REMASTERED (PS4) - TÜRKÇE - 1080p/60fps - 14 TEMMUZ 2015

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  GOD OF WAR III REMASTERED (PS4) - TÜRKÇE - 1080p/60fps - 14 TEMMUZ 2015
  • Önceki nesilde oynamayanlar için güzel haber benim için ise gereksiz bir remastered ps3'de 2 kere bitirmiştim zaten, beyond remastered bekliyorum şahsen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 21 Mart 2015; 14:27:48 >
  • Fiyatıda düşük olmalı yada bütün seriyi bir paket yaparsın kullanıcılarını memnun edersin. Yeter artık içimiz dışımız GOW oldu. Sömürdük sömürebileceğimiz kadar eski oyunlarını. Yenisini yapacaksanız yapın.
  • Bazi arkadaslar Ps4 ile giris yaptigi icin Gow 3 ile baslayacaklar. Benim tavsiyem hikayeyi yakalamak icin Youtube'dan Türkce altyazili film tadinda videolar var onlari izlesinler. Sıkılmadan izlersiniz. Full oyun, film tadinda hizli oynanis seklinde Turkce altyazili gorebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun grafikleri zaten inanılmazdı. 1080p 60 fps uçar bu oyun.

• God of War 4 öncesinde PS4 le ilk defa oyun dünyasına adım atan yeni nesile oyunu tanıtıyorlar. Bu oyunu oynayan zaten koşa koşa God of War 4 alacak.
  • Bu habere benim kadar sevinen olamaz herhalde ben gow 1 ve 2'yi PS2'de büyük zevk ile oynadım. Her saniyesini hatırlarım. Ps3 almak nasip olmamıştı pc oyunculuğuna kaymıştım şimdi 3.oyununu oynayabileceğim. Umarım gerçekten güzel olur.

• Daha önceki nesilde Xbox sahibiydim. O yüzden çok istesem de bu seriyi bir türlü oynamak nasip olmamıştı. Dolayısı ile bu habere çok sevindim ve dört gözle bekliyorum.
  • Yeni gördüm güzel haber.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 39.99 $ fazla bence

• God of war olsunda remastered olsun ardakaş fark etmez ps3 konsoldaen az 10 kez bitirdim şimdi yeni nesil konsolda bitirme zamanı Günün en güzel haberi.God of war 4 gelene kadar heyecanımızı yüksek tutmaya yeter
  • Arkadasimin ps3unde oynisdim gecen yaz bilsem oynamazdim . Keske tum seriyi cikarsalar.. last of us i ilk kez ps4de oynamisdim ben pc tercih tarafinsayom ama yigidi oldur hakkini yeme last of us ve bu gow3 bir saheserdir bir basyapittir cok guzel haber hayirli olsun herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waleur555 -- 22 Mart 2015; 10:56:22 >
  • Bence Killzone Shadow Fall'un da remasteredi gelmeli. Çok oldu çıkalı unuttuk.

Bide Fifa 15'in remasteredini bekliyorum ben şahsen.
  • Keşke yeni bir kapak resmiyle çıksaymış oyun.Mevcut olan PS3 kutusunda mükemmel duruyordu ama mavi çizgili kutuda çok iyi durmamış bence.
    Ayrıca Beyond Two Souls Remastered bekliyoruz.PS3'ün son dönemlerinde çıktı oyun,o zamanlarda da çoğu kişi PS3'ünü satmıştı PS4 almak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: resE

39.99 $ fazla bence

Tüm oyunları tek bir pakete koyup, 60 dolara satmaları gerekiyordu. Sadece 3 ün remastered ını yapıp birde üstüne 40 dolara satmaları, kullanıcıları en ufak düşünmediklerinin göstergesi bence.

• Bazı arkadaşlar ya PS3'ün release zamanlarını unutmuş, ya da konsolu çıkışından 3 sene sonra falan almış ki çemkiriyor PS4 oyunlarına.

PS4 eski nesile göre daha sağlam kütüphane ile gelişiyor. Remasteredlar da bu kütüphanenin bonusu.

PS3 ilk 1,5 yıl oyunları:

-Ridge Racer 7
    -Resistance
    -Heavenly Sword
    -Uncharted: Drake's Fortune
    -Haze
    -Lair
    -Motorstorm

Evet, Kasım 2006'da çıkan PS3'e, 2008 yaz aylarına kadar çıkan exc. oyunlar bunlardı. Demon's Souls, Killzone 2, God of War 3, Heavy Rain, Infamous, Gran Turismo 5, Infamous 2 falan 2009-2010 oyunları hep.

PS4 bugüne kadar release olan exc oyunları:

-Killzone Shadowfall
    -Resogun
    -Driveclub
    -The Order: 1886
    -Infamous
    -Bloodborne

Onun dışında GTA 5, Last of Us, Dragon Age, Lotr Mordor, ignite ile gelişen Fifa serisi ve bağımsız yapımlar ile zenginleşen kütüphane (Transistor, Helldivers, Hotline Miami 2 gibi çok sağlam oyunlar var)

Kısacası tüketim toplumu olmuş insanlar.
  • Sony'den açıklama geldi :

Uzun zamandır beklenen olay önceki günlerde gerçekleşmiş, God of War 3: Remastered duyurulmuştu.

Artık Remastered oyunların cılkının çıktığı şu zamanlarda bu duyuruya hem olumlu hem de olumsuz yaklaşanlar oldu. God of War 3’ü oynamamış ve yeniden oynamak isteyenlerin sevindiği bu gelişmeye God of War 4’ün yapımının aksayacağı yüzünden tepki gösterenler de var.

Sony Santa Monica, “God of War: Ascension da Remastered olarak gelir,” diyenlere bir cevap verdi. “Serideki diğer oyunları PlayStation 4’e getirme planımız yok.” Bu konuyu netleştirdikten sonra ekip neden böyle bir olaya kalkıştıklarına da değindi.

“Remastered oyunlar beş yıl önce God of War 3'ü oynamayanlar gibi yeni oyunculara bir kapı açıyor. İnsanlar bazen unutuyor; seriye ne kadar çok oyuncu çekersek herkes için o kadar iyi olur. Santa Monica Studios olarak nesilden nesle tüm PlayStation oyuncularının yapımlarımızı tecrübe etmesini istiyoruz.”

Daha önceden yeni God of War oyunu üzerinde çalıştıklarını açıklayan Santa Monica’ya PlayStation 4 için geliştirdikleri yeni oyun da soruldu. Gelen yanıtsa geliştirme sürecinin mükemmel gittiği ama iyi oyunun sabır istediği oldu.

Kaynak oyungezer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dippyçik -- 22 Mart 2015; 18:29:53 >
  • God of War olsun da çamur da olsa oynanır
  • Allahını seven ucuz yapsın. Zaten zamanında parayı kırmışsın bu oyundan, yap 60TL 70TL de alalım. İnşallah 200tl fiyat biçilmez.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.