Şimdi Ara

GOD OF WAR III REMASTERED (PS4) - TÜRKÇE - 1080p/60fps - 14 TEMMUZ 2015 (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
9
Favori
39.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki çıkar mı? 4'ü oynayamadan 5'i mi oynayacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: üç f

Peki çıkar mı? 4'ü oynayamadan 5'i mi oynayacağız

Ascension, God of War 4 degil. Konu itibariyle ilk oyunun 10 yil oncesini, hatta Chains of the Olympus'un bile oncesini isliyor. Eger serinin her oyununu siralamak gerekirse Ascension, God of War 0 olur.

PS4'e gelme ihtimali cok dusuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 9 Ekim 2016; 22:36:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • üç f Ü kullanıcısına yanıt
    Çıkmadı ve çıkacağını da zannetmiyorum. Diğer beş oyuna göre çok kötüydü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4'te ascension oynamak istiyorsanız açın bir ps now aboneliği 1 hafta bedava oynarsınız. çok seyrek oynamazsanız yeterli gelir süre. ben başladım ama sık oynamadığım için yarım kalmıştı, çok ta sarmadı zaten. ama grafikleri iyiydi, çoğu ps4 oyunundan iyi görünüyordu.
  • Ps store da şu an 25 lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps storeda 38 lira şu anda almayı düşünüyorum ama seçeneklerde türkçe altyazı görünmüyor dijitalde olmuyor mu yoksa bilen birisi yeşillendirirse sevinirm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RageofTurk -- 22 Ocak 2017; 19:46:38 >
  • Beyler bu oyunu abd den aldım kutunun arkasında all yazıyor, türkçe oluyor mu oyun? türkçe oluyorsa sadece menüler mi yoksa oyun içi konuşmalar da altyazılı türkçe oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Baymakli_Dondurma

Beyler bu oyunu abd den aldım kutunun arkasında all yazıyor, türkçe oluyor mu oyun? türkçe oluyorsa sadece menüler mi yoksa oyun içi konuşmalar da altyazılı türkçe oluyor?

türkçe olmuyor
  • endonezya psn de god of war 3 bedava gözüküyor
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Ascension varken 3'ün remastered'ı çıkıyorsa E3'de God Of War 4 duyurusuna hazır olun derim hikaye kaldığı yerden devam edecek demek.

Türkçe Altyazı ile gelme ihtimali de yüksek bu arada, 1080p ve 60 fps ile kesinlikle alınası bir oyun. Oyunu daha önce oyna veya oynama, bu efsane oyun her türlü kutulu alınır ve arşive konulur

Adam geleceği görmüş be

• arkadas kafayi yemek uzereyim. oyunun bir bolumunde ileriye gidip magaraya giremiyorum. glitch'e giriyor oyun yukleyemiyor ilerisini ekran bulaniklasiyor adam sonsuzluga dusuyor.lutfen yardim.
    https://www.youtube.com/watch?v=9HzdPUyaij8

ayni sorunu yasayan yiginla video mevcut. acaba sorun oyunun kendisinde mi?

sorunu geriye giderek cozdum. baya gectigim yerlere dondum tekrar o yere donunce bu kez oldu. acaba sorun neyden kaynaklandi merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihathalitt -- 16 Nisan 2017; 3:38:20 >
  • Ne güzel oyundu be, harika zamanlar yaşatmıştı. Afrodit's Chamber bölümünde, Afrodit'e bir kaç posta çakmıştım. Ekstra puanlar veriyordu malum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

arkadas kafayi yemek uzereyim. oyunun bir bolumunde ileriye gidip magaraya giremiyorum. glitch'e giriyor oyun yukleyemiyor ilerisini ekran bulaniklasiyor adam sonsuzluga dusuyor.lutfen yardim.

sorunu geriye giderek cozdum. baya gectigim yerlere dondum tekrar o yere donunce bu kez oldu. acaba sorun neyden kaynaklandi merak ettim.

Oyuna ait onceki bir saveden yeniden baslatip denediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

arkadas kafayi yemek uzereyim. oyunun bir bolumunde ileriye gidip magaraya giremiyorum. glitch'e giriyor oyun yukleyemiyor ilerisini ekran bulaniklasiyor adam sonsuzluga dusuyor.lutfen yardim.

Oyuna ait onceki bir saveden yeniden baslatip denediniz mi?

sorunu hallettim. tesekkurler cevabiniz icin. oyun beden boyle sorunlu anlamadım

• bu hikayeyi internette buldum ve kendimce bazi onemli yerlere youtubedan videolari bularak ekledim. harika oldu cunku gercekten 3. oyun tamda kratosun titanlarla beraber 1 daga tirmanma sahnesiyle basliyor.

God of War Chains of Olympus (PSP)

CoO’da ilk oyundan 10 yıl öncesine gidiliyor ve Kratos’un Tanrılara hizmet ettiği dönemdeyiz. Tanrıların Kratos’tan korumasını istedikleri şehir (City of Attica)’da başlıyor macera. Burada verilen mücadeleden sonra Helios’un güneşinin battığı, ardından yeryüzünü Morpheus’un siyah sislerinin kapladığı ve Tanrıların sonsuz bir uykuya çekilmeye başladıkları görülür. Athena, Kratos’a durumu anlatır ve Tanrılara yardım etmesi gerektiğini söyler. Tabi entrikalar peşini bırakmaz, uzun mücadele sonunda Hades’in karısı Persephone ile de Kratos’un başı belaya girer. Kratos’un kızı Calliope Elysium tarlasındadır ve Kratos bunu Persephone’dan öğrenir. Ayrıca Persephon’un kargaşadan yararlanıp hükümdar olmak gibi bir planı vardır ve buna en büyük engel Kratos’tur. Kratos’a Caliple’i kurtarmanın tek yolunun güçlerini bırakıp tarlaya geçmesi olduğu söyler. Fakat Calliope’i kurtardıktan sonra Elysium tarlalarındaki ruhları öldürerek güçlerimizi tekrar kazanıyoruz ve Persephone ile yapılan savaşta galip gelerek, hem onu öldürüyoruz hemde artık yer yüzünü saran Morpheus un sislerinden kurtulmuş oluyoruz. Tanrılara verilen bu hizmet sonucunda artık bitkin düşen Kratos, Suicide Bluff’ta (Kratos’un intihar ettiği yer) baygın olarak görülür, Tanrılar onun ölmesine izin vermemiştir fakat elindeki özel güçleri almışlardır. Böylece God of War 1 in başındaki, tek silahlı ve büyü güçleri olmayan halimize dönüyoruz.

God of War (PlayStation 2)
    2005 yılında ilk çıkarılan God of War oyunu. Chains of Olympus’tan çok daha ileriyi anlatıyor, zaten hikaye başlangıç olarak böyleydi. PSP için yapılan GoW oyununda ise Kratos’un geçmişini de anlatmaya karar vermişti yapımcılar.

Umutsuz gözlerle uçurumun kenarından kendini boşluğa bırakan, ölürse kabuslarından kurtulacağını umut eden Kratos’un uçurumdan düşüşünü seyrediyoruz. Ardından 3 hafta öncesine giderek hikayemizi anlamaya başlıyoruz. Kratos, küçük bir Spartalı ordusun başındadır ve Barbarlarla karşı karşıya gelerek savaşmışlardır. Fakat güçlü ve kalabalık barbar ordusuna göre Kratos’un ufak ordusu başarısız olmaktadır, teker teker tüm adamları öldürülür ve Kratos, Barbar Kralının devasa balyozu altında kalacakken şöyle seslenir; “Ares, düşmanlarımı yok et ve hayatım senin olsun..”https://www.youtube.com/watch?v=XodvQWL1mL4 Ardından gök yüzü aydınlanır, bulutların arkasından Savaş Tanrısı Ares gelir, tüm barbar ordusunu yok eder ve Kratos’a cehennemden gelen Kaos Bıçaklarını (Blades of Chaos) verir. Bu güçlü ve ihtişamlı kılıçlar ile Ares in sayesinde Barbarlara karşı zafer sağlanır. Kratos söz verdiği gibi Ares’in kölesi olmuştur artık, onun emrinde bir savaşçıdır, köyleri yakıp yıkarlar. Fakat bir gün bu kargaşada Kratos’un karısı ve kızınıda öldürmesi ile onun için her şey bir kabusa dönüşmüştür. Kratos kendine yaptırdıklarından dolayı Ares’e kin besler ve bu nefreti ile onu öldürmek için and içer. God of War’ da Ares i öldürmek üzere Pandora’nın kutusunu açıp Tanrısal güçlere sahip olması gerekiyor Kratos’un. Bu amaç için uzun bir yol kat ediyor ve sonucunda Ares ile olan savaşı da kazanarak yeni Savaş Tanrısı oluyor Kratos. Artık Olympus’ta Kratos’unda söz hakkı oluyor.

God of War 2 (PlayStation 2)

God of War 2 seriye kaldığı yerden devam ediyor. Ares’i yok ettikten sonra yeni Savaş Tanrısı olarak Olympus’taki tahtına oturan Kratos, Pers ordusuyla bir savaş içerisindedir. Emrindeki Spartalı askerlerini Perslilerin üzerine salar ve savaşı kazanmak üzere iken son darbeyi vurmak üzere Olympus’tan şehre iner Kratos. Burada Tanrılar Kratos’a tepkilidir, özelliklede Zeus.. Şehre indiğinde Kratos’un omzuna bir kuş konar ve bir anda güçlerinin gittiğini görür. Bu kuş aslında Zeus’tur ve Kratos’un Tanrılık güçlerinin bir kısmını alarak, şehirde bulunan Rodos heykeline verir. Heylek canlanır ve Kratos’u öldürmek üzere saldırır, fakat başarılı olamaz. Ardından Zeus’un komploları üzerine, Kratos ile Zeus arasında bir çarpışma yaşanır. En sonunda bitkin düşen Kratos, Zeus tarafından öldürülür.

zeusun kratosu oldurme sahnesi:https://www.youtube.com/watch?v=7TuRo_0RhLw

Aslında tam olarak bu noktada başlıyor God of War 2 nin hikayesi. Zeus tarafından öldürüldükten sonra yer atlı dünyasına doğru yolculuk yapan Kratos, nerede olduğunu bilmeden, Gaia ile konuşur. Gaia ona hayatını geri vereceğini ve yeniden güçlendiğinde kaderin kız kardeşlerini bularak, kendi kaderinin iplerini çekerek, Zeus’un kendisini öldürdüğü zaman gidip, Zeus ile tekrar savaşması gerektiğini söyler. God of War 2 deki yolculuğumuz bunun üzerine başlar. Öncelikle kız kardeşlerin tapınağını bulup onları yenmeli, ardında kaderimizi değiştirerek geçmişe dönüp Kratos’un Zeus tarafından öldürüldüğü o an’a giderek, yeniden savaşmalı ve Zeus’u yenmeliyiz. En nihayetinde Kratos amacına ulaşır ve kaderini değiştirerek geçmişe dönüp Zeus ile savaşarak onu yener. Fakat burada Zeus, Kratos’un elinden kaçar ve Zeus’un ölmesini istemeyen Athena, Kratos’un Zeus’a karşı yapacağı ölümcül hamlenin önüne geçerek kendini feda eder. Athena ölmeden önce Kratos’a, Zeus’u öldürmemesi gerektiğini, eğer o ölürse Olympus’unda yok olacağını ve bunun olmasını istemediğini söyler. Zeus’u öldürmek demek, Olympus’u ve dolayısıyla diğer Tanrıları’da yok etmek demektir. Ardından Athena ölür ve artık Kratos’un tüm Olympus’u ve Tanrıları yok etmemesi için hiçbir sebep kalmamıştır.. athenanin kendini olympos icin feda etmesi ve kratosun tum tanrilari yoketmeye karar verdigi video:https://www.youtube.com/watch?v=TjcX3q3n6-A Fakat Zeus kaçmıştır, bunun üzerine Kratos yeniden kaderin iplerini kontrol ederek Zeus ile Titanların savaştıkları zaman geçiş yapar. Burada Gaia’ya olacakları anlatır ve kendi zamanına giderek Olympus’u düşürmek üzere birlik olmaları gerektiğini söyler. Kratos’un yaptıkları sayesinde Titan’larında kaderi değişmiştir ve tüm Titan’lar ve Kratos, tekrar zamanda yolculuk ederek, bütün Tanrıları yok etmek üzere Olympus dağına tırmanmaya başlarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakoyunn -- 23 Nisan 2017; 16:37:54 >

• Şu konuyu okudukça bir daha bitiresim geliyor oyunu.
    Malum Aphrodite beni bekliyor.
  • 1000 hiti ps3 de Chronosu oldurmeye giderken kapinin orada Hadesin penceleriyle L1+O ile alabiliyorduk.Bunda 120 de dusman oldu.Baska nasil alabilirim ?

• youtube da bu oyun ps 4 de türkçe gözüküyor tr psnde baktığımda tr altyazı gözükmüyor cdlerin arkasındada tr altyazı menü yazmıyor nasıl ps4 de türkçe oynuyor youtubedekiler
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.