Şimdi Ara

GOD OF WAR III REMASTERED (PS4) - TÜRKÇE - 1080p/60fps - 14 TEMMUZ 2015 (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
9
Favori
39.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheDC

Beyler oyun yarın raflarda olur mu ? İlk defa mağazadan oyun alacam. Hep spot ve internetten aldım

Resmi çıkış tarihi 15 Temmuz. Yarın zor gibi hatta salı bile gelmez D&R, Teknosa gibi mağazalara.
  • quote:

Beyler oyun yarın raflarda olur mu ? İlk defa mağazadan oyun alacam. Hep spot ve internetten aldım

Çok zor. Resmi çıkış tarihinden önce ellerinde olsa bile satmazlar. Ama hepsisony satıyor herhalde birisi yazmıştı ex oyunu birgün öncesinden almıştı. Sonuçta birkaç gün kala ellerinde oluyor ama satmıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre00

quote:

Resmi çıkış tarihi 15 Temmuz. Yarın zor gibi hatta salı bile gelmez D&R, Teknosa gibi mağazalara.

14 Temmuz diye biliyordum ben hocam. Sony Center oyunun çıkışından 2 gün sonra bizde dedi. DR'den umutluydum ama bekleyecez mecbur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDC -- 13 Temmuz 2015; 0:39:59 >
  • quote:

quote:

quote:

14 Temmuz diye biliyordum ben hocam. Sony Center oyunun çıkışından 2 gün sonra bizde dedi. DR'den umutluydum ama bekleyecez mecbur

Çıkış tarihi 15 temmuz. Dr a güvenme bakarsın gününde gönderir. Bakarsın çıkışından 10 gün geçer göndermez

• quote:

quote:

quote:

14 Temmuz ABD için. Avrupa Bölgesinde oyunun çıkış tarihi 15 Temmuz. Oyun Sony Center' lara gelmiştir belki bile ama resmi tarihten önce bildiğim kadarıyla satamıyorlar. Sanırım GT 5 in çıkışıydı. Hepsisony oyunları erken sattığı için başları ağrımıştı. Ama yine de belli olmaz. En azından bayramdan önce gelmiş olacak oyun :)

• Ön indirmeye dair hiç bir bilgi bulamadım internette. Sanırım pre-load olmayacak.

• Oyunda tr altyazı olacak mı kesin bilgi bulamadım?

• Gow 1 ve 2 'nin hikayesini nereden okuyabilirim ?
  • "Oyunun bu versiyonunda tüm eski DLC kostümleri ve içeriklerinin dahil olması oldukça hoş gözüküyor''

Merlin kazanından alıntıdır, bir arkadaş konuda dlc olarak satılacak diye yazmıştı sanıyorum, bilginize

• Batman'de ki gibi son 5 saat kala küfür eder gibi pre-load'a açıcaklarsa hiç açmasınlar daha iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 zorla aldırcak bana bu oyunu. Şimdi de hokuspokus indirimi uygulamışlar, 11 tl yeni üye kuponu vardı zaten, kartta ki bonus puanlarla da 80 tl'ye geliyor alıyım bari bulunsun kenarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WlcmToMyWrld

"Oyunun bu versiyonunda tüm eski DLC kostümleri ve içeriklerinin dahil olması oldukça hoş gözüküyor''

Merlin kazanından alıntıdır, bir arkadaş konuda dlc olarak satılacak diye yazmıştı sanıyorum, bilginize

neler çıkmıştı dlc olarak bu oyuna? bide neden cd de yüklü gelmiyor bu dlc ler sanki indirmek zorunda kalıyoruz interneti oömayanlar içinde kötü ben mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: mtrlw220

Oyunda tr altyazı olacak mı kesin bilgi bulamadım?

Kesin bu bilgi. Yani oyunun yerelleştirmesini yapan 23 Studios Facebook sayfalarında bununla ilgili açıklama yapmışlar. Oyungezer'in son sayısında ilanı vardı Sony' nin. Orada da Türkçe altyazılı diye paylaşmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baytar.

Gow 1 ve 2 'nin hikayesini nereden okuyabilirim ?

Yazılı değil ama bu konudan bir kaç sayfa geriye giderseniz ( son 1 ay içinde olması lazım ) bir arkadaş GOW 1 ve 2' nin hikayesini anlatan ara videoların Türkçe altyazılı Youtube linklerini paylaşmıştı. GOW 1, 1 saat 5 dakika, GOW 2' nin ise videosu yaklaşık 1 buçuk saati. Oradan da hikayesini öğrenebilirsiniz.
  • Bir dahaki nesile 2k remastered yaparlar mı ki, ona göre bekleyeyim.

• indirmeye açıldımı arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yabani Mokar

indirmeye açıldımı arkadaşlar ?

Açılmamış hala

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtrlw220

Oyunda tr altyazı olacak mı kesin bilgi bulamadım?

Türkçe altyazı olacak, kesin bilgi.
  • Herkeste heyecan dorukta sanırım

• Oyunun boyutu 40 gb.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.