Şimdi Ara

GOD OF WAR III REMASTERED (PS4) - TÜRKÇE - 1080p/60fps - 14 TEMMUZ 2015 (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
9
Favori
39.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ekelikaga

Oyun Türkçe Altyazı olacak. Gow Ascension gibi 6 7 saat değil, max 15+ saat olacak. Gönlünüzü ferah tutun

Kolay zorluk seviyesinde 6 saat, normal zorluk seviyesinde ise 7 saatte bitiyor.
  • Bloo. kullanıcısına yanıt
    İlk oynadığımda Titan'la başlamıştım kanka
  • http://www.twitch.tv/krayzieabm34

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun n11de 130 tl ,d r da 111 tl ,spotçu zekası bu olsa gerek

• Pre-load'a acilacak mi oyun? 40 gb inmesi uzun surer.

• Oyun raflara girdi mi?

• http://m.n11.com/ps4-god-of-war-3-remastered-turkce-altyazi-14-temmuz-kargo-P67797709

Burada 109 lira spotcular kazık syd ön siparişi 134 TL den satiyo yuh

• Trpsnden ön sipariş verip kartından para çekilen var mı ? Kartı ekleyip otomatik ödemeye aldım hala çekilmemiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean-x

Trpsnden ön sipariş verip kartından para çekilen var mı ? Kartı ekleyip otomatik ödemeye aldım hala çekilmemiş

Çekilmemis daha

• TR PSN'den girdiğim zaman desteklenen dillerde Türkçe göremedim, Türkçe dil desteği yoksa Endonezya dan alacağım.
  • 13 Temmuz' da çekilecek kredi kartından ücret.
    Daha doğrusu beklenen para çekme tarihi 13 - 16 Temmuz yazıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre00 -- 12 Temmuz 2015; 19:47:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

TR PSN'den girdiğim zaman desteklenen dillerde Türkçe göremedim, Türkçe dil desteği yoksa Endonezya dan alacağım.

Türkçe altyazı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

TR PSN'den girdiğim zaman desteklenen dillerde Türkçe göremedim, Türkçe dil desteği yoksa Endonezya dan alacağım.

Türkçe dil desteği olacak merak etmeyin. Oyungezer in Temmuz sayısında ilanları vardı. Türkçe altyazılı çıkacak yazıyordu.

• God of War Ascension'ın bazı aksak yönleri olabilir ancak hiçbir şekilde diğer üç oyundan aşağı kalır yönü yoktur. Hatta aslına bakılırsa fazlası vardır. Multiplayerı da öyle boş bir multiplayer değildir. Bir God of War oyununda Kratos olmadığınız halde Co-op oynanışı sizlere sonuna kadar yaşatır. Hem de bunu herhangi bir senaryo olmadan yapar.
  • Ön indirme olacak mı?

• Yanlış alarm Ps Drop ta gelen oyunlarda yazınca geldi sandım. 14 ü görunuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 12 Temmuz 2015; 22:47:08 >
  • Cevaplarınız için sağ olun yabancı dil sorun değil ama arada sadece 30 TL fark varsa Türkçe dil destekli versiyonu almak isterim. Umarım bunun satış rakamlarına göre ilk ve ikinci oyunu da getirirler.
  • Kartımdan şimdi para çekildi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 00:08 de benden de para çekildi. Bakalım ne zaman indirilebilecez ?
  • Beyler oyun yarın raflarda olur mu ? İlk defa mağazadan oyun alacam. Hep spot ve internetten aldım
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.