Şimdi Ara

GOD OF WAR III [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.447
Cevap
7
Favori
363.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeş beni unutma...
    hatırladığım kadar yardım edebilirim sizlere
    gow1 - gow2'yi bitirdim
    yakında tekrar başlarım gow1'den
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar_1988

ya arkadaşlar ben bu zeustan önce bi uçan kadın varya onda takıldım 2 saattir uğraşıyom hala olmadı ya geçemiyorum aynadan çıkıyo şerefsiz kardeşi küfür etmekten bktım ya lütfen taktiği varsa söyleyin çok kötü oldum hadi yardım edin.

dostum uçan kadından kaçarak dövüş r1 ile tutunma yerleri var onları kullan elektriği unutma o çok işe yarıyo aynalardan çıkmaya çalışan kardeşine de aynadan çıkmaya çalışırken yanına git vurmaya başla içeri giremez diğerini de elektrikle durdur
  • arkadaşlar hepinizi ekledim 27 kişi olduk.saolasın grishnakh oyunu bitirmiştim ama saolasınsen yinede.paylaşım yapalım ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genle yüklü gemi -- 20 Temmuz 2007; 18:52:30 >
  • God of War 1 ide 2 yide bitirdim.Lütfen benide ekleyinBu oyunun hastasıyım
  • Ben bu oyunu oynamak içn dogmuşum
  • bende oynamak için doğmuşum.İnşAllah gowIII de ps2 ye çıkar.üye sayısı 28 oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genle yüklü gemi -- 20 Temmuz 2007; 18:52:55 >
  • serdar beni de ekle arkadaşım. bişi yapçakmıyım üye olmak için gow1 i 2 kez bitirmem yeterlimi
  • eklisin zaten gardeşim
  • Kratos'un krallığına benide ekleyin..... en büyük Kratos!!!!
  • god of war 1 de 2 de bitti oyunun hastasıyım.benide ekleyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: windsurf

bu arada kratos mitolojide güç ve kuvvetin simgesidir
    bu bilgide benden

iki dakikadan yazamadım hem mesaj kirliliği olmasın
    farketmez benim için ekleyebilirsin

Oyundada güç ve kuvvetin vücut bulması heralde

benide ekleyebilirsin

• mudur benide ekliyebilirsin:)
  • arkadaşlar şimdi introlarda çok hızlı geçiyor da god ofwar 2 deki ara görüntülerde athena sanki ilk oyundaki olaylarda ares i kontrol ediyor gibi geldi ...gow2 de başta zeusun bizi öldürmesinden sonraki görüntülerde ares athenanın söylediklerini tekrarlıyordu ve kratos karısıyla kızını öldürürken yerdeki kanın yansımasında arkadan athena görünüyor. acaba kratosun ailesini öldürmesinde etken athena mı?? yani oyun çok güzel ama oynanıştan öte oyunun kurgu hikayesi daha önemli sanki
  • valla hikayede süperde ben anlamadım ya.
    haH tekrar okudum anladım.
    ya şimdi ne olacak devamı nasıl olur çok garip ya bu oyunun kurgusu ben bir daha bitireceğim 2 oyunu üst üste artık anlarım ya.
  • 1.Oyunun Hikayesi

GoW 1:Kratos Sparta ordusunun komutanıdır.Hiç bir savaşı kaybetmemiştir.Ta ki bugüne kadar.Doğunun barbarlarının hepsi toplanmıştır.Sparta ordusu kaybetmeye başlamıştır.Bir barbar tam kratos u öldürecekken Kratos savaş tanrısı Ares'e seslenir:"Ares düşmanlarımı öldür hayatım senindir" die.Sonra Ares barbarları öldürür.Kratosa Blade Of Chaosu takar.Ve kratosu bir katil olarak kullanır.Şehirlere yollayıp masum insanları öldürtür.Bir şehirde yine herkesi öldürürken oranın kahini ona yapmamasını söyler.Kratos onu dinlemez ve oradaki herkesi öldürür.Son öldürdüğünün karısı ve kızı olduğunu görünce kahrolur.Onları külleri Kratosun üstüne yapışır.Ve Ghost Of Sparta(Spartanın hayaleti)Doğar.Kratosun vücüdu bu yüzden beyazdır.Kratos her gece kabuslar görmektedir öldürdüğü kişiler yüzünden.Athenaya bunun nasıl geçebileceğini sorar.Athena ona Aresi öldürmesini söyler.Ama hiç bir ölümlü bir Tanrıyı öldüremez! Bunun olması Sadece Pandoranın Kutusunun vereceği güçle mümkün olacaktır.Kratos Pandoranın Kutusunu alıp Aresi öldürecektir.Ama hala kabusları geçmek bilmez.Bunun üzerine kratos Yunanistanın en yüksek dağından kendini aşağı bırakır.Tam düştüğü sırada tanrılar onu geri çeker.Kratos artık yeni Savaş tanrısdır.

The End

Kendi yazımdır haa

• quote:

Orjinalden alıntı: FireBender

1.Oyunun Hikayesi

GoW 1:Kratos Sparta ordusunun komutanıdır.Hiç bir savaşı kaybetmemiştir.Ta ki bugüne kadar.Doğunun barbarlarının hepsi toplanmıştır.Sparta ordusu kaybetmeye başlamıştır.Bir barbar tam kratos u öldürecekken Kratos savaş tanrısı Ares'e seslenir:"Ares düşmanlarımı öldür hayatım senindir" die.Sonra Ares barbarları öldürür.Kratosa Blade Of Chaosu takar.Ve kratosu bir katil olarak kullanır.Şehirlere yollayıp masum insanları öldürtür.Bir şehirde yine herkesi öldürürken oranın kahini ona yapmamasını söyler.Kratos onu dinlemez ve oradaki herkesi öldürür.Son öldürdüğünün karısı ve kızı olduğunu görünce kahrolur.Onları külleri Kratosun üstüne yapışır.Ve Ghost Of Sparta(Spartanın hayaleti)Doğar.Kratosun vücüdu bu yüzden beyazdır.Kratos her gece kabuslar görmektedir öldürdüğü kişiler yüzünden.Athenaya bunun nasıl geçebileceğini sorar.Athena ona Aresi öldürmesini söyler.Ama hiç bir ölümlü bir Tanrıyı öldüremez! Bunun olması Sadece Pandoranın Kutusunun vereceği güçle mümkün olacaktır.Kratos Pandoranın Kutusunu alıp Aresi öldürecektir.Ama hala kabusları geçmek bilmez.Bunun üzerine kratos Yunanistanın en yüksek dağından kendini aşağı bırakır.Tam düştüğü sırada tanrılar onu geri çeker.Kratos artık yeni Savaş tanrısdır.

The End

Kendi yazımdır haa

süper anlatmışsın gerçekten ..
    Arkadaşlar bende gow 1-2 bitirdim daha ps2 yi 1 ay önce aldım 1. haftada 2 oyunuda bitirdim

beni de eklerseniz süper olur...

• firebender cok guzel yazmissin oncelikle ellerine saglik.ben dew boyle dusunuodum da 2 . oyundaki zeusun kratosu desmesinden sonra kafa karisti acikcasi.. cok lost izliyom belki ondan komplo yaziyorumdur o ara goruntude sanki athenanin ilk oyundaki aksiyonda aresi kontrol ettigini dusundum. gow2de dedigim yeri hatirlarsaniz hani dev heykeli oldurdukten sonra yamuk sekilde zeusla dovusmeye calisiyodu ya orda olunce bi video var izleyin bakalim bana oyle geldi de fazla sallamis olabilirim
  • @haso_mari

athenanın kanda gözüküyor doğru.Ama athena ile aresin ne söylediğini duyamadım.Bakarım bi ara.
  • Beyler aramızda Kulupumuze güzel bir imza yapacak kimse yokmu ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.