Şimdi Ara

GOD OF WAR III [ANA KONU] (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.447
Cevap
7
Favori
363.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benden tavsiye sakın seriye herhangi bir oyundan başlamayın.En başından başlayın ki oyundan daha fazla zevk alınız ben öyle bir hata yaptım god of war serisine 2. oyundan başladım ve neler olduğunu anlamadım ingilizcemde pek iyi değil ''Gaya'' bir şeyler anlatıyor bende bir yerimden sallıyor ve ne anlattığını bulmaya çalışıyordum
  • Benide ekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: K®ATOS

ben burada takıldım arkadaşlar yardım edin lütfen.

gow 1ve 2 yi oynamadım ama youtube den veya başka video formatlı sitelerden walkthrough takip edersen çoğu oyunu detaylarıyla gösterdiklerini görürsün
  • Gow 1,2,3 oynadım fakat ara oyunlarını oynama şansım olmadı.Ascensionu merakle beklıyorum umarım hayranlarını hayal kırıklıgına ugratmaz.Benide ekleyebilirsen ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengiz837 -- 6 Temmuz 2012; 0:57:34 >
  • ps2 denk getirmiştim bir yerden 1. oyunu bitiremeden dvd hata vermişti bitiremedim. 2. oyunu bitirdim birde psp'ye çıkanlardan ghost of spartayı bitirdim. Bu gün itibari ile ps3 aldım yarın yada en geç pazartesi elimde olacak ilk oynayacağım oyun gow 3 olacak benide eklerseniz sevinirim :))

ps3 geldikten sonra acaba diyorum baştan mı başlasam seriye
  • Chains of olympus,Ghost of sparta,ve Gow 3'ü bitirdim.1 ve 2 yi oynayamadım.collection volume 1 arıyorum.izmirde mağazalarda bilen varsa söylesin
    Gruba ekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kandil16

yıllardır pc'de oyun oynarım oynanması gerekn oyunların çoğunu oynadığımı düşünüyordum ps'nin abartıldığını düşünüyordum...
    yaklaşık 1 ay önce ps3 aldım yanında GOW 3 verdiler hediye diye...
    oyuna başladıktan 13 saat sonra farkettim ki ben bu güne kadar hiç oyun oynamamışım bir nefeste normal mod bitti oyunun başından kalkamadım şimdi trophy için uğraşıyorum ve GOW 4 ne zaman gelecek diye bekliyorum

psn:egkandil

sanki biraz abarttın galiba ? :)

Bugüne kadar oyun oynamamışsın ? Yaşın kaç bilmem ama " Medal of Honor,Call of Duty,Grim Fandango,GTA serisi vb." oyunları es geçmen ne kadar oyun anlayışını olduğunu gösteriyor.Tabi şayet GOW tarzı oyunlardan bahsediyorsan kesinlikle haklısın.

GOW serisi kötü demiyorum mesela bir Heavy Rain kadar olamaz.

• konunun ana mesajı bakımsızlıktan ölüyor.. bir god of war sever olarak konunun düzenlenmesini istiyorum.. ki konu sadece III. oyun üzerine değil tüm oyunlar üzerine kurulu olsa daha iyi olur.. konu sahibi arkadaş ilgilenmiyorsa bile yöneticiler müdahale etse iyi olur..
  • bu oyunu bıtıremedım
  • Arkadaşlar seriye Direk God of War 3 ile başladım. PS3 sahibiyim ama konuyu hiç anlamadım bana ne önerirsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Arkadaşlar seriye Direk God of War 3 ile başladım. PS3 sahibiyim ama konuyu hiç anlamadım bana ne önerirsiniz ?

bende 3 den başlamıştım seriye ama çoğu şeyi anlamıştım biraz ingilizcen varsa anlarsın yada videoların türkçe altyazılı olanlarını izle
  • quote:

Arkadaşlar seriye Direk God of War 3 ile başladım. PS3 sahibiyim ama konuyu hiç anlamadım bana ne önerirsiniz ?

İkinizde 3 ten başlayarak hata etmişsiniz.Adı üstünde 3 2 nin direk bittiği yerden başlıyor.Eğer oynamadıysanız 1-2 yi acil oynayın.Ascension çıktığında kafanız iyice allak bullak olur benden soylemesi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengiz837 -- 5 Ağustos 2012; 14:52:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengiz837

quote:

İkinizde 3 ten başlayarak hata etmişsiniz.Adı üstünde 3 2 nin direk bittiği yerden başlıyor.Eğer oynamadıysanız 1-2 yi acil oynayın.Ascension çıktığında kafanız iyice allak bullak olur benden soylemesi...

PS3 e var mı 1 ve 2
  • quote:

quote:

quote:

PS3 e var mı 1 ve 2

Evet war gow collection I-II sıfırı 60-70 tl 2.el daha ucuza bulabilirsin
  • quote:

quote:

quote:

quote:

PS3 e var mı 1 ve 2

Hadi ya ben yok diye biliyordum ama size soyle soyleyim ingilizcem 0 yani 1 ve 2 yi alsam bile pek birsey anlamam altyazi olmadan tr bende en guzeli diyorum ki 1ve 2 yi internetten altyazili olarak izleyip 3.sunu biirmek ama 3.oyunun bitmesine az kaldi galiba baya bir oynadim ne dersiniz bu durumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

PS3 e var mı 1 ve 2

Hadi ya ben yok diye biliyordum ama size soyle soyleyim ingilizcem sifir yani 1 ve 2 yi alsam bile pek birsey anlamam altyazi olmadan tr bende en guzeli diyorum ki 1ve 2 yi internetten altyazili olarak izleyip 3.sunu biirmek ama 3.oyunun bitmesine az kaldi galiba baya bir oynadim ne dersiniz bu durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2573B355F -- 5 Ağustos 2012; 18:32:19 >

• Bu arada adminlere zahmet olmazsa su konuyu bir duzenlesinler igrenc bir vaziyette duruyo

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

PS3 e var mı 1 ve 2

Hadi ya ben yok diye biliyordum ama size soyle soyleyim ingilizcem sifir yani 1 ve 2 yi alsam bile pek birsey anlamam altyazi olmadan tr bende en guzeli diyorum ki 1ve 2 yi internetten altyazili olarak izleyip 3.sunu biirmek ama 3.oyunun bitmesine az kaldi galiba baya bir oynadim ne dersiniz bu durumda

Bence alın oynayın.Benımde çok iyi sayılmaz ing.

• benide ekleyebilirmisin? bu arada psp alarak god of war macerama başlayacağım
  • benide ekleyebilirsiniz serinin tüm oyunlarını hatim etmiş biri olarak.
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.