Şimdi Ara

GOD OF WAR III [ANA KONU] (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.447
Cevap
7
Favori
363.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yapmayın arkadaşlar bu seferde şevkiniz kırılacak ben olsam sabah full uyurdum aksam baslardım oynamaya sabaha kadar.Bu arada en zor modda oynayalım.Mümkünse arkadaşınızla oynayın böyle oyunlardan yarı anlayan ama oyunları yalamış yutmuş adamlarla oynamayın.Zira gamepadi birdaha elinize alamayabiliyorsunuz tecrübeyle sabittir
  • az önce oyunu 2 saat kadar oynadım,demek istediğim AMAN ALLAHIM,AMAN ALLAHIM,bu nedir ya rabbii,nasıl oyun yapmışlar bu adamlar hala kendime gelemedim aklım gitti

benki god of war fanatiğiyim,oyunu övüyordum bazende abartıyordum ama bekliyordumda bukadarmı olur,bu nedir yaa hala dumur vaziyetindeyim,yazacak kelime bulamıyorm,ve size yemin ederim abartmıyorum,oynarken bi ara gözlerim doldu,heyecandanmıdır zevktenmidir,bu nasıl bir atmosfer,bu nasıl bi kratos modellemesi inanılır gibi değil,

şimdiye kadar gördüğünüz videoları resimleri unutun hepsi hikaye oyun resmen kanlı canlı gerçek cgi mgi felan değil resmen gerçek,hele sesler yokmu oyunun sesleri DTS yapılmış arkadaşlar benim gibi ses sistemiyle oynayacak arkadaşlar şok olmaya hazır olun ben hiçbir oyunda hiç bir filmde bu kadar ses efekti görmedim hele müzikleri yokmu allahım yarabbim anlatılmaz dinlemeniz duymanız lazım eğer büyük bir lcd niz varsa birde sağlam 5+1 ses sisteminiz varsa kalbinize mukayet olun yerinden fırlayabilir hala kendime gelemedim biraz ara veriyim bi soluklanıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

az önce oyunu 2 saat kadar oynadım,demek istediğim AMAN ALLAHIM,AMAN ALLAHIM,bu nedir ya rabbii,nasıl oyun yapmışlar bu adamlar hala kendime gelemedim aklım gitti

benki god of war fanatiğiyim,oyunu övüyordum bazende abartıyordum ama bekliyordumda bukadarmı olur,bu nedir yaa hala dumur vaziyetindeyim,yazacak kelime bulamıyorm,ve size yemin ederim abartmıyorum,oynarken bi ara gözlerim doldu,heyecandanmıdır zevktenmidir,bu nasıl bir atmosfer,bu nasıl bi kratos modellemesi inanılır gibi değil,

şimdiye kadar gördüğünüz videoları resimleri unutun hepsi hikaye oyun resmen kanlı canlı gerçek cgi mgi felan değil resmen gerçek,hele sesler yokmu oyunun sesleri DTS yapılmış arkadaşlar benim gibi ses sistemiyle oynayacak arkadaşlar şok olmaya hazır olun ben hiçbir oyunda hiç bir filmde bu kadar ses efekti görmedim hele müzikleri yokmu allahım yarabbim anlatılmaz dinlemeniz duymanız lazım eğer büyük bir lcd niz varsa birde sağlam 5+1 ses sisteminiz varsa kalbinize mukayet olun yerinden fırlayabilir hala kendime gelemedim biraz ara veriyim bi soluklanıyım

Yapma şöyle işte yapma ya.Rüyama girdi dün akşam olympusa aşama aşama tırmanıyoruz.

• @NECO ksk

Beni nasıl tahrik ediyorsun bilemezsin ama söylediğim gibi dayanıcam ve 17'sinde gidip Sony bayinden alıcam... Bu arada demo ile arasında gerçekten çok büyük bir fark var mı?

Biliyorum beni sevmiyorsun oyunları Sony bayinden alın dedim diye ama God of War hakkında böyle iyi yorumlar yapan birilerini görünce çok seviniyorum ve heycanlanıyorum...

Son olarak iyi oyunlar...
  • silinsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 13 Mart 2010; 22:06:39 >
  • sabırla bekliyorum 17 martı
  • quote:

Orijinalden alıntı: eto82

quote:

Orijinalden alıntı: aliriza81

Arkadaşlar bende mi sorun var bilmiyorum ama bu oyunun demosunu ps3.e indirdim, bi tane adam elinde baltayla biçimsiz biçimsiz yaratıkları öldürüyor ve rastgale tuşlara basıyorum maşallah önüne geleni temizliyor, eee sonra, önüne geleni öldürerek ilerlemeli bi oyun mu bu, tabanca silah bomba olayı falan da yok galiba, bu oyunu nasıl anlayacaz bu oyunun mantığı nedir

yakında gelecek bi ek paketle sniper kullanabilecekmiş kratos..

Hemen söylediğimi gırgıra almışsınız, ben diyorum ki genelde bu tür oyunlarda bi misyon olur, . oyunun mantığı nedir onu sorduk hemen makaraya almışınız

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bende mi sorun var bilmiyorum ama bu oyunun demosunu ps3.e indirdim, bi tane adam elinde baltayla biçimsiz biçimsiz yaratıkları öldürüyor ve rastgale tuşlara basıyorum maşallah önüne geleni temizliyor, eee sonra, önüne geleni öldürerek ilerlemeli bi oyun mu bu, tabanca silah bomba olayı falan da yok galiba, bu oyunu nasıl anlayacaz bu oyunun mantığı nedir

Hemen söylediğimi gırgıra almışsınız, ben diyorum ki genelde bu tür oyunlarda bi misyon olur, . oyunun mantığı nedir onu sorduk hemen makaraya almışınız

Oyunun olayı ne kadar tanrı varsa öldürmek. Savaş açtık hepsine.

• kardeşim ben de yazacaktım böyle şeyler ben de devam ettireyim madem yazdınarkadaşlar hele o boss ile savaşlar deli gibi.ANLATILMAZ YAŞANIR DİYORUM....
    quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

az önce oyunu 2 saat kadar oynadım,demek istediğim AMAN ALLAHIM,AMAN ALLAHIM,bu nedir ya rabbii,nasıl oyun yapmışlar bu adamlar hala kendime gelemedim aklım gitti

• arkadaş oyunun ne kadar detaylı konusu olmadığını bilmediği için böyle demiş.
    Arkadaşım be detaylı konuyu başka hiçbir oyunda bulamazsın.
    quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

quote:

quote:

• Oyun inanılmaz olmuş cidden, boss savaşları falan bir harika. Kelimelere dökmek zor, yazmak istense çok şey yazılır oyun hakında ama tek kelime ile; mü-kem-mel.
  • COD:MW2,dünyada multiplayer olarak en çok oynanan ilk 3 oyundan biridir herhalde.Bu yüzden single modunun kısa olmasını bir yere kadar anlayabiliyorum,ki single oyun süresi 5-6 saat diye az küfretmedik yapımcılara.Ama 3 senedir beklenen ve multi modu olmayan,ya da en azından COD'la alakası olmayan bir oyunun 7-8 saat single süresi olması büyük eksiklik.

Kimse yanlış anlamasın,sadece GOW3'e değil lafım.Son zamanlarda çıkan çoğu oyunun oynanış süreleri çok kısa.Bence minumum 13-14 saat olması gerekiyor oyunların.Bir dünya para veriyoruz ama 6-7 saatte bitiyor oyunlar.Özellikle bu nesilde moda oldu bu.PS2 ve Xbox zamanında böyle değildi oyunlar.

Saygılar..
  • oyunu alanlar niye ss atmıyo ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K®ATOS
    arkadaş oyunun ne kadar detaylı konusu olmadığını bilmediği için böyle demiş.
    quote:

quote:

quote:

quote:

Oyunun konusunu çok iyi biliyorum, ilk iki oyunu da, PSP'deki Chains of Olympus'u da bitirdim ama şimdi soran arkadaş hayatında GOW oynamamış, e konuyu da bilmiyor ne yazayım dedim arkadaş anlasın diye tek cümle ile 3. oyunun konusunu yazdım.
    Uzun uzun konusunu anlatmaya kalksak çok uzun sürer zaten, dediğin gibi çok detaylı.
    Yoksa oyunun konusunu bilmediğimizden değil yani, yanlış anlaşılmasın.
    edit: ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 13 Mart 2010; 22:38:31 >

• Arkadaşlar Sony bayilerinde 119TL ise spot fiyatı bu hafta 99TL'ye düştüğünde yine spot satılacaktır. 119TL iyi fiyat ama çok çok iyi değil. Sonuçta Sony'nin kendi üretimi olan ve PS3 satışlarını arttırması beklenen bir oyun. En kısa sürede (hala çıkmadıysa) GoW3'lü PS3 paketi çıkarırlar zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

COD:MW2,dünyada multiplayer olarak en çok oynanan ilk 3 oyundan biridir herhalde.Bu yüzden single modunun kısa olmasını bir yere kadar anlayabiliyorum,ki single oyun süresi 5-6 saat diye az küfretmedik yapımcılara.Ama 3 senedir beklenen ve multi modu olmayan,ya da en azından COD'la alakası olmayan bir oyunun 7-8 saat single süresi olması büyük eksiklik.

Kimse yanlış anlamasın,sadece GOW3'e değil lafım.Son zamanlarda çıkan çoğu oyunun oynanış süreleri çok kısa.Bence minumum 13-14 saat olması gerekiyor oyunların.Bir dünya para veriyoruz ama 6-7 saatte bitiyor oyunlar.Özellikle bu nesilde moda oldu bu.PS2 ve Xbox zamanında böyle değildi oyunlar.

Saygılar..

çok hardcore değilsen 10 saat civarı sürüyormuş Gow3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GwynBlade -- 13 Mart 2010; 22:33:01 >

• kardeşim sana demedim kialiriza81 a dedim.
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: K®ATOS
    arkadaş oyunun ne kadar detaylı konusu olmadığını bilmediği için böyle demiş.
    quote:

quote:

quote:

quote:

Oyunun konusunu çok iyi biliyorum, ilk iki oyunu da, PSP'deki Chains of Olympus'u da bitirdim ama şimdi soran arkadaş hayatında GOW oynamamış, e konuyu da bilmiyor ne yazayım dedim arkadaş anlasın diye tek cümle ile 3. oyunun konusunu yazdım.
    Uzun uzun konusunu anlatmaya kalksak çok uzun sürer zaten, dediğin gibi çok detaylı.
    Yoksa oyunun konusunu bilmediğimizden değil yani, yanlış anlaşılmasın.
    edit: ekleme

• quote:

Orijinalden alıntı: mastenc

@NECO ksk

Beni nasıl tahrik ediyorsun bilemezsin ama söylediğim gibi dayanıcam ve 17'sinde gidip Sony bayinden alıcam... Bu arada demo ile arasında gerçekten çok büyük bir fark var mı?

Biliyorum beni sevmiyorsun oyunları Sony bayinden alın dedim diye ama God of War hakkında böyle iyi yorumlar yapan birilerini görünce çok seviniyorum ve heycanlanıyorum...

Son olarak iyi oyunlar...

Çok büyük değil dostum inanılmaz fark var,gerçekten inanılmaz fark var,aslında bende seni taktir ediyorum yaptığın çok doğru bişey ,dediğine katılırdım ama bu oyunda değil god of war da dayanamadım
    ayrıca ben buradaki herkesi seviyorum

bi arkadaşta neden ss koymuyorsunuz demiş ss koyarsak oyunu daha almamış arkadaşların zevkini bozmayalım,çünkü millet'e ss video felan görmekten gına geldi artık şuan herkes oyunu bekliyor,spoiler bölümünde olabilir oraya bak istersen varmı yokmu bilmiyorum ama çünkü ben o bölüme girmiyorum

• @K®ATOS oyunu aldın ve oynuyorsun demek Sony bayinden oyun alacak bir arkadaşımızı daha kabetmenin üzüntüsü içerisinde kahroluyorum

eee grafik nasıl demodan çok çok iyi mi?

Düzeltme: @@NECO ksk cevabın için çok teşekkürler, gerçekten nasıl dayanıyorum siz bana sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mastenc -- 13 Mart 2010; 22:44:02 >
  • Kısada olsa arşivlik oyun. Oyun süper 7-8 kere rahat bitiririm Youtube'a bakmadan bütün gizli nesneleri toplarım Titan'da bitirmeye çalışırım 10larca saat sürmüş olur oyun.
    Bad Company 2 var zaten zaman öldürmek için.
    Gran Turismo 5 çıksaydı hayırlısıyla
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.