Şimdi Ara

GOD OF WAR III [ANA KONU] (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.447
Cevap
7
Favori
363.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: clexitt

arkadaşlar, kadıköydeki spotçuların hepsi el birliği yapmışlar oyunu 130 TL den satıyorlar. Hepsini boykot edelim. Gidip almayalım. Bu kazıkçı, mantaliteye dur demenin vakti geldi artık.

Ben de gidip Sony Storedan 99TL ye alıcam

yalnız 99 tl ye bana vermezlerse oyunu olay çıkar o mağazada

avucunu yalarsın 99 TL ye hatta kratos arkadaşım sende istersen başlığı değiştirebilirsin bugün 2 tane sony center ı aradım kesinlikle öyle birşey yok ve o fiyata mümkün değil satılmaz dediler 120 TL fiyat çektiler ki bunuda geçelim sony center sahibi olduğunu söyleyip oyunun 99 TL den satılacağını söyleyen arkadaş ta bugün açtığı topicte 99 TL yi kdv dahil zannettiğini bugün kendisine gelen mailde kdv hariç fiyat olduğunu oyunun 115 TL ye yakın bir fiyata satılacağını söyleyerek düzeltmeyi yaptı konuda görmeyen arkadaşlar bilginiz olsun. Yani 99 TL olayı falan yok anlayacağınız

Son durum hakkında bilgi almak isteyenler;

http://forum.donanimhaber.com/m_38358053/mpage_3//tm.htm#38410720

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pape -- 13 Mart 2010; 15:54:06 >

• 99 TL zaten imkansız bir fiyattı. Oyunu geldiği fiyat+KDV desen zaten 99 TL civarı bir fiyat ediyor bu adamlar kar yapmadan babalarının hayrına mı satacaklar bu malı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 13 Mart 2010; 16:01:33 >
  • ALLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHH OYUNUM GELDİ,GOD OF WAR 3 GELDİ ,
    daha makinaya bile takmadım,kargo arabasını sabahtan beridir bekliyordum yolun başında görünce nasıl aşşağı indim bende bilmiyorum,
    dile kolay 3 yıldır sizler gibi heyecanla gün saydık ve o heyecanımı sizinle paylaşıyım dedim önce ben kaçar birazdan spoiler vermeden ilk izlenimlerimi anlatırım

• Bu 99TL hikayesi nereden çıktı bilmiyorum ama böyle bir şey söz konusu değil, fazla beklenti içine girip sonra hayal kırıklığına uğramayın.. Dün Nişantaşında Sony bayisine uğradım, stoklarına gelmiş oyun. Sağ olsunlar zamanında çok alışverişim olduğu için bana kıyak geçtiler ve 119TL'ye kuzenime hediye olarak aldım, 17'si geldiğinde teslim alacağız.. Kendisiyle biraz konuştum genel olarak bütün Sony Center mağazalarında 119TL olacağını söylüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRises -- 13 Mart 2010; 16:43:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

ALLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHH OYUNUM GELDİ,GOD OF WAR 3 GELDİ ,
    daha makinaya bile takmadım,kargo arabasını sabahtan beridir bekliyordum yolun başında görünce nasıl aşşağı indim bende bilmiyorum,
    dile kolay 3 yıldır sizler gibi heyecanla gün saydık ve o heyecanımı sizinle paylaşıyım dedim önce ben kaçar birazdan spoiler vermeden ilk izlenimlerimi anlatırım

hadi hayırlı olsun hocam, ben de alacam da şu kredi kartının internet şifresini bi almaya fırsatım olmadı

• quote:

hayırlı olsun artık darısı bizim başımıza

• quote:

hayırlı olsun hocam oyunu 10 kere bitirmeden gelme burayabenim oyun da yarın gelecek inşallah.dışarıda nöbet tutucam galiba başka yolu yok

• Hepimize hayırlı olsun. Yeni bir PS3 alsamda oynasam artık efsaneyi.
  • 120 TL. çok iyi fiyat aslında ama ben bekleme taraftarıyım :) acelem yok belli bir rakamda sabit kalacak oyun 59-79 tl. o zaman alırım (Tahminimce 1.5 Yıl sonra falan oluyor galiba böyle :D )
  • 10 gün sonra satışa sunulan bi oyunun 99 tl olması onun alınmasını gerektiren bi durum değil bence 10 gün sonra satışa sunarsan 99 tl olmak zorundadır zaten
  • Resmi çıkış tarihini bekliyorum,yok kitapçığı eksik yok bilmem kaçıncı bölge yok geldi-gelmedi-yarın gelecek saçmalıklarından bıktım.Alır koyarım arşive,daha da uğraşmam.
  • Ya Allah aşına Spoiler verenlere alıntı yapıp kızmayın ya...
  • çok merak ediyorum nasıl olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 13 Mart 2010; 19:49:50 >
  • arkadaşlar kelimelere yüklenemiyor bazen söylenecek şeyler.öğleden beri oynuyorum yani anlatamam.hemen bitmesin diye gece devam edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K®ATOS

arkadaşlar kelimelere yüklenemiyor bazen söylenecek şeyler.öğleden beri oynuyorum yani anlatamam.hemen bitmesin diye gece devam edeceğim.

Abi sindire sindire oynayamıyorsunuz bu kadar yıl beklediniz bu kadar acele etmeyin...
    Tamam çok güzel oyunda mesela ben ilk GOW I'i 7 güne bitirdim diğer oyununu da o kadar sürede bitirdim.
    Tabi bu uzun bir süre ama durmadan yüklenmeyin oyuna arada futbol,yarış falan açın.
  • doğru kardeşim karar aldım bugün sadece 1 bölüm daha bitireceğim önenmli bir yerde kaldı yarında bir bölüm öyle öyle bitireceğim
  • oyun çok güzel ama bulmacalar çok kolay geldi bana.şuan demoda karşılaştığımız atın ordayım ds3 ün şarjı bitmeseydi bu gazla bitirirdim oyunu
    Ama sindire sindire bitirelim 3 yıldır bekliyoruz 1 günde bitirmek olmaz.
  • NTV de GOD OF WAR reklami cikiyor
  • Şu aşırı zor olan Challenge koymadılarsa ben alırım Platin'i.
    Şu milletin aşırı zor dediği Batman'i Hard modda HİÇ ÖLMEDEN bitirmiştim.
    Aynı olay Modern Watfare 2'de de başıma geldi. O kadar Veteran'da oynadım başıma Star toplamak çıktı...

Aslında GOW serileri titan modda bile imkansız değil. Oyundaki yaratıkların dikkat ettiyseniz hepsi agresif değil tamamen teknik dövüşüyorlar. Mesela Troller yanına yaklaşınca elindeki odunu yere çakıyor ve bir süre pasif kalıyor.
    Undead'ler zor ama elinizi biraz Counter'a alıştırınca isbet almıyorsunuz.
    benim forovi dövüş stilim yuvarlan vur taktiği. çok sinir bozuyo ama ölmüyorsun sonuçta.
    1000 Hit combo Trophy'si çok kebeb , inanın Batman'deki 40 Hit combo çok daha zordur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

NTV de GOD OF WAR reklami cikiyor

Evet bir kaç gündür var. Bizim tv kanallarımızda reklamını görmek gerçekten harika
  • 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.