Şimdi Ara

GOD OF WAR III [ANA KONU] (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.447
Cevap
7
Favori
363.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Farkı şu arkadaşım bir video oyununa 180 TL VERİLMEZ oyun sevdalısı değil hastası dahi olsan 120 MAX (oda durma gore degısır gow 3 gibi durumlara karsı) adamlar gow 3 reklamına bukadar parayı harcadılar yıllardır nerdeydı bu herıfler anlamıs degılım neyse bir yerden baslamak lazımdı ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected
    quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

Çok bilen arkadaşlar

rica ediyorum önce tüm oyunlarınızı alışveriş merkezlerinden veya aral'ın websitesinden alın

sonra insanlara akıl verin

o mesajları atan sizler dahil hiçbirimiz bandrollü oyun almıyoruz burada senelerdir

Niye ben bandrollü alacam diye fazladan 70 lira kazık yeyim üstelik hiç bir işe yaramayan Aral'a gitsin o para ?
    Adamlar Spot oyun parasına getiriyor bandrollü oyunu.
    Birine laf sokacaksan ilk önce yazdığı mesajı tamamen oku kapak yapacam derken kapak olma : Buda sana hayat dersi olsun...

sana hayat dersini spotçular vermiş zaten

sen hala spotçulardan oyun alayım ama sadece sony'nin getirdiklerini gidip yerinden alayımda türkçe oyun yapılsın diye hayallerine devam et

Hala anlamadın hayret birşey ya. Ezik büzük oyunlar 190 lira iken koskoca GOW'u adamlar 120 liradan getiriyorlar ama hala laf sokma derdindesin

ya ben anlatamıyorum sanırım

ben ne demek istiyorum sen hâla ne diyorsun.

ben zamanında GTA'yı aynı şekilde gittim DnR'dan orijinal aldım spotçudan alacağıma

ama gow çıkmış bugün giderim alırım. aylardır sadece spotçulardan alıyorum oyun. hepinizde böyle yapıyorsunuz

ben diyorum ki

madem türkiye'de orijinal oyun satıldığını firmalara gösterelim derdinyeyiz. o zaman ASLA SPOTÇULARDAN OYUN AL-MA-YA-LIM

sadece god of war'la olmaz bu iş

neden uncharted 2'yi sony'den almadınız?

ne arkadaşlar farkı ne

açıklayın biriniz

Ben acikliyim, uncharted2 'yi 120 tlden satsaydi aral oradan alirdim. Bu kadar basit.. 10 tl fark veya iki uc gun beklemekten zarar gelmez ama oyunlari yetkili saticilardan almadikca kaybeden biz oluruz (tabiki fahis fiyatlari kastetmiyorum)
    ha oyunlara turkce vs, gelmesini hayal olarak goren bir zihniyete de anlayana sivrisinek saz diyorum.

• ya ben anlamıyorum sony yıllardır duruyor sonra birden gow3 le piyasıyı ele geçirmeye çalışıyor.sanki türkiyedeki potansiyelin farkında diil ler.bu güne kadar bişi yapmamış adamlar bundan sonramı yapıcaklar.boşuna kafanızı bulandırıyosunuz bence.sizin sony den oyun alıp almamanız onların hiçde umrunda diil bence.psn hesaplarımızı diğer ülkelerden aldığımızı bilen adamlar burda ki potansiyelimi bilmicekler yapmayın arkadaşlar.hadi ps2 deki kozları kopya oyun lardı şimdi ne bahaneleri var.2 yıldır türkçe altyazı yok türk psn yok şimdimi olcak.bende bandrollu alma taraftarıyım ama tr de işler böyle devam ettikçe,sony herhengi bi atılım yapmadıkçada (gow3 u 120 satmakla olmaz sadece bu iş)böle devam edr.saygılar
  • bende size yeni street fighter da hakan dıye bı karekter olduğunu hatırlatıyım yani olucaksa oluyo zaten kendınızı bosuna kasmayın bende sımdı gıdıp emınönunden alıcam oyunu prensesten
  • Oyunu nerden alirsaniz alin SONY bir sekilde istatistik tutuyordur yani siz PSN e baglandiginiz zaman hangi oyunu kac saat oynadiniz biliyor.SONY istese IP lerimizden ulkemizde ne kadar oyun satiliyor bulabilir.ARAL gibi firmalara giden karlar SONY i ilgilendirmez,Aldigimiz oyun orjinal bu yuzden SPOT da olsa SONY kazanir.Ayrica ARAL dan alarak niye kaziklanayim arkadas SONY ilk once bana deger versin oyunlari ucuza temin ettirsin bizde bandrollu alalim.Musteri olan benim,bazi arkadaslar oyle bir demiski sanki SONY bizim musterimiz aman bandrollu alin aman soyle yapin oyunlar turkce ciksin,PSN turkiye ciksin.Yok arkadas musteri olan benim ilk once sen bana guzel hizmet ver, bende sana parami veriyim bu kadar basit.

Tekrar soyluyorum Bandrollu alip almamaniz kesinlikle SONY in umrunda degildir,SONY Turkiye bu isi bilmiyor, hep yanlis politikalar izliyor bence.PS2 zamanindaki gibi herkesin korsan kullanidigi saniyorlar dicem ama yuh artik olur.SONY turkiyedeki oyun oynayan musterilerine deger veriyorsa SONY Turkiye oyun bolumune bakan yonetici degistirilmeli.DH den birini yapsinlar yonetici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuperGoa -- 12 Mart 2010; 15:55:47 >

• oyunlar türkçe olarak gelebilir

ama şu andan itibaren hiçkimse spotçulardan almazsa

180 - 280 neyse öyle alalım artık

ayrıca teknosada god of war + ds3 199tl
    http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=119987269&CS_Category=_PS3_OYUN795&CS_Catalog=_OYUN___HOBI

haberiniz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 12 Mart 2010; 16:25:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuperGoa

Oyunu nerden alirsaniz alin SONY bir sekilde istatistik tutuyordur yani siz PSN e baglandiginiz zaman hangi oyunu kac saat oynadiniz biliyor.SONY istese IP lerimizden ulkemizde ne kadar oyun satiliyor bulabilir.ARAL gibi firmalara giden karlar SONY i ilgilendirmez,Aldigimiz oyun orjinal bu yuzden SPOT da olsa SONY kazanir.Ayrica ARAL dan alarak niye kaziklanayim arkadas SONY ilk once bana deger versin oyunlari ucuza temin ettirsin bizde bandrollu alalim.Musteri olan benim,bazi arkadaslar oyle bir demiski sanki SONY bizim musterimiz aman bandrollu alin aman soyle yapin oyunlar turkce ciksin,PSN turkiye ciksin.Yok arkadas musteri olan benim ilk once sen bana guzel hizmet ver, bende sana parami veriyim bu kadar basit.

Tekrar soyluyorum Bandrollu alip almamaniz kesinlikle SONY in umrunda degildir,SONY Turkiye bu isi bilmiyor, hep yanlis politikalar izliyor bence.PS2 zamanindaki gibi herkesin korsan kullanidigi saniyorlar dicem ama yuh artik olur.SONY turkiyedeki oyun oynayan musterilerine deger veriyorsa SONY Turkiye oyun bolumune bakan yonetici degistirilmeli.DH den birini yapsinlar yonetici

çok doru dostum.bence sony nin derdi konsol satmak.yoksa durup dururken gow3 reklamları falan.sony daha önce de ps2 yi en fazla gow çıktıktan sora sattı.bunlar tamamne stratejik.bu arada sony oyun sorumlusu hartbiden deişmeli.eminim malın tekini koymuşlardır üni mezunu die oda sallamıodur

• quote:

oyunlar türkçe olarak gelebilir

ama şu andan itibaren hiçkimse spotçulardan almazsa

180 - 280 neyse öyle alalım artık

ayrıca teknosada god of war + ds3 199tl
    http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=119987269&CS_Category=_PS3_OYUN795&CS_Catalog=_OYUN___HOBI

haberiniz olsun

Böyle bir paket'in fiyatı makul bir seviyede görünüyor.

• Gow 3 Türkçe alt yazı seçeneği ile oynanabilecek diye söylentiler var arkadaşlar,, bu konuda yokmu bilgisi olan bir arkadaş ?
  • Türkçe tanıtım reklamı

• Bu Kratos efsane oldu artık. Oyun karakterleri içinde cidden alınıp ayrı bir yere konulması gerekiyor. Karizma denince akla gelen ilk karakterlerden. Sanırım bundan daha karizma tek karakter Illidan Stormrage'dir. (bknz: Warcraft)
  • ARKADAŞLAR LÜTFEN SPOİLER VERMEYİN... OYUN ZEVKİMİZİN İÇİNE ETMEYİN

LÜTFEN KONU BAŞLIĞI

SPOİLER VERME OYUNUMU KATLETME OLSUN.............
  • arkadaşalr medimarket gibi teknomarketlerde oyun yok daha.sporçulara gelmiş ben taksitle alıcam oyunu peşin para vermiycem.oyunun fiyatı 129 tl arkadaşlar.99 a beklemesin kimse.hb de 129 tl den satılıyor çünkü.
  • http://www.morfare.com/asp/product/3972/Sony-GODOFWAR-PS3-Oyunu

sony yetkili satıcısında oyun 113 ytl'den satışa çıkıyor. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: charming_man

http://www.morfare.com/asp/product/3972/Sony-GODOFWAR-PS3-Oyunu

güzel fiyat cidden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: charming_man

http://www.morfare.com/asp/product/3972/Sony-GODOFWAR-PS3-Oyunu

Gayet makul fiyat. Spot alacağıma, Türkiyenin ps3 oyuncu popülasyonunu göstermek için katkıda bulunacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: king80

Türkçe tanıtım reklamı

Bu arada ESRB rating'i 18+ yaş olan GoW3'ün reklamını da genel topluma sunmak için ciddi anlamda makaslamak gerekiyor ;)

GoW3'ün (ve bu serinin tümünün) ayarlarında hiçbir 'ebeveyn kontrolü' (blood / gore vb) olmaması da ilginç. Kafelerde ve evlerde çoluk çocuğun oyunu olacak çünkü.

Şimdiye kadar iyi sabrettik, 17'sine kadar da sabredeceğiz bakalım.

• Bu oyun çıktı ve biz oynayamayacağız.. Ps3 yok..

Neyse sağlık olsun yeter , inşallah birgün Allah oynamayı nasip eder..
  • ya ben oyunu yazıcıoğlunda 120 tl ye buldum
    alayımmı yoksa almayayımmı arkadaşlar _?
    yardım pls çok çelişkiliyim
  • http://www.morfare.com/asp/product/3972/Sony-GODOFWAR-PS3-Oyunu

Yukardaki linke baktıktan sonra istersen al

Not: Morfare Sony Eurasia yetkili satıcıdır.

quote:

Orijinalden alıntı: S_T_O_P

ya ben oyunu yazıcıoğlunda 120 tl ye buldum
    alayımmı yoksa almayayımmı arkadaşlar _?
    yardım pls çok çelişkiliyim

• 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.