Şimdi Ara

GOD OF WAR III [ANA KONU] (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.447
Cevap
7
Favori
363.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony ve Bolumsonucanavari.com işbirliği ile God of War III lansman sayfası yayında.

God of War III Lansman Sayfası
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • K®ATOS mesajlarınıza biraz daha özen gösterin lütfen.

Konuyu dağıtmadan saygı ve sevgi çerçevesinde paylaşımlar yapmanızı rica ediyorum.
  • Arkadaşlar sağlam şeyler geliyor bunlar boş değil Sony yap şu baba süprizlerini bize be yap !!

BSC
  • @frexter

senin yorumlarınla çok karşı karşıya kalmaya başladım ve sürekli sözlük yazarı gibi ayar verdiğini filan düşünüyosun heralde ?fakat burası ne ekşi ne ulu sözlük bu ukalalıkla fazla kalamazsın forum da.ve dilerim kalmazsın da kimse senin yaptığın konu dışı saçmalıkları dinlemek zorunda değil.

gördüğün gibi modlar da oldukca hızlı.hemen silinmiş yazdıkların.şu oyunun çıkmasına çok az kaldı neden arza çıkartıyosunuz anlayamıyorum adam gibi konuşalım muhabbetini yapalım yani.

ve

@by_e harika olmuş sürpriz sanırım buydu gerçekten çok güzel olmuşelinize sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

@mastenc

Bizim için herşey çok uzak böyle gittiği sürece boşkoy gitsin, biz elimizden geleni yapalım gerisi gelir inşallah..
    birçok kişiye 100 lira versen git Sony mağazasından al diye onlar üstüne 20 lira daha koyup spotcudan alılar eminim

Hiç güleciğim yoktu alemsin

@K®ATOS

Onlar anca ahkâm keserler iş icraate geldimi arkana baktığında çoktan kaçmış olurlar... Üstelik sanki çok zor birşey istiyoruz resmen komedi bu insanlar, sonra gidin utanıp sıkılmadan oyunlarda Türkçe altyazı istiyoruz diye mail çekin Sony'ye gerçekten acayip bir milletiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mastenc -- 11 Mart 2010; 17:19:23 >

• Burası Türkiye doğaldır

ayrıca zaten komik olsun diye yazdım ama aynı zamanda gerçektirde bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profiteer -- 11 Mart 2010; 17:22:00 >
  • arkadaşlar sabırlı olun 3 yıl beklemişiz 5 gün de beklersiniz o zaman fiyatlar makul birşey olur diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

@frexter

senin yorumlarınla çok karşı karşıya kalmaya başladım ve sürekli sözlük yazarı gibi ayar verdiğini filan düşünüyosun heralde ?fakat burası ne ekşi ne ulu sözlük bu ukalalıkla fazla kalamazsın forum da.ve dilerim kalmazsın da kimse senin yaptığın konu dışı saçmalıkları dinlemek zorunda değil.

gördüğün gibi modlar da oldukca hızlı.hemen silinmiş yazdıkların.şu oyunun çıkmasına çok az kaldı neden arza çıkartıyosunuz anlayamıyorum adam gibi konuşalım muhabbetini yapalım yani.

ve

@by_e harika olmuş sürpriz sanırım buydu gerçekten çok güzel olmuşelinize sağlık.

heh abi öncelikle sözlüklerden nefret ederim ve ayar vermek gibi bir niyetim asla yok. ama arkadaş gelip "sizin gibiler yüzünden sony böyle. ben de sony olsam bi halt yapmam sizin için" diyorsa, benim paramın olmamasını, yalnızca takasla oyunu alabileceğimi falan düşünmeden çat çut konuşuyorsa, üstü kapalı hakaret ediyorsa susayım, yutayım mı lafları? ben de senin yorumlarını takip ediyorum, sen olsan "tabi haklısın" falan deyip alttan mı alırsın?

ukalalık yaptıysam özür dilerim, lakin modların ikimizin de mesajlarını silip yalnızca Kratos'u uyarmasını kaçırmışsın sanırım. Kimsenin tadını kaçırma niyetim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frexter -- 11 Mart 2010; 17:32:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Frexter

quote:

@frexter

ve

heh abi öncelikle sözlüklerden nefret ederim ve ayar vermek gibi bir niyetim asla yok. lakin arkadaş gelip "sizin gibiler yüzünden sony böyle. ben de sony olsam bi halt yapmam sizin için" diyorsa, benim paramın olmamasını, yalnızca takasla oyunu alabileceğimi falan düşünmeden çat çut konuşuyorsa, üstü kapalı hakaret ediyorsa susayım, yutayım mı lafları? ben de senin yorumlarını takip ediyorum, sen olsan "tabi haklısın" falan deyip alttan mı alırsın?

ukalalık yaptıysam özür dilerim, lakin modların ikimizin de mesajlarını silip yalnızca Kratos'u uyarmasını kaçırmışsın sanırım. Kimsenin tadını kaçırma niyetim yok.

evet ben kratos ile aranızda ne geçti onları görmedimde en son icarus un kanatlarıyla ilgili bir şey yazdığını görünce okay ben de yeter dedim.fakat yinede bu mesajımı okuyup ters gidebilirdin ama yapmadın aklı başında birisi olduğun zaten bu hareketinle belli muhabbeti de iyi olan birisine benziyosun fakat agresifliğe girmeden muhabbet etsek çok daha güzel olur.mod gibi konuştum heralde çok benzer oldu fakat demek istediğim 1-2 aydır böyle yeni üyeler direkt agresife çocuğumu keserim moduna bağladı ayar vermeye kasan sözlük yazarı çakması tipler var(ki alınma sen onlardan dediğim gibi ne yaptığını bilerek cevapladığından mesajımı öyle birisi olmadığını gösterdin.) gerçekten sinir bozucular forumu kirletiyolar şurda zaten aklı başında çok az sayıda insanız yani o yüzden iyi ve sorun olmadan konuşssak daha iyi olur diye düşündüm ve bu düşüncemi yazdım.

neyse tekrar teşekkürler kabaca ve hakaret olarak algılamadığın için dediklerimi.hatta alındıysan da özür dilerim ben de belki abarttım biraz.fakat hiç bi gıcığım yada başka bişeyim yok sadece tepki gösterdim yazdığına başka hiç bi sorun yok. ve son olarak düzgünce cevap verdiğin için tekrar teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In Isaac We Trust -- 11 Mart 2010; 17:35:11 >

• quote:

quote:

quote:

@frexter

ve

heh abi öncelikle sözlüklerden nefret ederim ve ayar vermek gibi bir niyetim asla yok. lakin arkadaş gelip "sizin gibiler yüzünden sony böyle. ben de sony olsam bi halt yapmam sizin için" diyorsa, benim paramın olmamasını, yalnızca takasla oyunu alabileceğimi falan düşünmeden çat çut konuşuyorsa, üstü kapalı hakaret ediyorsa susayım, yutayım mı lafları? ben de senin yorumlarını takip ediyorum, sen olsan "tabi haklısın" falan deyip alttan mı alırsın?

en son icarus un kanatlarıyla ilgili bir şey yazdığını görünce okay ben de yeter dedim.

neyse tekrar teşekkürler ağırdan almadığın için zaten hatta alındıysan pardon fakat hiç bi gıcığım yada başka bişeyim yok sadece tepki gösterdim yazdığına başka hiç bi sorun yok. ve tekrar düzgünce cevap verdiğin için teşekkürler.

yahu o kanat muhabbet, "bak hakaret ediyorsun, forumdan uçuracak modlar" anlamındaydı. :) Kratos'un "alın size blade of athena'lar, ihtiyaçlarınızı karşılayın" lafı çok başka anlamlardaydı.

Teşekküre hiç gerek yok abi, gıcığın olmadığını biliyorum. Zaten dediğin gibi, dövmeli, beyaz tenli bi adamın yunan tanrılarını kestiği bi oyunu deli gibi bekleyen bi avuç adamız. Birbirimizi yemeye gerek yok. :P

• @BSC

Ayakta
  • god of war 3 gibi bir oyunu sony bayilerinden 100tl'ye almak varken oyunu spot almak hata olur.biraz sabır işi ama bence tr'deki biz ps3 sahipleri için önemli bir adım olur.
  • GOD OF WAR III [ANA KONU]

oh yea man. Akşam başlayalım bakalım nasıl oyun olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wassermann -- 11 Mart 2010; 17:45:49 >
  • Review copy'ye benziyor bu yahu, nerden buldun?
  • quote:

Review copy'ye benziyor bu yahu, nerden buldun?

Evet, Promo disk. Özellikle bu oyun çok geç geldi Türkiye'ye yoksa belki çok daha önce oynuyor olabilirdim. Dolayısıyla Türkiye'deki dergiler veya siteler de çok daha önce incelemiş olurdu.
  • Review code'u dvd kalemiyle heba etmeseydin keşke ya. :P geri istemiyorlar gerçi ama hani insanın içi gidiyor sony'nin kendi elleriyle paketlediği şeyi öyle görünce. ogz'de de hala tonlarca review code duruyor böyle üstüste. :D
  • quote:

promo disk o özel ebay de satıyolar 2-3 tane gow promo disk i ama pahalı diye hatırlıyorum ve kalmamış olabilir en son 81 kişi fiyat vermişti filan.
  • quote:

Review code'u dvd kalemiyle heba etmeseydin keşke ya. :P geri istemiyorlar gerçi ama hani insanın içi gidiyor sony'nin kendi elleriyle paketlediği şeyi öyle görünce. ogz'de de hala tonlarca review code duruyor böyle üstüste. :D

Onu yazmasam gerçekçi olmayacaktı. :)
  • quote:

quote:

promo disk o özel ebay de satıyolar 2-3 tane gow promo disk i ama pahalı diye hatırlıyorum ve kalmamış olabilir en son 81 kişi fiyat vermişti filan.

oha eğer öyle bir şey yapıyorlarsa yasa dışı, çünkü üstünde kocaman "this product is not for sale" konulu bir paragraf var. developer ve publisher'ların dergilere/sitelere yolladığı işte onlar abi...
  • Prenses Store'den ön sipariş yapıp'da iptal eden oldumu bende iptal etsem ayıp olurmu acaba sonuçta Sony'de fiyat 99TL olursa 20TL ile oyun değiştirebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.