Şimdi Ara

God of War için Dokuz Dakikalık Oynanış Videosu Sızdırıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       God of War'un dokuz dakika uzunluğunda yeni oynanış videosu sızdırıldı. 

Olimpos Tanrıları’na duyduğu öfkeyi ardında bırakan Kratos, artık İskandinav tanrıları ve yaratıklarının diyarında yaşıyor.

Kratos bu acımasız dünyada hayatta kalmak için savaşmalı ve oğluna da sadece hayatta kalmayı değil, aynı zamanda Sparta Hayaleti’nin yaptığı kanlı hataları tekrar etmemeyi de öğretmeli.

God of War’un bu görkemli yeni hâli, ikonik serinin tüm niteliklerini, yani vahşi dövüş dinamiklerini, destansı baş düşman mücadelelerini ve nefes kesen boyutunu içinde barındırıyor ve bunları, Kratos’un dünyasını yeniden şekillendiren güçlü ve dokunaklı bir anlatıyla birleştiriyor.

God of War 20 Nisan'da PlayStation 4 için çıkacak. 

Oynanış videosuna aşağıdaki oynatıcıdan veya buradan ulaşabilirsiniz.

• Bazı Gow fanatikleri bana kızacak ama oyun baya bir downgrade yemiş. Bu grafikler ne arkadas!.. Hayal kırıklığına uğradım valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 17 Mart 2018; 18:11:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Bazı Gow fanatikleri bana kızacak am oyun baya bir downgrade yemiş. Bu grafikler ne arkadas!.. Hayal kırıklığına uğradım valla

şaka yapıyor falan olmalısın efsane ötesi olmuş oynamak için sabırsızlanıyorum
  • hersey iyi guzelde abi bildigin last of us mantigini gow a uyarlamislar iste su kamera acisi ve cocukla birlikte hareket etmek falan ziplama olmamasi platform ogelerinin eksikligi bu bana eski gow oyunlarini aratti ne gerek vardi boyle degisiklikler yapmaya biz eski gow mekaniklerinden memnunduk.
  • bu oyunda bi dualshock 4 bozarız durum onu gösteriyor pek downgrade yemiş gibi gözükmüyor ama cıkıs zamanında belli olur.
  • Ohyyyşş
  • 30-35 saatlik oyunda 9 dakikada bu kdar mekan gördüysek ooo birde oyunun başlarından alınmış bu sahneler..Skill ağacını geliştirdikten sonra zevki gör :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bariz downgrade var ki zaten olmasa şaşardık, sonuçta konsolun gücü belli.

Tabi oyunu zevkle oynayacağız orası ayrı.
  • Kamera açısı arkadaki düşmanlar için sıkıntılı gözüküyor. Umarım tekrara bağlayan bir combat sistemi yoktur. Bekliyoruz merakla...
  • Kombat stili izlerken zevkli gelmiyor ama oynamadan yorum yapmamak en iyisi.
  • Sürekli tekrar etmese iyi sürekli aynı şeylerle savaşmak sıkabiliyor.

• Downgrade :( o kadar para saydik ya yapmayin etmeyin

• Eğer hep böyle ilerlerse belirli bir yerden sonra sıkabilir ancak dinamik bir oynanış yapısıyla farklı biçimlerde sunar ve bunu vakit olarak dengelerse iyi olacaktır.
  • Bu shooter degilki omuz izasi kamera cok sacma bence bu tur icin ryse ve hellblade oyununu hatirlatti bana. Keske izometrik kamera alternatufide olsaydi buna 10 kere tercih ederim.
  • İzlediğim şey God of War'dan ziyade Last of Us'ın Viking edition ek paketi gibi geldi. Joel kratos, ellie arteus olmuş. Tabanca baltaya, zombiler kuzey canavarlarına, amerika nors ormanlarına dönmüş. Kötü değil gayet güzel olmuş ama god of war değil last of us olmuş.
  • Sadece baltayı gördük çeşitli silahlar olduğunu söylemişlerdi o yüzden kesinlikle sıkıcı olmayacaktır dövüş sistemi güvenim tam dehşet bir oyun bizi bekliyor bizde onu :)

• Oyun harika olmuş eski God of war oyunlarında oyunun içinde hissetmezdim kendimi burda baltanin ağırlığı harika olmuş ve süper keşfedilecek manzaralar koymuşlar last of us tan bile güzel olmuş.
  • bu oynanis mekanigi ve akiciligin altta verdigim linkteki ile zerre alakasi yok..yapma santa sakin yapma hayal kirikligina ugratma bizi..

https://m.youtube.com/watch?v=YmIYko6ltI8

• Bloodborne da sadece bir testere ile 40 saat oynayıp sıkılmayanlar god of war da sadece balta varsa sıkılırız diyor ayrıca balta dışında silahların da olduğu açıklandı.kimbilir ne degişik yaratıklar tasarlamıştır santa monica Bence bu neslin en güzel oyunuyla karşılaşmamıza sayılı gunler kaldi ortam da harika olmuş.
  • Oyun kesinlikle harika gorseller vs downgrade falanda yok bence videoyla alakali sesler super balta ve kalkan cok iyi kullanilmis bayagi fonksiyonel olmus ona laf yokta bu oyun kesinlikle tam olarak gow degil yani eskisi gibi degil. Onun disinda mukemmel bir oyun gibi gozukuyor kaciran uzulur bu oyunu. Bu yil bu ya da rdr2 goty olur seneyede last of us part 2.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.