Şimdi Ara

God of War (Çıktı) [PC ANA KONU] - TR Altyazılı (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.083
Cevap
24
Favori
92.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • God of War (Çıktı) [PC ANA KONU] - TR Altyazılı
    God of War (Çıktı) [PC ANA KONU] - TR Altyazılıtechpowerup
    Horizon Zero Dawn Benchmark Test & Performance Analysis
    https://www.techpowerup.com/review/horizon-zero-dawn-benchmark-test-performance-analysis/4.html

Horizon kullanıyor baya.

• high ultra'da daha fazla vram kullanması normal, bu ayarları pc'cilere iş olsun diye çıkarıyorlar zaten. yoksa ortada low med high diye bir ayar yok, oyun var, yapılmış bitmiş, kullanacağı kaynaklar belli. pc'ye çıkarırken üstüne bir şey katalım diye gereksiz ayarlar koyuyorlar. hzd özelinde high ultra ayar oyuna hiçbir şey katmıyor ama çok daha fazla kaynak tüketiyor. böyle ayarlar olacak ki insanları yeni ekran kartı almaya yöneltsinler :)

4 gb 1650s ile akıcı çalıştırıldığı videosunu attım, başka videolar da bulabilirsiniz

[DHTube=https://youtu.be/88ZvY615euk?t=18]

şöyle tekrar atayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 25 Ekim 2021; 0:28:23 >
  • Oyunun PC portunu Jetpack Interactive isimli bir stüdyonun yaptığı ortaya çıktı. Sony temsilcilerinin aşağıda paylaştığım siteye verdiği demeçte oyunun PC portunu Santa Monica'nın denetimi altında olan Jetpack İnteractive isimli stüdyo tarafından yapılacağı açıklanmış. Firmanın üzerinde çalışacağı en büyük projesi bu oyun olacak çünkü daha önceleri yer aldıkları projeler NBA Live 14,15 ve 16 da kullanıcı ara yüzü ve proje yönetimi desteği, Orcs Must Die! Unchained PC portu ve çeşitli firmalara ait oyunlarda geliştirme desteğinde bulunmuşlar. Sony' nin yakın vakitte satın aldığı Nixxes' in bu haberle birlikte oyunun PC portu üzerinde çalışmadığıda kesinleşmiş oldu. Belki başka oyunların PC sürümü üzerlerinde çalışıyorlardır. God of War (Çıktı) [PC ANA KONU] - TR Altyazılı 

God of War (Çıktı) [PC ANA KONU] - TR Altyazılı

God of War (Çıktı) [PC ANA KONU] - TR Altyazılı
    God of War (Çıktı) [PC ANA KONU] - TR Altyazılıars technica
    God of War’s 2018 reboot arrives on PC in January 2022 [Updated]
    https://arstechnica.com/gaming/2021/10/god-of-wars-2018-reboot-arrives-on-pc-in-january-2022/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 25 Ekim 2021; 18:45:7 >

• Detroit Become Human da bu aralar sıkıntı var. 1050 GT ekran kartımda oyunu 30fps ile oynamama rağmen kasmadan oynayabiliyordum. Bir kaç aydır oyunu açmamıştım. Gecenler de oyuna tekrar başladım oyunda fps 10-5 düşmeye başladı. Oyunda grafik ayarlarını baya düşürdüm 45-50 fps kadar çıktı ama bir süre sonra fps 10-15 düşüyor. Oyunu durdurup grafik ayar kısma gidip hiç bir şeye dokunmadan geri çıkıp oyuna dönünce fps 45-50 fps geri dönüyor.

Oyuna son gelen güncelleme den sonra böyle oldu gibi.

• Hadi bakalım umarım iyi bir port olur, optimize iyi olursa ki grafik yükü az, geniş alanları pek olmayan bir oyun... Tanıdından yenmez sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön sipariş etmiştim fakat iptal ettim. Döviz almak daha mantıklı geldi, fiyatı artarsa artsın. Oyunun fiyatı açıklandığından beridir 30-40 kuruş arttı döviz. Yarın 11-12'ye çıkacak, fiyatını da çıkana kadar değiştireceklerini sanmıyorum zaten, çıkmadan önce alırım. Bu nedir ya, oyun ön sipariş ediyoruz insanın psikolojisi bozuluyor, yurt dışında alıyorsun 60 doların yine 60 dolar Türkiyedeyse anlık kur değişiyor...

• Oyun Nvidia DLSS / AMD FSR destekli geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 5 Kasım 2021; 13:7:3 >
  • İnş oyunun portu güzel olurda can çekişmez sistemler :)

• Kasım'ın da ortasına gelmişiz tam 2 ay kalmış. Klavye&Mouse ikilisi ile nasıl olucak merak ediyorum.

• Hocam oyunun en güzel yanı gamepadde verdiği o vuruş hissi bence, klavye mouseu daha çok sevsemde ben yine gamepadde oynarım sanırım.

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt

PS4'de gamepad ile tadını zaten çıkarmışım hocam. Klavye & Mouse ile denemek istiyorum ayrıca kendimi daha iyi hakim hissediyorum oynarken. Horizon Zero Dawn ve Days Gone oynarken klavye & mouse ikilisi ile çok rahat oynadım.

• Kesinlikle bende bu şekilde düşünüyorum bakalım klavye mouse ile nasıl olacak

• downrage yapmışlar pc ye ps4 e göre sönük gözüküyor

• movistar73 kullanıcısına yanıt
    "Downgrade yapmışız PC'ye, PS4'e göre sönük gözüküyor."

-Cory Barlog

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ps fanlarının hayaller.
    2 bölümde eksikmiş ps ye göre.

• The Frost kullanıcısına yanıt

şakamı yapıyorsun yoksa gerçekmi bu yazdıgın anlamadım :D ama cidden ps4 grafikleri daha güzel gözüküyor pc ye göre belli effekleri kısmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi movistar73 -- 26 Kasım 2021; 2:47:44 >
  • downrage yani kratos daha az öfkeli olacak. sevgiyle ve şefkatle öldürecek düşmanları. ponçik kratos.

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt

ben de kesinlikle k/f ile daha rahat ediyorum fakat baltayı eline çağırdığında fare titremeyeceği için bir şeyler eksik kalacak.

• God Of War eski oyunları da collection şeklinde PC gelirse iyi olur zira şimdi bununla başlıyan birçok kişi kratos un geçmişini bilmiycek.Üstündeki yara izlerinin bile bir hikayesi var.Bazı karakterler geçmiş oyunlar ile alakalı.👍

-------------------

USD artıyor , almanız tavsiye edilir , şuan fiyat daha artmadı.(329 TL)God of War (Çıktı) [PC ANA KONU] - TR Altyazılı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 1 Aralık 2021; 9:19:12 >
  • god of war 1 ve 2 ps4'de ve ps5'de bile oynanamıyor. .. sadece gow3 oynanabiliyor

pc'de god of war'ı açacak güçte pc'ye sahip biri ilk üç oyunu da artık emülatörle rahatça oynayabilir. ben ilk iki oyunu 4k 60 fps oynadım gayet de keyif aldım. ps2 emulatörü artik inanılmaz derecede stabil. 15 saat oynanışta 2 kere crash yaşamışımdır.

3. oyunun emülasyonunda da büyük gelişmeler var 3600/10400f civarı işlemcilerle 30 fps alınabiliyor. onu ps4de oynamıştım ama oynamamış olsam emülatörle oynardım onu da

zaten meraklısı olan emülatörle uğraşır, oynar. ben uğraşmıştım. meraklısı olmayan önüne tepside sunulsa bile oynamaz

God of War (Çıktı) [PC ANA KONU] - TR AltyazılıDumdum Level 1youtube
    CRONOS BOSS FIGHT God of War 3 no PC - GOW 3 60fps no PC Emulador RPCS3 Ryzen 5 3600 GTX 1660S 🖥️ Processador AMD Ryzen 5 3600 🖥️ Memória RAM 16GB 3000MhZ 🖥️ Placa mãe AROUS B450 PRO 🖥️ Placa de vídeo (*AMD RX5700 XT Sapphire) + GTX 1660 SUPER ASUS 🎮 GoW 4 de verdade no PC: https://youtu.be/Dl4WSmjYwZE 🎮 PLAYLIST The Last of US no PC: https://www.youtube.com/watch?v=yuuuiXj3RMg&list=PLCfof8JmRFTVvuPohJ9TR-w4OEgaTIoHM 🎮 GoW 3 No PC: https://youtube.com/playlist?list=PLCfof8JmRFTU6ZhaE9pv_Gx1S7-CEEQDu #GoW #GodOFWar #RPCS3
    https://www.youtube.com/watch?t=125&v=7stBHqUgnx4&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 2 Aralık 2021; 12:39:48 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.