Şimdi Ara

GOD OF WAR ASCENSiON (PS3 ANA KONU) CIKIS TARiHi 13 MART (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.519
Cevap
14
Favori
146.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -Kimisi oyunun Ares'e hizmet ettiği süre içerisinde geçeceğini söylüyor.
    -Kimisi Kratos'un gençlik hayatını konu alacak diyor.
    -Kimisi tanrılara hizmet ettiği süreyi ele alacak diyor.

Biz Kratos'u o beyaz ten rengiyle tanıdık dostlar. Yani general kratos şeklinde bir god of war oyunu getirmez yapımcılar. Hem trailerda yorumcu kadının dediğini hatırlayalım.
    Kan bağıyla bağlı olmadığı bir zaman diyor. Kratos yeminini ailesini öldürdükten sonra bozdu. Chains of Olympus'ta onu tanrıların emrinde gördük ama hala isyankar bir tavrı vardı. God of War I'de ise artık tam bir hizmetkar gibi çıkmıştı karşımıza ve ilk oyun olduğu için çoğumuz Kratos'u o şekilde tanıdık. Ama gerçek yüzünün ikinci oyundaki gibi olduğunu anladık. Bu adam başından beri isyankar bir tavır takınıyordu. Bana kalırsa Ascension ile Kratos'un tanrıların hizmetine girmeden önce onların başına ne kadar bela olduğunu göreceğiz. Kısaca Kratos'un God of War 3'ten sonraki belki de ondan bile fazla bir hırsla yanıp tutuştuğunu görebiliriz bu oyunda.

• Jason Momoa: "Kratos'u Canlandırmayı Düşünürüm"

God of War hayranlarının en büyük isteklerinden biri de şüphesiz, Kratos'u beyaz perdede görmektir.

Game of Thrones dizisinin oyuncularından Jason Momoa bu rol için düşünebileceğini açıklamış. Game of Thrones dizisinde Khal Drogo'yu canlandıran oyuncuya  Middle East Film & Comic-Con'da, tbreak.com websitesi soruyu sordu, Jason Momoa'nın cevabı ise şu oldu; "Kratos'un kim olduğunu biliyorum, beyaz ve kırmızı suratı boyalı adam değil mi? Evet. Eğer böyle bir proje olursa, düşünürüm, neden olmasın?"

Sizce nasıl bir Kratos olur Jason Momoa'dan?

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Jason_Momoa_Kratosu_Canlandirmayi_Dusunurum-26954.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Jason Momoa: "Kratos'u Canlandırmayı Düşünürüm"

God of War hayranlarının en büyük isteklerinden biri de şüphesiz, Kratos'u beyaz perdede görmektir.

Game of Thrones dizisinin oyuncularından Jason Momoa bu rol için düşünebileceğini açıklamış. Game of Thrones dizisinde Khal Drogo'yu canlandıran oyuncuya  Middle East Film & Comic-Con'da, tbreak.com websitesi soruyu sordu, Jason Momoa'nın cevabı ise şu oldu; "Kratos'un kim olduğunu biliyorum, beyaz ve kırmızı suratı boyalı adam değil mi? Evet. Eğer böyle bir proje olursa, düşünürüm, neden olmasın?"

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Jason_Momoa_Kratosu_Canlandirmayi_Dusunurum-26954.htm

Başka alternatifler üzerinde de durulabilir bence !!

• quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Jason Momoa: "Kratos'u Canlandırmayı Düşünürüm"

Jason Momoa'nın Kratos ile uzaktan yakından, fiziksel ya da herhangi bir açıdan benzerliği yok bence William Scott "Bill" Goldberg daha uygun olurdu. Adam yaşlandı biraz ama makyajla olmayacak bir şey değil bence fiziksel açıdan zaten neredeyse aynı adamın suratıda Kratos daha ne olacak?

• God of war
  • Oyunçeviri dublaj yapmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Oyunçeviri dublaj yapmış.

Eyvallah

• kratosun barbarlarla yaptığı savaşta geçebilir zannedersem gow 1 de bununla ilgili bi video vardı.
  • Guzel olmus
  • Ascension, God of War 4 mü?

Geçtiğimiz günlerde duyurulan God of War: Ascension, milyonlarca Playstation 3 kullanıcısını memnun etti. Sony Santa Monica tarafından geliştirilen yapım, 2013'ün İlkbahar döneminde raflarda yerini alacak. Peki bu oyun, God of War 4 mü, yoksa dördüncü oyun öncesi hazırlanan bir "yan oyun" mu?

Geçmişe baktığımızda, "ana oyun" olarak nitelendirilen God of War 1, 2 ve 3'ün isimlerinde herhangi bir takı bulunmuyor. Takı bulunan oyunlar ise (God of War: Chains of Olympus ve God of War: Ghost of Sparta), PSP için satışa sunulan yan oyunlardı. Haliyle Ascension, PS3 için duyurulan ilk "ek takılı" God of War oyunu.

Kimi düşünceler, Ascension'ın bir yan oyun olduğu yönünde. Ancak Google'da resmi God of War sitesine baktığımızda ise, Ascension takısından önce "4" ibaresini de görüyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

http://www.merlininkazani.com/Ascension_God_of_War_4_mu-haber-50700p1.html

• Bu oyun direk dorduncu oyun degil diye dusunuyorum buyuk olasilikla spin off olacak ayrica ucun sonrasi degil oncesinde bir hikayeyi kapsayacak gibime geliyor.

Sony dorduncu oyunu Ps 4 icin lansman olarak kullanabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şahsen bende gow 4 ün ps4 için geleceğine inanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryujin Jakka

Bu oyun direk dorduncu oyun degil diye dusunuyorum buyuk olasilikla spin off olacak ayrica ucun sonrasi degil oncesinde bir hikayeyi kapsayacak gibime geliyor.

Sony dorduncu oyunu Ps 4 icin lansman olarak kullanabilir.

Evet aklin yolu bir haklisin kardesim, ilk tanitildigi gun oyunun ismi aciklandiginda mutlaka 4. oyunun PS4 icin geleceginin uzerini cizmis ve cok mantikli bir adim olabilecegine isaret etmisdim son gelen haberler gercecegi yansitmamakla birlikte hala ilk gun soyledigim cumlenin arkasindayim ayni sizlerinde suanda soyledigi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 23 Nisan 2012; 9:25:24 >
  • God of War: Ascension'ın ilk oyun içi videosu mu?

Gametrailers'tan Geoff Keighley, Twitter üzerinden bir mesaj yayımladı ve önümüzdeki perşembe günü, PS3'e özel büyük bir oyunun ilk kez oyun içi görüntülerinin yayımlanacağını belirtti. Ne olduğu hakkında bir işaret olmasa da, akıllara direkt olarak God of War: Ascension geliyor.

Bakalım perşembe günü neler olacak, beklemedeyiz...

GOD OF WAR ASCENSiON  (PS3 ANA KONU)  CIKIS TARiHi 13 MART

Kaynak

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Oyunçeviri dublaj yapmış.

Bunu bir erkeğin seslendirilmesinin mantığı nedir :S
  • GameplY gelse bir an once
  • Sony'nin GoW 3 ile senaryosal olarak büyük hata yaptığını düşünüyorum.. Ne gibi derseniz neden 3 tane Tanrı tek oyunda hacamat edildi? Buralar Spoiler!

Mesela daha oyuna başlar başlamaz Poseidon gitti, hemen akabinde de Hades gitti.. Boru mu ya bunlar Zeus'un kardeşleri, biri denizlerin tanrısı diğeri yeralti dünyasinin tanrisi.. Güç olarak Zeus'a hemen hemen eşitrler..

Ben olsam bu 3ünü tek oyunda heba etmezdim.. 3. oyunda Poseison'u oyun sonu Boss yapardım, 4. oyunda Hades'i, 5'te de Zeus'u koyardım.. Bu Bosslara gelmeden evvelde her oyunda birer Titan ve birkaçta çerezlik Tanrı koyardım.. İşte Helios vs. falan gibi..

Neyse artık olan oldu, bakalım bu çarmıha gerilmiş Kratos kapaklı Ascencion bizlere neler gösterecek.. Yine bir başyapıt olacağından hiç şüphem yok zira..

• quote:

Orijinalden alıntı: Quadhros

Sony'nin GoW 3 ile senaryosal olarak büyük hata yaptığını düşünüyorum.. Ne gibi derseniz neden 3 tane Tanrı tek oyunda hacamat edildi? Buralar Spoiler!

Mesela daha oyuna başlar başlamaz Poseidon gitti, hemen akabinde de Hades gitti.. Boru mu ya bunlar Zeus'un kardeşleri, biri denizlerin tanrısı diğeri yeralti dünyasinin tanrisi.. Güç olarak Zeus'a hemen hemen eşitrler..

Ben olsam bu 3ünü tek oyunda heba etmezdim.. 3. oyunda Poseison'u oyun sonu Boss yapardım, 4. oyunda Hades'i, 5'te de Zeus'u koyardım.. Bu Bosslara gelmeden evvelde her oyunda birer Titan ve birkaçta çerezlik Tanrı koyardım.. İşte Helios vs. falan gibi..

Neyse artık olan oldu, bakalım bu çarmıha gerilmiş Kratos kapaklı Ascencion bizlere neler gösterecek.. Yine bir başyapıt olacağından hiç şüphem yok zira..

Haklısın ama Zeus'un sürekli sona bırakılması da oyuncuyu bir noktadan sonra sıkabilirdi. Fakat Poseidon ve Hades'in daha başta harcanmasını bende pek doğru bulmadım. Yapımcıların dediğine göre PS3'ün nimetlerini göstermek ve oyuna görkemli bir giriş yapmak için Poseidon'u ilk boss savaşı yapmışlar. Ki bana göre dedikleri kadar da oldu. Oyunu ilk oynarki heyecanımı hala hatırlayabiliyorum.

Dublaj da çok profesyonel olmuş gerçekten hoşuma gitti.

• Dorduncu oyunda yeni bir karakter uzerinden gitmeleri daha iyi olur artik Kratos misyonunu tamamladi diye dusunuyorum.

Misir mitelojisi uzerinden yeni bir karakter ile gidebilirler sonucta God of War illaki Kratos olmak zorunda degil yeni bir savas tanrisi rahatlikla koyulur ucu acik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryujin Jakka

Dorduncu oyunda yeni bir karakter uzerinden gitmeleri daha iyi olur artik Kratos misyonunu tamamladi diye dusunuyorum.

Misir mitelojisi uzerinden yeni bir karakter ile gidebilirler sonucta God of War illaki Kratos olmak zorunda degil yeni bir savas tanrisi rahatlikla koyulur ucu acik

Arkadaşım bırakın artık su kratos yerıne baska adam gelsın demeyı Kratos suz god of war mı olur.Sen cık bi sokaga sor god of war diye bir oyun bılıyormusunuz yada soyle sor piskopat gözü kırmızı boyalı tenı hayalet gibi karpuz keser gibi tanrı dograyan adamı tanıyormusunuz de god of wardan cok millet kratos u biliyor.Sahsen benım cevremde ps3 ile alakası olmayan arkadaslarım var kratos dıyınce tanıyorlar.Yanı sözün kısası kratos=god of war.Baska hiç bir karakter gelemez onun yerıne .He ama dedigin gibi mısır mıtolojisi falan olursa gene kratos olursa tamam.Ama baskasnın gelmesi imkansız.Santa monica ki hiç sanmıyorum boyle bir hata yapsın cok oynayıcı kaybeder bence

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.