Şimdi Ara

GOD OF WAR ASCENSiON (PS3 ANA KONU) CIKIS TARiHi 13 MART (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.519
Cevap
14
Favori
146.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Multide büyü nasıl kullancam L2 değil mi büyü? Yeni büyü açtım ama hala aynı çözemedim bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eddie The Head

Multide büyü nasıl kullancam L2 değil mi büyü? Yeni büyü açtım ama hala aynı çözemedim bi

Mavi pınarı alıcan sonra r2 ye basıcan.
  • Buz-yılan bolumundeyım .şu an oynadığım kadarıyla oynanış-grafik olarak 3.oyundan cok daha iyi bir oyun olmuş.grafikler adeta buyuluyor .oynanıs ayrı bir keyıf veriyor.god of war serıye yakısır bir sekilde ps3 de son oyunuyla gercekten cok iyi bir devam oyunu oldugunu bir kez daha gostermiş.tesekkurler sony-santa monica...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 17 Mart 2013; 19:49:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaklaşık 3 saate yakındır oynuyorum ama ağırdan alıyorum oyun geç bitsin diye heryeri dolanıyorum, öncelikle oyun grafiksel anlamda zirveyi yaşıyor oynarken defalarca kendi kendime ps4 te god of war 4 nasıl olacak diye sordum, oynanış diğer oyunlardaki gibi gayet akıcı yeni hareketler eklenmiş, sesler ve müzikler aksiyonla birleşince ortaya çıkan atmosfer büyüleyici, türkçe dublaj gayet başarılı yalnız bir yerde kratos konuşurken dudak uyuşmazlığı oldu şimdilik bu kadar bi bitirelim daha detaylı yazarım
  • Beyler oyunun sonu çok muazzam olmuş zevkten dört köşe oldum diyebilirim Yalnız bütün sorularımızı cevaplamış oyun hikayeyi hiç bilmeyen biri bu oyunu alıp oynarsa oyunun sonundan devamı gelecek aaa diyebilir eheuhe
  • Ya arkadas su buyu olayini anlamadim. Sadece ofke bari doldugunda mi kullanabiliyoruz r2 ye basip? Buyu barim full ama r2 ye basiyorum bisi yapmiyor anlamadim su olayi ya. Yardim edebilcek var mi

• Bende bugün Teknosa dan aldım çok şükür şu iş yorgunluğunu biraz atayım başlıycam hemen ALLAHIN izniyle.
  • Güncellemeyi indiremiyorum. Devamlı olarak hata mesajı veriyor.

Güncelleme şart mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Güncellemeyi indiremiyorum. Devamlı olarak hata mesajı veriyor.

Güncelleme şart mı?

single'da şart değil de multide şarttır diye tahmin ediyorum ama denemedim
  • En sonunda aldık media dan 119tl'ye Türkçe oyunlara destek tam aga :))

• Sanırsam Naruto alacağım.Yorumlara bakılırsa, oyunda baya bir bug varmış.
  • Arkadaşlar online de en çok hangi tanrının adamı daha çok hangisi sizce daha iyi siz kime yemin ettiniz acaba

Edit : Online başlayanlar bir an önce yorum yapsa süper olur tahminim olmuş olur seçicem hemen :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaiTrQ -- 17 Mart 2013; 22:17:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulanx

Sanırsam Naruto alacağım.Yorumlara bakılırsa, oyunda baya bir bug varmış.

13.üncü bölümde köprüyü yaparken bi bug oldu ama ne bug 1 saat uğraştım düzeltmek için ciddi bug var oyunda , sonynin bi an önce el atması lazım.Yani yapamasam bütün oyuna baştan başlıcaktım...
  • Arkadaşlar Tam Çözümde yeni bölüm yayındadır.Göz atmanızı rica ediyorum.

God Of War Ascension Türkçe Tam Çözüm Bölüm 4 : Kahinin Gözleri yayındadır.

http://www.youtube.com/watch?v=8mo2KcYgHkM&feature=youtu.be linkinden izleyebilirsiniz.İyi Seyirler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulanx

Sanırsam Naruto alacağım.Yorumlara bakılırsa, oyunda baya bir bug varmış.

Hayır göze çarpan hiçbir bug yok. Oyun God of War II'den sonra en fazla boss savaşının olduğu oyun diyebilirim.
  • ciddi bi bugla karşılaşmadım 21. bölümdeyim bulmacalarda bazen ince detaylar oluyor ezik insanlar gibi youtube dan asla bakarak bitirmem ^^

online da en çok ares ile poseidon a yemin ediliyor.

• arkadaşlar bu gece 2-3 saat multi takılayım diyorum ( güncellemeyi yapabilirsem tabii ) betada Zeus'u seçmiştim, sizin seçtiğiniz de '' iyi '' dediğiniz bir tanrı var mı ? ben Zeus'dan memnundum ama Poseidon'u da düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saiki

quote:

Orijinalden alıntı: sertstyle

Arkadaşlar , Konuda Gezerken Bazı Arkadaşların Dublaja Kötü Dediklerini Okudum Öncelikle ; God Of War Gibi Destansı Bir Oyunu Türkçe Dublaj Bulmuşuz Şikayet Etmememiz Lazım Türkçe Oyun Piyasası İçin Önemli Bir Adım Bu ve Kratosa Türkçe Çok Yakışmış Dublaj Mükemmel Yani Sizin İstediğiniz Bumu ;
    Bu İtalyanca Bir Dublaj Böyle Mi Olsun İstiyordunuz ?
    İtalyanca God of War Dublaj

Buda Türkçesi ;
    Türkçe God of War Dublaj

Bence Türkçe Dublaj Mükemmel Artık Bunuda Beğenmeyenler Terrence Carson Bu Adama Türkçeyi Öğretsinler...

hocam dublaj güzel fakat Krtatos'un sesi diğer seslendirmelere göre kısık buna bi ayar verilmesi lazım.

ayrıca oyunsa ki Kratos' u yumuşak yüzlü bulan arkadaşlar oyunun gow 4 olmadığını Kratos' un hala iyilikle delilik arasında gidip geldiğini kavrayamamış .oyun bence güzel bir ara hikaye oyunu olmuş herşeyde bi kusur aramak yerine oyunun tadını çıkarın.

gow 3 ü aldığımızda keşke Türkçe olsa diyorduk bu gün Türkçe oynuyoruz çevirilerde gayet güzel kupa isimleri bile keyifli.

Haklısınız , Bende Siz Gibi Gow 3 Çıktığında Keşke Türkçe Olsaydı Demiştim Eminim Çoğu Kişi Aklından Geçirmiştir Böyle Bir Şeyi ve Şimdi Türkçe Kratosun Sesi Kısık Bunu Bende Fark ettim videolardan Ama Ayarlanabilir Bir Şey Diye Düşünüyorum Bizde Kalkmış Eleştiriyoruz Şimdi Bu Yüzsüzlük Değilmidir?

Ayriyetten , Benim Oyun Pazartesi Elimde Olacak Ön Siparişten Aldım DLC Kodları Hala Geçerli Değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vito-Scaletta

arkadaşlar bu gece 2-3 saat multi takılayım diyorum ( güncellemeyi yapabilirsem tabii ) betada Zeus'u seçmiştim, sizin seçtiğiniz de '' iyi '' dediğiniz bir tanrı var mı ? ben Zeus'dan memnundum ama Poseidon'u da düşünüyorum

Ben aresle poseidon arasında gidip geliyorum daha olimposdayım 2 sinide alıp alıp deniyorum seçemedim hangisini alsam Niye bilmiyorum poseidon çok hoşuma gitti ama bir yandanda bol bol savaşcan ares al iyi olur diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaiTrQ -- 17 Mart 2013; 22:40:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35

quote:

Orijinalden alıntı: CLAIRV0YANT

quote:

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35

Beyler Allah aşkına biri 28.bölüm nasıl geçilir söylesin delirecem yakında İnsan bir save koyar oraya ya.

İlk kat değil de ikinci kat için bütün büyülerini aynı ortamdayken kullanıp amazonları alaşağı etmeye çalış büyüler bitince en köşeye çekilip Orkos Stone'u ve Uroboros'u kullan. Kuşları gördün mü yakala, açık vermemeye çalış. Amazonların kafasında kırmızı hale çıktığı zaman kullan yeşil orb veriyorlar çünkü. Onlar öldüklerinde elektrik elementli Talos gelecek. Uroboros ve Orkos'u kullanmayı sakın ihmal etme ve boş anlarında saldır çünkü elektrik yüklü ve alan saldırısı yapabiliyor. Üçüncü kata geldiğinde iş biraz senin el becerilerine kalıyor. Fakat ikiyi geçince üç o kadar da zor gelmiyor.

3'e geldim ama can çok az kalıyor işte atağından kaçarken sağ analog ile dikene battı öldü nasıl tav oldum.

2. katta amazonları R1 ile öldürmeye çalış, az biraz can bırakıyorlar. Aynı şekilde kuşlarda bırakıyor ama 2-3 tanesi tehlikeli oluyor.
    3. katta ilk gelen Centauru Uroboros kullanarak yavaşlatarak öldür, onu da QTE ile öldürürsen çok güzel HP bırakıyor. Ondan sonraki elemanlar sakat, hele ki o mekanda, oraya kadar 1 çubuk büyü saklarsan işin kolaylaşır. Ares fire büyüsü elemanları havaya atar, duvarlara yakın yaparsan çiviler iyi zarar veriyor.

Club veya shield varsa elinde, atabildiğin kadar dışarı atmaya çalış yaratıkları. Medusalar, Talos ve Centaur u atamazsın ama sirenler ve amazonlar çok güzel düşüyor. Harpiler de kanat olmasına rağmen tutup fırlatırsan ölüyorlar

Çok zor bir bölüm orası önce hardı seçtiğim için kendime, sonra yapımcılara, en son da Arşimet'e giydirdim, geçtikten sonra ilk saveden sonra kapattı makineyi, çıkıp hava aldım Orayı brutal da düşünmek istemiyorumççç

• 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.