Şimdi Ara

GOD OF WAR ASCENSiON (PS3 ANA KONU) CIKIS TARiHi 13 MART (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.519
Cevap
14
Favori
146.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu Last Of Us demosu Cd demi mevcut?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35

Üşenmedim gittim aldım malımı D&R'dan ama yorgunluktan 3-4 bölüm oynadım bıraktım

GOD OF WAR ASCENSiON  (PS3 ANA KONU)  CIKIS TARiHi 13 MART

Hayırlı olsun Birde benimki gelse

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: gamer-x

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Oyunum geldi.

GOD OF WAR ASCENSiON  (PS3 ANA KONU)  CIKIS TARiHi 13 MART

oyunu nereden ön-sipariş yaptınız acaba öğrenebilirmiyim

Hepsisony

lbrahim Selçuk bey askere gitti biliyorsun dimi Bana yaptıkları indirimleri ve promosyonları yapmıyorlar artık ve ayrıca şuanki temsilci tam bir hanzo ... Ön sipariş vermeden aldım oyunu.

Bu arada şuan 11 Chapter'dayım .Bir bölümde takıldım.Kum saatli - iki kadının tuttuğu - bölümü biri nasıl geçeceğimi söyleyebilir mi acaba ?

Bu arada bir GOD OF WAR 3 değil.Hemde hiç değil.Bilesiniz. Bence GOW Serisi daha kasmasın ,
  • Oyun on numara olmus gow 2 gow 3 karisimi gibi oynanis sureside az degil 30 chapter 14unu oynadim 4 saat 45 dakika alin oynayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler mp karakterlerini nasil seciyoruz bilen carmi?

• beyler sanırım multide alınacak trophy yok dimi? Ben mi yanlış gördüm acaba hep hikaye moduyla alakalı trophyler sanırım.
  • Teklioyunda Kratosun hareketleri ve kamera açısı hiç hoşuma gitmedi grafikler 3. oyun ile karşılaştırılamaz bile bence bu oyun bir online denemesi olarak piyasaya sürülmüş.
  • Oyunu oynamaya başladım. Hani şu ben Kratos'um beni kimse öldüremez durumu var ya. İşte bu oyunu ilk kez oynayıp da Hard zorlukta başlarsanız tamamen yitip gidiyor o dediğim. Ölüm korkusu dört bir yanı sarıyor, en ufak düşman bile en tehlikeli canavar gözüyle bakmak zorunda kalıyorsunuz. Hiçbir God of War oyununda ben bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum. 11. bölümdeyim ve 3 saat 47 dakika oynamış bulunuyorum. Bazen saçmalayan kamera açıları dışında her şey god of war tadında diyebilirim.

En çok hoşuma giden sahne

infected arm ile hekatonkier'in ağzını parçaladığımız sahne çok epikti gerçekten!
  • Epic boss savaşları var mı beyler ?
    Spoiler olmadan cevaplarsanız sevinirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

Epic boss savaşları var mı beyler ?
    Spoiler olmadan cevaplarsanız sevinirim :)

GOWU gow yapan oynayıştır. Tabi ki vardır... :D
  • Multiplayer oyun bitince mi açılıyor?
  • MP karakter işini bir çözemedim karakterleri bulamadım. Sadece zirhlar açık örnek perseusun zirhi vb. Cozebilen varsa ayrıntılı anlatirsa sevinirim.

• karakter yok ayrica zirh sadece

• arkadaşlar oyunda headset destegi yokmu

• quote:

Orijinalden alıntı: bumel52

Beyler mp karakterlerini nasil seciyoruz bilen carmi?

.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhankaldırım

arkadaşlar oyunda headset destegi yokmu

var multide

• quote:

Orijinalden alıntı: N3xT-Xp

quote:

Orijinalden alıntı: ayhankaldırım

arkadaşlar oyunda headset destegi yokmu

var multide

kulaklık simgem gözükmüyor listede

• Zor modda 8. saate girildi ve şu an 19. bölümdeyim. Bölümlerin hepsinin aynı uzunlukta olduğunu farzedersek 12 saatten fazla bir oynanış sunuyor. Oyunun belli yerlerinde daha sonra tekrar dönerim diye atladığım birkaç bulmaca ve orb sandığını alma işlerini de eklersek bence oynanış için yeterli bir süre. Yarın God of War 3 için hard mode save'ime bakıp bir karşılaştırma yaparım.

Senaryo biraz garip olmuş. Bazı yerlerde en son amacımız neydi dediğiniz oluyor. O yüzden birkaç kez oynayıp multiye öyle geçmekte fayda var.

@şanışer
    Birkaç tane var fakat God of War 3 kadar abartı bir şey bekleme. Fakat ben epey etkilendim diyebilirim.

@KinGoRkeM35
    oyunda multiplayer kupaları bulunmakta.

God of War 4 ile ilgili ise

Oyun sanırım inka mitolojisinde geçecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuomir -- 16 Mart 2013; 4:49:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Chevin

quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Beyler MP karakter kodunu girdim ama karakterleri bulamadım. Yapabilen varsa bir açıklasa süper olacak.

O karakterler oyunda unlock olarak açılıyo hocam yani kodu girdiğin zaman direk açılıyolar oyunda karakterleri kullanabiliyosun , download edilmiyo o yüzden gözükmüyor.

Hocam karakterleri bulamadim ben ve bir cok arkadas da galiba ayni sorunu yasiyor karakter filan yok galiba mp de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa.Monica -- 16 Mart 2013; 7:25:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bumel52

quote:

Orijinalden alıntı: The Chevin

quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Beyler MP karakter kodunu girdim ama karakterleri bulamadım. Yapabilen varsa bir açıklasa süper olacak.

O karakterler oyunda unlock olarak açılıyo hocam yani kodu girdiğin zaman direk açılıyolar oyunda karakterleri kullanabiliyosun , download edilmiyo o yüzden gözükmüyor.

Hocam karakterleri bulamadim ben ve bir cok arkadas da galiba ayni sorunu yasiyor karakter filan yok galiba mp de

son kez yazayım karakter zırhları var egerki kodu girdiysen bir sey indirmeyecek sin zaten karakterine o zırhları ekleyebiliyorsun

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.