Şimdi Ara

GOD OF WAR ASCENSiON (PS3 ANA KONU) CIKIS TARiHi 13 MART

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.519
Cevap
14
Favori
146.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  GOD OF WAR ASCENSiON  (PS3 ANA KONU)  CIKIS TARiHi 13 MART

GOD OF WAR ASCENSiON  (PS3 ANA KONU)  CIKIS TARiHi 13 MART

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-God_of_War_Ascensiona_Beta_Cok_Yakinda_Geliyor-30492.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 30 Ağustos 2012; 19:39:16 >

• hadi gözümüz aydın inş. 3 gibi bir başyapıt gelir
  • sanmıyorum 2012 de geliceğini ama belli olmaz gene efsane geliyor ama seriyi batırmalarından korkuyorum
  •  GOD OF WAR ASCENSiON  (PS3 ANA KONU)  CIKIS TARiHi 13 MART

"God Of War Ascension, Serinin En Hırslı Oyunu"

God Of War Ascension duyurusunun ardından oyun ile ilgili bilgilerin de ardı arkası kesilmiyor. Sony'den gelen bir açıklama da oyunun macerasının oldukça hırslı bir yapıda olacağını gösteriyor.

Sony, "Daha önce hiç bu kadar hırslı bir maceraya tanık olmadınız. God Of War Ascension, bizi herşeyin başladığı noktaya götürüyor." sözleriyle daha önce yaşamadığımız bir deneyimi yaşayacağımızı belirtiyor. Kratos'un buralara nasıl geldiğini görmek gerçekten heyecan verici olacaktır. Merakla bekliyoruz.

Bu arada oyunun yanlızca PlayStation 3 için geliştirildiğini hatırlatalım. PS Vita için ise herhangi bir duyuru yapılmadı.

BSC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 19 Nisan 2012; 17:52:48 >

• Hadi hayırlısı... Efsane olucağından şüphem yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane Dönüyor
  • Hadi Bakalım inşALLAH !!!!
  • Evet umarım 2012 de gelirrr!
  • fantastik ve rpg oyunları hiç sevmiyorum bu oyunda dahil malesef
  • Evet yerimizi alıyoruz baş köşede
  • boku çıkmasın ya of
  • seri bozulmazsa iyi olur
  • Bi ara birileri konu açmıştı "SONY nin bir sürprizi olacak, sizlere söylemek için sabırsızlanıyorum" diyen bir adamdan bashsediyordu bir dergiye dayanarak, sanırım Unchatrted 3 ün ççıkışıyla eşdeğer büyüklükte bir olaydan bahsediliyordu, bu olabilir mi acaba??
  • İlanda bir şey dikkatimi çekti.GOW 3 yazıyor ?.Eğer yeni oyun olacaksa niye 3 yazmışlar aceba.Belki PS Vita için yapıyorlardır birşey?.
  • Aslında haberde God of War 4 çıkacak diye bir şey yazmıyor ama bugün IGN'in yaptığı açıklamayı izledim ve orda dediklerine göre Santa Monica yeni çalışanlar arıyormuş ve bunu yaparken de yaratıcı fikirleri olanları seçiyorlarmış. Projenin adı da yanlış hatırlamıyorsam "God of War İçin Toplanalım" idi.
  • Vita ya gelir eğer öyle birsey varsa.
  • O zaman artık bu ayın 29'unu bekliyoruz
  • kratos , 1 de oluyor, sonra ölüler diyarindan tirmaniyor, 2 de ölüyor gsia canlandiriyor, 3 ün sonu malum bilen biliyor bakalim 4 de ne olucak :), southparkda ki gecti.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.