Şimdi Ara

God of War Ascension MultiPlayer ve CO-OP Topluluğu.[Oyuna Olan Destek Kesildi.] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.128
Cevap
17
Favori
61.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BD911

quote:

Orijinalden alıntı: TheRummer

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheRummer

Oyun olursa id:KeppoMania davet yollayın.

Dostum Dave attık cevap vermedin pm kontrol et ps3 ten.

tamam

Kabul etseydin davette atacaktik

Kabul ettim kardeşim kusura bakmayın yemek yiyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 18 Mart 2013; 21:15:33 >
  • Sunucularda sorunmu var arkadaşlar tam eşleşme buluyo oyun başlayacaken geri lobiye atıyo. Bu arada ekleyin oynayalım. Darkonick

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halı sahadan geldim millet hala oyunda galiba

• İyi oyunlar arkadaşlar yerimidir bilmiyorum ama online oynamaya çalıştığım zaman "Ağ Bağlantısı Mevcut Değil" diyor ama internet bağlantım var bilgisayarımdan nete bağlanıyorum yada psn'e bağlanabiliyorum v.s ama oyun içinden online oynayamıyorum şimdiye kadar bikaç defa ancak oynayabildim biraz yardımcı olursanız sevinirim bu arada kullanıcı adım mertergul35 eklerseniz bende oynayabilirsem oynarız :) hepinize iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertergul -- 18 Mart 2013; 23:34:00 >
  • Varmı oynayan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertergul

İyi oyunlar arkadaşlar yerimidir bilmiyorum ama online oynamaya çalıştığım zaman "Ağ Bağlantısı Mevcut Değil" diyor ama internet bağlantım var bilgisayarımdan nete bağlanıyorum yada psn'e bağlanabiliyorum v.s ama oyun içinden online oynayamıyorum şimdiye kadar bikaç defa ancak oynayabildim biraz yardımcı olursanız sevinirim bu arada kullanıcı adım mertergul35 eklerseniz bende oynayabilirsem oynarız :) hepinize iyi oyunlar

Bağlantını tekrar yapılandır dostum. Kurarken easy seçeneğinden git. Bir dahada DNS falan girme dostum. Gruba eklerim...

Bu arada DBGstudios, emrebilir, TurkishPower3461, SilentSoldierTR, Darkonick, taylangemici, KeppoMania ve Bagwall13 (ben) Beraber çok güzel bir mp yaptık saat 20.00 dan bu saate kadar kesintisiz oynadık...Yarın tekrar görüşmek üzere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BD911 -- 19 Mart 2013; 0:23:04 >
  • quote:

quote:

İyi oyunlar arkadaşlar yerimidir bilmiyorum ama online oynamaya çalıştığım zaman "Ağ Bağlantısı Mevcut Değil" diyor ama internet bağlantım var bilgisayarımdan nete bağlanıyorum yada psn'e bağlanabiliyorum v.s ama oyun içinden online oynayamıyorum şimdiye kadar bikaç defa ancak oynayabildim biraz yardımcı olursanız sevinirim bu arada kullanıcı adım mertergul35 eklerseniz bende oynayabilirsem oynarız :) hepinize iyi oyunlar

Bağlantını tekrar yapılandır dostum. Kurarken easy seçeneğinden git. Bir dahada DNS falan girme dostum. Gruba eklerim...

Bu arada DBGstudios, emrebilir, TurkishPower3461, SilentSoldierTR, Darkonick, taylangemici, KeppoMania ve Bagwall13 (ben) Beraber çok güzel bir mp yaptık saat 20.00 dan bu saate kadar kesintisiz oynadık...Yarın tekrar görüşmek üzere.

Görüşürüz :) güzel geçti bugün yarın bi mikrofon alayım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

quote:

quote:

Alıntıları Göster

Güzel dağıttın beni

Ben cuma günü BUNU Aldım oldukça güzel. Hem uygun fiyatıda. Sağlam birşey istersen 300 e kadar yolu var dostum.
  • Orijinalden alıntı: BD911

Güzel dağıttın beni

Ben cuma günü BUNU Aldım oldukça güzel. Hem uygun fiyatıda. Sağlam birşey istersen 300 e kadar yolu var dostum.

Yok kardeşim 15 20 tl lik birşey alırım ben yarın :) lwl kaç :)
  • Benimde bir an önce mikrofon almam lazım sesiz sesiz olmuyo

• Mp var mi arkadaslr.telden girdigim icin goremiyorum id leri benim imzamda mevcut.eklerseniz oynariz

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkonick

Benimde bir an önce mikrofon almam lazım sesiz sesiz olmuyo

Evet imkanınız varsa alın hem daha eğlenceli oluyor hemde daha iyi organize oluyoruz.
  • quote:

quote:

Evet imkanınız varsa alın hem daha eğlenceli oluyor hemde daha iyi organize oluyoruz.

dün akşam baya iyiydi valla herkes bir mikrofon alsın böyle olmuyor ya furkan yine akşam 8 demi toplanıyoruz
  • Arkadaşlar oyunun tam çözumunde yeni bölüm yayındadır.Göz atarsanız sevinirim...

God Of War Ascension Türkçe Tam Çözüm Bölüm 5 : Delos Rıhtımì

http://m.youtube.com/watch?v=J7_gsuNXtxQ linkinden izleyebilirsiniz.İyi seyirler...

• Arkadaşlar oyunun tam çözumunde yeni bölüm yayındadır.Göz atarsanız sevinirim...

God Of War Ascension Türkçe Tam Çözüm Bölüm 5 : Delos Rıhtımì

http://m.youtube.com/watch?v=J7_gsuNXtxQ linkinden izleyebilirsiniz.İyi seyirler...

• quote:

Orijinalden alıntı: dbgstudios

quote:

quote:

dün akşam baya iyiydi valla herkes bir mikrofon alsın böyle olmuyor ya furkan yine akşam 8 demi toplanıyoruz

Evet dostum baya iyiydi birde mikrofon olsa tam olacak 20.00 da başlayacağız. Ama organize olmak için 19.20 de online olalım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dbgstudios

quote:

quote:

Evet dostum baya iyiydi birde mikrofon olsa tam olacak 20.00 da başlayacağız. Ama organize olmak için 19.20 de online olalım.

19:30 a ancak eve gelebiliyorum dostum ya olalım tabide ama 20:00 da kesin online ım
  • Yarim saat veya 1 saat sonra online oynamak isteyen eklesin lutfen.bn telden girdigim icin imzalari goremiyorum.ID imzamda mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa.Monica -- 19 Mart 2013; 14:02:07 >
  • bende katılayım psn JeaveN-
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeaveN-

bende katılayım psn JeaveN-

Ekledim dostum.

İlk sayfa güncellendi beyler. CO-OP için bir kaç taktik ekledim ve PSN listesini güncelledim.Akşam ki etkinliğe katılmak isteyen MESAJ ATSIN.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.