Şimdi Ara

God Of War Ascension Multiplayer için herkes psn idini yazsın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Rambo_Berk
  • xanuha
  • feelit61.
  • selam ben daha onlıne kod u kullanmadım fakat nedır onlıne ? oyunculara karsımı yoksa hıkayeyı coop mu oynuyoruz ? hıkaye farklımı coopta yoksa sıngle dakı hıkayenın aynısımı ?? bı coop gameplay gormustum ama tam cozemedım ısı, oyle bısı varsa tek basıma bıtırmıyım oyunu en azından en zorda coop bıtırıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pércussionist

selam ben daha onlıne kod u kullanmadım fakat nedır onlıne ? oyunculara karsımı yoksa hıkayeyı coop mu oynuyoruz ? hıkaye farklımı coopta yoksa sıngle dakı hıkayenın aynısımı ?? bı coop gameplay gormustum ama tam cozemedım ısı, oyle bısı varsa tek basıma bıtırmıyım oyunu en azından en zorda coop bıtırıyım

Multiplayer hikâyeden bağımsızdır.rastgele bir arenada kapisirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PSN ID imzada yazıyor ama--->efebjk123
    Kendisi 4,5-5 sene önce ps3 u ilk aldığım zamanki ID olur :D

• quote:

Orijinalden alıntı: -Kratos-

quote:

Orijinalden alıntı: Pércussionist

selam ben daha onlıne kod u kullanmadım fakat nedır onlıne ? oyunculara karsımı yoksa hıkayeyı coop mu oynuyoruz ? hıkaye farklımı coopta yoksa sıngle dakı hıkayenın aynısımı ?? bı coop gameplay gormustum ama tam cozemedım ısı, oyle bısı varsa tek basıma bıtırmıyım oyunu en azından en zorda coop bıtırıyım

Multiplayer hikâyeden bağımsızdır.rastgele bir arenada kapisirsin.

tesekkurler, bı karakter yarattım ama gelen yok onlıne a, DH_PERCUS ekleyın oynayalım

• Gow ascension mp toplugu
    http://forum.donanimhaber.com/m_72486810/mpage_1/f_/key_//tm.htm#72486810

• ekleyin; enesbugra

• SynaxEien

• PSN ID; Esquse son günlerde pes 13 oynasam bile zaman bulunca oynuyorum GoW
  • psn ıd: fakir adam ascension yollarsanız çok hatırlı gönüllü iş yapmış olursunuz
  • Id : Erdemm41
  • erdemmm41 kullanıcısına yanıt
    Selam kanka şimdi ben oyunda daha çok yeniyim 25. seviyeye geldim oyunu biraz çözdüm aslında ama kombo yapamıyorum. Aresi seçtim aslında güzel özellikleri var ama hala elim alışmadı nasıl kombo yapılacağını söylermisiniz, yada kendimi geliştirmem için ne yapmalıyım @erdemmm41
  • PSN ID: lesophiste
  • merhaba arkadaşlar ben god of war ascension oynuyorum multi olarak 38 lwl ares tek başıma sıkılmaya başladım oynayacak varsa beni ekleyebilirmi ?

PSN ID= solidblue33
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.