Şimdi Ara

God Of War 3 Ps3 türkçe yama (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
1
Favori
14.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam bu arkadaşlar yamaları ücretli satıyor bu yeni versiyon sanırım ps4 çevirisini oyuna direkt port etmişler. bu yama ücretli herhalde. 1 hafta içerisinde ben bitireceğim

sanırım. Dilerseniz benim verdiğim linkten indirebilirsiniz. Bu yama da link yok.

• memoo456 kullanıcısına yanıt

haklısınız ps4 ten port edilmiş olabilir

konudaki nerdeyse bütün linklerden indirip denedim hep siyah ekran kalıyor emülatörde. kendi dosyasını atınca sorun yok.

hem forumdan hem google dan en az 4-5 res.psarc dosyası denedim hepsi aynı.

dosya boyutu ile ilgili yazılanlar var ama o da tutuyor yani anlamadım.

daha önce ps3 de yapmıştım .wad dosyası olan ile

• dreamer68 D kullanıcısına yanıt

hocam eski rpcs3 ü silip yenisini yükleyin. bu attığım linktekinde sorun çözülmüş olan res.psarc dosyası.

• hocam attığım link yok heralde mesajı atmamışım 1 dakka

• Hocam bu yamada GoW III'ün içine dosyayı atıyoruz PS3_GAME/USRDIR içine atıyoruz. Ondan sonra kurulu bir RPCS3 (PS3 Emülatör yani gerçek adı) varsa onu

siliyoruz ve yeni bir Emülatör yüklüyoruz. Ondan sonra oyuna giriyoruz sorun çözülmüş oluyor fakat bu oyunun 1 saatlik bir kısmı Türkçe

ben paylaşacağım he olmazsa 2. linktekini indirebilirsiniz onda sadece altyazılar Türkçe. Ana Menü İngilizce.

SONY Computer yazısından sonra takılma: Eski RPCS3 ü silin yenisini yükleyin oyuna giriyor.

1. Link %10 =

2. Link Sadece Altyazılar =

hocam tam sürümü sal artık=)

• akibeel kullanıcısına yanıt

hocam arkadas sorun yasıyordu o yuzden bunu attım 4-5 gune tam surum salarım belki daha erken

• God Of War 3 Ps3 türkçe yama

God Of War 3 Ps3 türkçe yama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoo456 -- 14 Mayıs 2023; 0:34:9 >

hocam dediğimi denediniz mi?

alttaki linki denedim . yeni rpcs3 indirdim oldu evet.

• Tekrardan merhaba Hocamlar. God of War® III'ün TR Yaması bitnek üzere. Size tam söz verdiğim günde 26 Nisan'da söz vermiştim 1 ay içinde

bitireceğim diye tam bir ay olunca paylaşacağım. Baya kafa yordum keşke girmeseydim bu işe neyse artık. Şuan tam bitmiş değil TR Yama o yüzden yani

hesapladığıma göre %93 bitti oyun 25 Mayıs gibi bitireceğim sizlere 26 Mayıs akşam 20:00 atacağım İnşallah. Her neyse bu kadar dı İyi Akşamlar 20 dakikalık bir oynanış

videosu atacağım sizlere bekleyin.  

kolay gelsin hocam=)

• God Of War 3 Ps3 türkçe yamaveed
    VEED - God of War® III 18 DK Oynanış Videosu | Türkçe
    https://www.veed.io/view/121ee493-2066-4096-96a2-16c706ae617a?panel=share

iyi akşamlar bitti mi hocam yama

• Hepinizi merhaba hocamlar. İyi geceler. Öncelikle özür dilerim. Çok. 26 Mayıs'ta atamadım hem birazcık uykum vardı hem de işime gelmedi üşendim. Bugün ise boş değildim çok çok işim vardı dışarıda

vakit buladım daha şimdi eve geldim 20 dakika olmuştur. Ve acayip uykum var her neyse. Yamayı bitirdim aşağıdaki linkten indirebilirsin %100 Türkçe. Menü, altyazılar, ipuçları, kitabeler yalnız bonus videolar

hariç herşey Türkçe. Her neyse İyi Oyunlar. God Of War 3 Ps3 türkçe yama 

Yama da ki özellikler;

* Kitabeler, İpuçları, Altyazılar, Menü v.s %100 Türkçe.

* Eski yama da olan hatalar düzeltilmiştir font ve ses sorunu giderilmiştir.

* Şuan aklıma gelmeyen şeyler var her neyse İYİ OYUNLAR :)

Link:

Şifre: memoo456

Kurulum dosyası:

(bu dosyanın şifresi de yine memoo456)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoo456 -- 5 Temmuz 2023; 15:56:44 >

• tartarus çukuru, olimpos bahçeleri ve mağaralar bölümünde çevrilmemiş kısımlar çıktı karşıma önceki bölümlerde varmı bilmiyorum. ama herşeye rağmen eline yüreğine sağlık teşekkürler.

Hocam bazı kısımlarda kaçırdığım şeyler olmuş upload edeceğim. İNŞALLAH.

• estağfirullah eline sağlık sıkıntı yok .

• God Of War 3 Ps3 türkçe yama

Hocam UTF-8 sayesinde TR karakterler yaptım fakat bunları henüz tam çözemedim. Herhalde ENGLISH dosyası

içinde seçilmemiş bazı harfler. Yani; ben bunu ENGLISH versiyonunda denedim sadece Ç-ç harfi çalıştı diğerlerini

okumadı. ISPANYOL'DA Ü-ü-Ö-ö okudu. Çözersem belki ama şimdiden ümitlenmeyelim.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.