Şimdi Ara

GOD OF WAR 3 Demoyu unutun Nathan Drake bile afallayabilir !!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
4.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

psm3 dergisi god of war 3 ü inceledi ve 10 tam puana layık gördü dergi oyunun demosunda gördüklerinizi unutun nathan drake bile afallayabilir gibi yorumlar yaptı

ayrıca editör god of war 3 için kısaca tüm zamanların en iyi oyunu

yakıştırmasını dahi yaptı görünüşe göre kratos oynayanları etkilemeyi başarmış

sony santa monica tarafından geliştirilen yapım 16 martta ps3 için raflarda olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps3Warrior -- 19 Şubat 2010; 12:24:56 >

• Seviyesiz muhabbetlerinizi kendi aranizda yapin.Konulari,edepsizce mesajlarla doldurmaktan vazgecin artik.

@REAL MADRID
    Tüm yönetim isi gücü birakti sana markaj yapiyor evet.Konulara sacma sapan mesajlar atmaktan vazgecersen belki markajdan kurtulursun gibi geliyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ps3Warrior

10/10 puan

psm3 dergisi god of war 3 ü inceledi ve 10 tam puana layık gördü dergi oyunun demosunda gördüklerinizi unutun nathan drake bile afallayabilir gibi yorumlar yaptı

sony santa monica tarafından geliştirilen yapım 16 martta ps3 için raflarda olucak

• İkiside farklı lezzetlerde şahane oyunlar.
    +

• hadi diger mesajları anlıyorum, laf koydum diye silindi de ilk mesajımda ne vardı ki?
  • Oyunu begenmeyip düzgün bir dille elestirmek farkli,begenmeyip yerin dibine sokmak farkli.Baskalarinin tercihlerini,zevklerini hice sayiyorsunuz resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ps3Warrior

10/10 puan

Bu haberin kaynağı nerde ?

kaynak sunulmayan haberlerin doğruluğu tartışılır.
  • ben laf yetiştiremicem yoruldum, yazmıyorum bu konuya, benim görüşlerim sert ve acıtan bir dil de olsa gerçektir, ama silinen mesaj o bana saldıran kişinin mesajı olmalıyken markajı ben de yiyorum her seferinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahs3R

Oyunu begenmeyip düzgün bir dille elestirmek farkli,begenmeyip yerin dibine sokmak farkli.Baskalarinin tercihlerini,zevklerini hice sayiyorsunuz resmen.

Aynı hassasiyeti PES başlıklarında da bekliyorum.Hemen her fırsatta oyun ve dolayısıyla sevenleri ağır bir şekilde aşağılanıyor.Gerçi yönetici olarak sizler de haklısınız,bunların hepsine yetişmenize imkan yok.Çünkü bu tip aşağılamaları görev edinmiş çok fanboy var forumda.

Saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahs3R

Oyunu begenmeyip düzgün bir dille elestirmek farkli,begenmeyip yerin dibine sokmak farkli.
  • başlığa bak konuya bak ,neler olmuş burda ya konuyla alakalı bitane msj yok,

oyunun ne devasa bişey olacağı,gow3'ün ps3 için duyurulduğunda belliydi zaten,ps2 yi sonuna kadar kullanan adamlar ps3 gibi,inanılmaz bi cihazda kimbilir neler yapar,diye hepimiz bekliyorduk zaten,kaldıki demodaki grafikler efektler,ışıklandırmalar,kratosun modellemesi felan hepsi inanılmaz geliyordu bana. şimdi yaklaşık 9 aylık bi sürede dahada geliştirdilerse,tüm zamanların en iyi oyunu demek abartı olmaz,

artık dayanacak sabır kalmadı bir an önce çıksın,uncarted 2 yide şuan oynuyorum muhteşem bi oyun tek kelimeyle muhteşem,inanılmaz bir oyun,aslında oyun demekte hakaret olur,resmen sanat eseri,sen nasıl tasarladın önca mekanı,onca,çevreyi,o ışık efektlerini,karda yürürken kar tanelerinin,sağa sola savrulmasını,o patlama efektlerini,o senaryoyu akıl sır ermiyor gerçekten sanat eseri,

GOD OF WAR 3 + UNCARTED 2 ikisinide biz oyun tutkunlarına armağan eden herkese çok teşekkürler,ikiside muhteşem

• The Best PlayStation 3 Game diye boşuna demiyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SolidEye007

The Best PlayStation 3 Game diye boşuna demiyoruz..

İyi güzel oyunda en iyisi olduğuna katılmıyorum. MGS varken hiçbir oyunun en iyi olduğuna katılmıyorum.
  • Ne zamandır diyoruz GOW3 tüm zamanların en iyisi olacak kesinlikle. Demo süperdi ama eskiydi üzerinden geçen zamanda kim bilir nasıl geliştirmiştir adamlar oyunu geçende yayınlanan video bile bunu anlatmaya yetiyordu. 10 üzerinden 10 az kalır bu oyun için. U2 ve GOW3 son yıllarda görebileceğimiz en kusursuz oyunlardan oldular(GOW3'ü oynamışım gibi oldu biraz ama oynamaya gerek yok anlatıyor oyun kendini).
  • Geçenlerde yayınlana videodaki müzik bile inanılmaz güzeldi,o videoyu kaç kez izledim bilmiyorum... Bu oyunu yapanlar kesinlikle insan olamazlar...

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-chaos-god-of-war/61815

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mastenc -- 19 Şubat 2010; 15:08:02 >
  • PlayStation 2'de noktayı God of War II koymuştu, PlayStation 3'de ise sınırları zorlayacak olan yine God of War olacak. Açıkçası PlayStation 3 platformunun gelmiş geçmiş en iyi oyunu olacağı bellidir, bu konuda tartışmasına bile girmemiz gerek yok. Oyunu fazla beğenmezsiniz o ayrı meseledir. Kaldı ki, PSM3 ve oyunu inceleyen bütün siteler bunu incelemelerinde belirtmişler.

Daha bir sürü Ex oyun geliyor, ama inceleyenlerin dediği gibi; Uncharted'dan daha üst seviyede bir oyun ise, noktayı şimdiden God of War III koymuş olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRises -- 19 Şubat 2010; 15:36:34 >
  • quote:

PlayStation 2'de noktayı God of War II koymuştu, PlayStation 3'de ise sınırları zorlayacak olan yine God of War olacak. Açıkçası PlayStation 3 platformunun gelmiş geçmiş en iyi oyunu olacağı bellidir, bu konuda tartışmasına bile girmemiz gerek yok. Oyunu fazla beğenmezsiniz o ayrı meseledir. Kaldı ki, PSM3 ve oyunu inceleyen bütün siteler bunu incelemelerinde belirtmişler. Daha bir sürü Ex oyun geliyor, ama noktayı şimdiden God of War III koymuş olacak.

+∞
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

quote:

The Best PlayStation 3 Game diye boşuna demiyoruz..

İyi güzel oyunda en iyisi olduğuna katılmıyorum. MGS varken hiçbir oyunun en iyi olduğuna katılmıyorum.

Aynı fikirdeyim
  • quote:

PlayStation 2'de noktayı God of War II koymuştu, PlayStation 3'de ise sınırları zorlayacak olan yine God of War olacak. Açıkçası PlayStation 3 platformunun gelmiş geçmiş en iyi oyunu olacağı bellidir, bu konuda tartışmasına bile girmemiz gerek yok. Oyunu fazla beğenmezsiniz o ayrı meseledir. Kaldı ki, PSM3 ve oyunu inceleyen bütün siteler bunu incelemelerinde belirtmişler.

Daha bir sürü Ex oyun geliyor, ama inceleyenlerin dediği gibi; Uncharted'dan daha üst seviyede bir oyun ise, noktayı şimdiden God of War III koymuş olacak.

Oyunu beğenme yada beğenmeme durumu değil Ps3'ün en iyi oyunu dersen ki bunu grafiğe göre diyorsun bir oyunu grafikleri ile en iyi yapamazsın. MGS 4 geçmişi, karakterleri, destansı hatta ötesinde senaryosu ile PS 3 platformunun en iyi oyunudur. 2010'un en iyi oyunu olabilir ama PS 3'ün en iyi oyunu olamaz. MGS 4 varken Gow baya uzakta kalır bu unvana.. MGS bütün oyunları ile oyun kavramının ötesindedir diğerleri sadece bir oyundur

• @:Sephiroth:

Yazınıza "bence" yi ekleseydiniz daha hoş olurdu,hiç olmazsazsa bu sizin fikriniz olduğu için cevap yazmak durumunda kalmazdım... Oysa siz çoğunluğun fikriymiş gibi genel anlamda yorumlamışsınız,size göre MGS en iyi oyun olabilir,bana göre ve eminim ki büyük bir çoğunluğa göre ise gelmiş geçmiş en iyi oyun hatta sizin MGS için yakıştırmanızı kullanarak söyleyebilirim ki oyundan çok ama çok öte bir şey,God of War içi boş grafiğe dayalı bir oyun demek God of War'a yapılmış büyük bir hakarettir.Mitolojiye dayalı inanılmaz senaryosu ile olsun,karekteriyle olsun,inanılmaz görselliği ve bir o kadar güzel müzikleriyle olsun oyun tarihinde yapılmış bir baş yapıttır."Bence" Ps3'ün en iyi oyunu God of War 3 tür.God of War anlatılmaz ancak Kratos'u yöneterek onun kinini paylaşarak yaşarsın.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.