Şimdi Ara

God of War 25 - 35 Saat Uzunluğunda Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       SCE Santa Monica Studios yönetmeni Cory Barlog, PlayStation Experience açılış kutlaması esnasında yaptığı açıklama ile God of War'un 25 - 35 saat arasında bir oynanış süresi sunacağını duyurdu.

Howlongtobeat.com'un verilerine göre, serinin önceki oyunları God of War 9 saat, God of War II 12 saat, God of War: Chains of Olympus 5½ saat, God of War III 10 saat, God of War: Ghost of Sparta 6½ saat ve God of War: Ascension 8½ saat oynanış süresi sunuyordu. 

Ek olarak, Cory Barlog geliştirme sürecinin çok iyi gittiğini ve final aşamasında olduklarını da belirtti.

Resmi çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Çıkış tarihi geçtiğimiz günlerde hem Kuzey Amerika hem de Şili PlayStation Store üzerinde 22 Mart 2018 olarak listelenmişti.

God of War PS4 için geliştiriliyor.

• Oyun her anlamda efsanevi olacak anlaşılan,Kratos'un dönüşünü doya doya kutlayacağız.
  • oynanış süresi baya iyi hatta süper beklentimin baya üstünde anlaşılan efsane bi oyun geliyor

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • maksimum 16 - 18 saat arası değişir abartılan oyunların çoğu bu rakamlara bile ulaşamadı şimdiye kadar

• Hey yavrum benim, en az 25 saat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • God of Warın ne kadar süreceğini öğrenmek için konferansı izledik Twitterdan yaz gitsin niye geldin de orada boy gösterdin be adam ...

Death Stranding hele TGA da gösterilen aynı video ...

• PS4 alma vakti geldi Spiderman,Days Gone,Death Stranding gibi oyunlarda geliyor cihazın baya gideri oldu.
  • Cok iyi Bir haber

• god of war uzunlugu ve detroit oynanışı için konferans izledik hayal kırıklıgıydı

• Gerçekten hayal kırıklığıydı😑ps den soğuttular beni.40 gündür bunumu bekliyormuşum dedim içimden

• Tamam de sen ona 35 saat. Acil bitirmeye kasma olayı olmayacak bizde zaten
    İş güç ıvır zıvırı ekle +5 saat.
    Gıyafikley nasıy güzey ya diye araştırma +1 saat.
    New Game+ +30 saat.
    Özetle nisan sonuna kadar idare eder tek başına
  • Uhuuu. Ayrıca TÜRKÇE ALTYAZILI olsun ve fiyatı da 200 TL yi geçmesin yeter benim için. Önsiparişe açın 2018 e girmeden ey yapımcılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Megathrone26

Uhuuu. Ayrıca TÜRKÇE ALTYAZILI olsun ve fiyatı da 200 TL yi geçmesin yeter benim için. Önsiparişe açın 2018 e girmeden ey yapımcılar

Sony Türkiye açıkladı Türkçe alt yazılı gelecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ooo süpermiş ya çok sevindim sağolasın Geriye bir tek fiyat kaldı o da inşallah sırf bu oyun bu kadar bekleniyor diye 200 tl yi geçirmezler. TR PSN de önsiparişe açılsın bakalım ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megathrone26

ooo süpermiş ya çok sevindim sağolasın Geriye bir tek fiyat kaldı o da inşallah sırf bu oyun bu kadar bekleniyor diye 200 tl yi geçirmezler. TR PSN de önsiparişe açılsın bakalım ne olacak

189 TL bekliyorum dijital.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hey maşallah bayağı uzun bir oyunmuş :)

• inşallah ya ağzından bal damlıyor. Tam fiyat belirtmedim ama benim de istediğim en yüksek fiyat o. Ha unutmadan. DLC dir vs dir olmasını hiç istemem özellikle de bu oyunda. Bize tek paket halinde sunsunlar. Yok premiummuş yok deluxeymiş bilmem ne. İnşallah böyle şeyler de olmaz da güzel güzel oyunumuzu oynarız. Artık bıktırdılar nefes alsak para istiyorlar. Eğleneceğiz derken olanlar oluyor
  • 10-15 saatte tadı damağımda kalıyordu. Şimdi olayını bulmuş ^^

• İyiki varsın PlayStation

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Artık bir an önce çıksın şu efso oyun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.