Şimdi Ara

Goblin Saldırısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim 38 lvl bir worıor'um var. (385 Attack, 289 Defans, 727 HP) Ben bununla Captaın Kunbarl'daki goblin görevini yapmayı düşünüyorum. Okuduğum kadarıyla bir arenaya çıkıyormuşuz ve içi goblin doluymuş. Bu goblinleri kestiğimizde 5000 exp. veriyormuş. Benim merak ettiği içerideki Goblinler hangi tür goblin ve beni öldürebilir mi, ben onları öldürebilir miyim? Acaba aşağıdakilerden hangisi çıkacak karşıma?

Goblin çeşitleri;
    Kobold
    Bugbear
    Pooka
    Goblin Bouncer
    Goblin Juggler
    Goblin Necromancer
    Goblin Patriarch
    Hop Goblin
    Goblin

• Kobold
    Bugbear
    Pooka
    Tam hatırlamıyorum baya oldu ama şu üçünden biridir.
  • adı goblin.. iyi damage vuruyor ama 2 vuruşta yatırırsın ..
  • aga ordakiler GOBLIN hpleri kobold kadar ama vuruşları bouncer kadar ii

sana derim ki orda bi mage veya okçu ile party kur adama de

2 kişi kesince 6500 (gerçek) verir de sen otur o kessin
  • Cevaplarınız için çok sağ olun arkadaşlar. Demek ki 40 olmuş birisi bu görevi rahatlıkla yerine getirebilir.
  • aynen öle hatta şu an bile çok rahat
  • aga bu görevi kaptan gunabal dan alıyoz da görevin ismi ne ben yapmadım yapıcam.
  • 280 hp leri var bi vuruşta rahat inerler ama peşine takıldımı pek şansın yok :)
  • ya arkadaşlar HOPGOBLİNLERİN KARUS İÇİN KOORDİNATlarını bilen varmıı
  • Hopgoblinler abyste oluo bildiğim kadarıyla
  • el moradlarda kaboldların falan olduğu yerde en gelişmiş goblin bouncer var o diğer goblinleri nerde bulabilirim
  • ya sizn dediginiz 40lwl grevi degilmi yoksa baska bi görevmi benim bildigim sadece 40 görevindekiler werio 5000exi kutularda bos cıkıyo baska warsa bana yardım edinde bende yapıyım lwl45 cvpları bekliorum
  • dedikleri 40 görevi... görevin adı battlefield. goblin necromancer nerde oluyor ? ve hobgoblin ? hobgoblin öldürmek zormudur ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.