Şimdi Ara

Gobitte Mobil Uygulama İlk Menü %50 İndirimli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
3
Favori
1.498
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba. Umarım konu açılmamıştır. Bugün tesadüfen farkettim ve kullandım. Uygulamayı indiyorsunuz maille kayıt olup aktivasyonu tıkladıktan sonra menünüzü seçiyorsunuz. Kasada QR kodu okutuyorsunuz hepsi bu. Ben Bahçeli 7. Caddede kullandım sanırım burası yeni açılmış.

24 numaralı menüyü yarı fiyatına aldım ve lezzetliydi.

Gobitte Mobil Uygulama İlk Menü %50 İndirimli

• Efsane menuleri var.

Tavsiye olunur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.1 puanı var, neden bu kadar düşük acaba
  • Bir Ankaralı olarak tavsiye ederim. En az 30-40 defa gittim ya da sipariş ettim hepsinde de memnun kaldım. Hele bir de yemeksepeti 20/10 vodafone ile birleşince 7 TL ye 24 numara menü yerdim hergün.

• Gobitte güzel ama bir türlü yayilamadilar. İstanbulda Avrupa yakasında sanırım sadece Forum Marmara da ar. ( bayrampaşa da) birde Anadolu yakasında water garden da.

• Ankara Kızılay karanfilde vermiyorlar boş yere gidip yorulmayın McDonalds Big Mac yiyin en iyisi 😂🧟‍♂️🐺

• quote:

Orijinalden alıntı: amanhem

Gobitte güzel ama bir türlü yayilamadilar. İstanbulda Avrupa yakasında sanırım sadece Forum Marmara da ar. ( bayrampaşa da) birde Anadolu yakasında water garden da.

kapandı oda
  • quote:

Orijinalden alıntı: netten

quote:

Orijinalden alıntı: amanhem

Gobitte güzel ama bir türlü yayilamadilar. İstanbulda Avrupa yakasında sanırım sadece Forum Marmara da ar. ( bayrampaşa da) birde Anadolu yakasında water garden da.

kapandı oda

kapanan hangisi forum mu? water mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.