Şimdi Ara

!!!GOALUNİTED REHBER!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
88.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: HuLuSii

link i bulamadım

tr.goaluntied.org
  • Hala güncel
  • quote:

Orjinalden alıntı: AlwaysAndForever

quote:

Orjinalden alıntı: HuLuSii

link i bulamadım

tr.goaluntied.org

SAĞOL KARDEŞ
  • ben üye olamıyorum sunucu hatası gerçekleşti lütfen biraz bekledikten sonra yeniden deneyiniz diyor nedenini bilen var mı?
  • www.managerzone.com 'a bekleriz . Menajerlik oyunları arasında en çok bunu beğendim ve oynuyorum.

Bu arada Managerzone bedavadır orbjk . özel kupalar ücretlidir (yapmaya da gerek yok zaten).
  • www.fairspor.tr.gg bekleriz gu'daki klüp sitem
  • forza goalunited

benimde en çok sevdiğim oyunlardandır;
    üyle listesine eni ekle

takım: BjK FooTBaLL CLuB
    lig:6.886 gibi bişeydi
  • takım adı:crazy shooters (arkadaştan aldım hesabı)

ligtede 5-1 yenildim küme düştüm
  • Paylaşım İçin Sağol
  • yaw ben oyuna daha önce kayıt olmustum ama takıma bakamadım yeniden üyelik aldım ancak 1 hafta oldu daha mail gelmedi ne bu ya üff
  • Sağ üstdeki ekranda Get Your Free Premium çıktı.Tıkladım beleşten premium oldum.Güzel bir duygu..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Beefyking

Sağ üstdeki ekranda Get Your Free Premium çıktı.Tıkladım beleşten premium oldum.Güzel bir duygu..

o bir haftalık premium:(:(:(ben şu an 3. savaşı veriyom hazırlık maçı yapmak isteyen teklif yollasın oynarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidden.king -- 16 Ağustos 2008; 20:04:15 >

• Ben üye oldum bir haftadır bekliyorum... Kulüp Başvuru formu halen kontrol ediliyor yazıyor. Daha ne kadar beklerim?
  • sarmadı beni bu oyun
  • Goalunited 6. ligde açık ara lider türkiye kupasında 5 turda devam united kupasında ikincı turda devam eden takımı satıyorum ilgilenen arkadaşlar buradan irtibata geçebilirler cenktopal@gmail.com
  • üye olacak var ise şu linkten üye olurlarsa hem kendisi hem ben puan kazanmış oluruz

http://taf.goalunited.org/c138e1/ralliciciselim
  • ya ben transfer yapmak istiyorum ama klup evi kurun diyo . o da seviye 10 menajer istiyor. 5 e kadar geldim ama hem para azaldı hemde artık yükseltecek şeyler kalmadı nasıl olucak :)

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKES21

ya ben transfer yapmak istiyorum ama klup evi kurun diyo . o da seviye 10 menajer istiyor. 5 e kadar geldim ama hem para azaldı hemde artık yükseltecek şeyler kalmadı nasıl olucak :)

Oyun sana başaramıycağın bişey vadetmıyo . maksımum 4 5 gün sonra 10 seviye olursun .

öncelikle sponsor önemli . diyelim 200 k haftalık her pazartesi yatar .

puan pirimi . 30 k diyelim . aldığın 1 puan için 30 k kazanıcaksın .

3 günde 1 lig maçı yaptığınıda düşün haftada 350 400 k sponsordan gelir .

hazırlık maçı için teklif yap sürekli . haftada 2 maç yapsan 40 50 k civarında burdan gelir

transfer piyasasına girdin mi . kazancın 2 ye katlanır doğru hamlelerle

en son oynadığımda ki ne zaman olduğunu bende hatırlamıyorum artık :D

şimdi yeniden başladım bi çok özellik gelmiş

para yatırmana gerek yok şimdilik . kullanıcı odaklı çalışmaya baslamışlar . kart desteği veriyolar

stad . revir . antrenman sahası . ulasım . paf tesislerine önem ver

burdan da ilerde ciddi bi gelir kaldırabilirsin

bide son olarak unutmadan . antrenörler için pazarlık et maaşı düşür öyle işe al . en kötü 3 kere normal de şansını dene . fazlasını zorlama . baktın kabul etmiyo salla gitsin antrenörden bol ne var . illa bi kurban gelir kapıya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dawes21 -- 23 Kasım 2015; 23:59:38 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.