Şimdi Ara

Goal 3 Atari Oyunu için komik/caps resimleri arıyoruz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Goal 3 Atari Oyunu için komik ve caps resimleri var mı?

• Var atim mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun efsane tlf vardi ama silindi

• Evet.
  • cok beklersin gibi goruluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: pspsexer

cok beklersin gibi goruluyor.

Hiç 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu internet uzerinden oynatacak bir modül var mi?

• Emulator var .

• O oyunun gerçek adının aslında Goal 3 olmadığını öğrendiğimdeki hayal kırıklığı...
  • Goal 3'ten nasıl komikli caps çıkabilir ki anlayamadım. Oyunun her anı gerilim. Brezilya'dan balıklı şut gelmesin diye dua ediyorduk. Save özelliği de vardı kurban olurum ya.
  • ben o takla atan uzun saçlıyı alıyorum kaleciye çok yaklaşıp shot çekiyorum top kayboluyo bam gool oluyo 2 kere ileri tuuşuna bas brak hizli koşuyodu onune atlıyodum sürekli block yapıyodum ah ne günlerdi

• Bak bu konuda çakma NES ile ilgili kelime/söz yok. Anti-Bootlegging. Anti-Famiclone. Anti-Micro Genius. Orijinal NES Var. sakın forum mesajı yazısında "Micro Genius", "9999999 in 1", "Atari", "Kaset", "Tank 1990", "Tabanca" vs. gibi Çakma NES (Famiclone) ile ilgili terim/söz/kelime yok. (Japonya'da yüklenen YouTube videolarında videonun ismi zaten "Kunio-Kun no Nekketsu Soccer League" yerine "Goal 3" de bile kullanıyorlar. Hatta bile Polonya (çakma NES satan), ABD vs.)

"Orijinal NES-lik" nedeniyle o kelimelerin onun yerine bir orijinal NES ile ilgili sözle kullanacaksınız:

forum mesajında orijinal NES (veya NES) ile ilgili sözler yazarken o kelimelerin onun yerine "orijinal NES" sözlerini mecburi olarak bu mesajda kullanacaksınız (Anti-Famiclone/Anti-Atari (Atari 2600 değil, Çakma NES) :))

"Micro Genius" yerine "Nintendo".
    "9999999 in 1" sözü komple yok ve mecburi olarak bu forum mesajlarında yazılmayacak! (benim açtığım konularda)
    "Atari" yerine "NES", "Nintendo" veya "Nintendo Entertainment System".
    "Kaset" yerine "Kartuş".
    "Tank 1990" yerine "Battle City".
    "Tabanca" yerine "Zapper" veya "Gun".

bu kurallara uymazsanız, eski zamanlara gidip ve onlara söylerek ilk famiclone'un üretimini engellemem lazım.

Çakma NES'lerin Türkiye'ye gelmesi Lisansız ve Korsan Street Fighter, Mortal Kombat, Tekken gibi dövüş oyunlarının ülkemizde tanınmasına vesile oldu.
    Bu yüzden "Megaman" ve Famicom/NES RPG oyunları Türkiye'de pek tanınmıyordu. ve bunlar ülkemizde birden fazla tanımıyordu bunları.

Çakma NES'ler, Türkiye'ye gelirken çakma NES Zapper ve çok oyunlu 60-pin çakma NES kartuşu geliyordu.
    Bir de klavyeyi veya dizüstü bilgisayarı arındıran çakma NES'ler vardı. yine onlarda çakma NES Zapper ve çok oyunlu/uygulamalı 60-pin çakma NES kartuşu geliyordu. Mouse vardı. ilgisiz tuşlar vardı çakma NES'in klavyesinde. birde müzik bölümünü açına CD çalar çıkıyordu. beni Kusturuyordu bu grafik. Hala bundan mide bulantısı var bende ve şu an. (Yiyecek yerken, İçecek içerken)

90'larda Türkiye'de bir gazete hiç NES dağıtmamıştı. (dağıtmış mıydı, bilmiyorum) Örnek olarak Milliyet, Watara SuperVision'u dağıtmıştı. Milliyet Gazete Arşivinden bakmıştım manşetlere sayfalara. dağıttı yıl 1994 olarak gösteriyordu.

Türkiye'de bir mağaza, Orijinal NES satsaydı, (Micro Genius ile eşlik etmeden, onun yerine Orijinal'ini satarak, NES'in çakmalarına hayır diyerek) daha çok güzel olurdu.

Sakın Çin yapımı, Çakma, Korsan, Lisansız, Orijinal olmayan, Kopya ve Sahte NES oyunları ile ilgili resmi/resimlerini ve videoyu/videolarını forum mesajına atmayın yoksa kötü olur. (Ayrıca Lisansız, Çin yapımı, Korsan, Çakma ve Sahte NES Street Fighter oyunları ile ilgili resmi/resimlerini ve videoyu/videolarını da forum mesajına atmayın yoksa kötü olur.)

Kampanya başlatıyorum: Evet veya Hayır.

Siz Çakma NES'lere Hayır diyorsanız çok güzel olur. Eğer Çakma NES'lere Evet diyorsanız çok kötü olur.

Yazının Sonu. (Ama benim bu yazım ve benim bu fikir sözlerim/yazılarım bana çok uzun ve zor geldi)

----(o 2 gülücük çalışmıyor)--

Her zaman Avrupa sürümü olan Orijinal NES konsolu ve oyunlarını isteyin. (PAL)

Türkiye'nin 81 ilindeki (Tüm Türkiye'deki) Türkler ve yabancılar (insanlar), Avrupa sürümü olan Orijinal NES konsolunu ve oyunlarını alacaktır/alacaklardır ("Artık" sözü de olabilir veya olmayabilir, seçeceği/seçebileceği/seçeceğiniz/sizlerin seçebileceğiniz "Artık" seçeneği) (PAL). Türkiye, PAL'i kullanıyor.

Bu yazının tamamen sonu (yazdığım yazılar çok uzun ve zor).

--

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmeto Fihhhters -- 18 Ekim 2017; 22:19:5 >

• ^^^ guzel yazmissin ama okurken beynim yandi

• neppy kullanıcısına yanıt
    O nasıl bir yazıdır yarabbi? Okurken kör oldum 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.