Şimdi Ara

go-kart yapalım (516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.131
Cevap
134
Favori
3.330.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.ismet

ömrümü yediniz ömrümü :) @Shift41

Neden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım motosiklet tamircilerine sormuş çıkma motor var mı diye. Elinde yokmuş, çok zor bulunurmuş diye zırvalamış. Motor+fren sistemi 350-400 lirayı bulurmuş adamın dediğine göre. Normal 6,5 beygirlik motoru alsak kavrama sorunu çıkacak. O da ayrı bir sıkıntı. Galiba bir süre ara vereceğiz. Elinde motor ve Kavraması olup satan var mı bu arada?
  •  go-kart yapalım
    arkadaşlar görüldüğü gibi motora uygulanabiliyor
     go-kart yapalım

• quote:

Orijinalden alıntı: ProKart42

go-kart yapalım
     go-kart yapalım

Dostum daha fazla saçmalama lütfen o paylaştığın motosiklet bmw'nin motosikleti bmw r 1200gs yanılmıyorsam o motor nereye bizim 150 cc lik scooter motorlarımız nereye. + olarakta demircide sac mı deldiriyorsun da pistonları seramikle güçlendirirsek diyorsun. Seramik işinide tam olarak bilmiyorum zaten fakat senin iş yaş daha değişik şeylere kafanı yor forumdada yenisin bu konulardada bunu da kabul et . Ağır olduysa da kusura bakma

• quote:

Orijinalden alıntı: altnkrtl

quote:

go-kart yapalım
     go-kart yapalım

Dostum daha fazla saçmalama lütfen o paylaştığın motosiklet bmw'nin motosikleti bmw r 1200gs yanılmıyorsam o motor nereye bizim 150 cc lik scooter motorlarımız nereye. + olarakta demircide sac mı deldiriyorsun da pistonları seramikle güçlendirirsek diyorsun. Seramik işinide tam olarak bilmiyorum zaten fakat senin iş yaş daha değişik şeylere kafanı yor forumdada yenisin bu konulardada bunu da kabul et . Ağır olduysa da kusura bakma

Seramikle guclendirme isini arastir zorda olsa olucagini biliyorum

• Arkadaşlar proje yapmak için uğraşanlar aracımı okuduğum için satıyorum fiyatı 2.500 istanbul arnavutköyde araç zaten böyle bi araç yapmaya kalsaniz 4 bin lirayı bulur ilgilenen arkadaşlar buradan msj atabilirler.
    Aracın motorunu yeni değiştirdim baskısı balatası yeni
     go-kart yapalım go-kart yapalım go-kart yapalım

• quote:

quote:

quote:

go-kart yapalım
     go-kart yapalım

Dostum zorda olsa olacağını biliyorum diyorsun peki astar kumaş olayını biliyor musun ben sana diyorum ki öğrendiğin birkaç şeyle burda iş öğretmeye çalışma git güzelce araştırmanı yap tam bilg sahibi ol sonra gel fikir ver. Ama dayanağı olmayan fikirler verme.

• quote:

quote:

quote:

quote:

go-kart yapalım
     go-kart yapalım

Dostum zorda olsa olacağını biliyorum diyorsun peki astar kumaş olayını biliyor musun ben sana diyorum ki öğrendiğin birkaç şeyle burda iş öğretmeye çalışma git güzelce araştırmanı yap tam bilg sahibi ol sonra gel fikir ver. Ama dayanağı olmayan fikirler verme.

Aen ole diorsan tabikide oledir dostum

• bende motorsıklt motoru yok ta renault 4 motoru var tok temiz 4 5 tane go karta konabılecek tarzda bir motor istersen verebilirim bende bir tane kendime yaptım reno 4motorundan yapacaktım benim kasaya uymadı begenmedim ama sana verebilirim 2 tane motor resmi 1tane araba resmi
     go-kart yapalım go-kart yapalım go-kart yapalım go-kart yapalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihhero -- 31 Mayıs 2013; 11:32:23 >

• yeni buggy yaptım satılık ısterseniz bir kac tane yaparım fiyat 2 milyar pazarlık payı vardır
     go-kart yapalım go-kart yapalım go-kart yapalım go-kart yapalım go-kart yapalım go-kart yapalım go-kart yapalım

satılık buggy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihhero -- 25 Temmuz 2013; 20:53:34 >

• "insansız kara aracı" yapmışlar. kamera ve sensör kontrollü uzaktan kumandalı benzinli bahçe motorlu bir aracı gaziantepte makine mühendisliği bitirme tezinde yapmışlar. yalnız isimlendirme çok süper. "insansız kara aracı"
    http://www.haber7.com/guncel/haber/1033325-insansiz-kara-araci-yaptilar
  • arkadaşlar bende buggy yapmayı planlıyorum ancak 196 cc lik ve 6,5 hp motor saatte 70 e ulaştırımı bi yardımcı olursanız
     go-kart yapalım
  • S.A abilerim bende 1.5 yıldır yapmayı planladığım buggy aracına bu aylar içinde başlamayı düşünüyorum çoğu malzemem hazır neredeyse scooter motorum + parçaları scooter tekeri 1 ön 1 arka fren kaliperi kaynak makinem spiralim v.b malzemelerim var sizinlede paylaşmak istedim

ben şasi yi 30.30.200 (2mm) kalınlıkta kare profil ile yapmayı düşünüyorum sanayide hurdacı danda aynı ölcü lerde profil alıp evde kaynak yaptım yanmadı ve kaynağı da güzel yaptım ve bunu kullanmayı düşünüyorum dayanır mı dayanmaz mı size sormak istedim (ana şasi için bütün yük onun üzerinde olduğu için sağlam olurmu )

kafamda önce şaseyi yapma planım var bütün hepsini bir anda yapamıycağım için önce şasi yapıcam sonra arka teker (zaten okulda makine bölümü okuduğum için torna freze bu tür işlerden anlarım yaparımda ) arka tekerler scooter tekeri kullanıcağım için frezelik işler var

yapıcağım aracın resmi ni de atıcam

• bu araca yakın bişe yapmak istiyorum 2 kişilik motoru 150 cc scooter tekerler 4 tane scooter tekeri çoğu parçası scooter parçaları olucak 30.30.(2mm) kullanıcam sizce taşırmı çekişi nasıl olur dişli sayısı motor dişlisi 15 teker aks dişlisi 45 önceki sayfalarda yaklaşık son gazda 30 km hız hesaplamışlardı (normalde hız tutkunuyumdur ama nede olsa bu benim yapımı olduğu için beni götürsün yeter amacım bu )

• quote:

Orijinalden alıntı: karabostan

arkadaşlar bende buggy yapmayı planlıyorum ancak 196 cc lik ve 6,5 hp motor saatte 70 e ulaştırımı bi yardımcı olursanız
     go-kart yapalım

resimdeki gibi bir araç yapacaksan amacın dağ bayır tırmanma çamur ne ararsan zorlu şartların hepsinde kullanmaktır. 6.5 hp güçle o resimdeki araç, araçtan beklenileni veremez. 70 km hıza ulaşırsın ama o modelle değil. aracın ağırlığı, senin ağırlığın, kullanılacak parkur, kullanılacak tekerlek çapı ve yere temas eden yüzeyi hıza ve çekişe etki eden unsurlar. her bir şeyi hesaba katmak lazım.

• yok yok ben karar verdim kama kg200 lük motordan alıcam 300tl ye zaten araba tek kişilik olucak ben kesinlikle randuman alabileceğime eminim bir de ne gerek var diferansiyele ben 700 tlye arabayı tammalarım bir kaç aya
  • No comment.
  • Selam akinco abi ben bu sene universiteye girucem cok stresli gecti bir yilim ders ders ders kafami dagitmak istiyorum garaj var alet edevat var bide adanadan kafa dengim cok yakin arkadasim geliyo elim cok yatkin bu islere ilk defa bir firum sutesine kayit ildum ve bilgine hayran kaldim bende bu yaz yapmak istiyorum bi off road araba bana yardimci il ne olur bi sari araba paylasmissin arkasini cekmissin cok net ama arabanin iskeletini yaparim hic sorun yok ama i amortisor olayi on arka hakkinda hic bilgim yok acikcasi anliyamadim bana bi izah etsen 30. Sayfaya kadar okudum tum resimleri kaydettim inceliyorum ama ustun koru bisey yapmak istemiyirum

• 
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.