Şimdi Ara

go-kart yapalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
14.124
Cevap
133
Favori
3.268.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 18 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 960
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 133
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • altnkrtl (606 mesaj) m.ismet (468 mesaj) mavi_korku_08 (406 mesaj) profezor (364 mesaj) abuzer can (347 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2317 mesaj) Mobil (1070 mesaj) Tablet (325 mesaj) Mini (16 mesaj) Uygulama (10 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Giriş
    199 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yüksel varlı

quote:

Orijinalden alıntı: tonyalee

quote:

Orijinalden alıntı: yüksel varlı

quote:

Anladığım kadarıyla "yer" sıkıntısı çekiyorsunuz. Halının üzerine alet-edevat koymanıza evden izin veriyorlar mı? :)

:D Önceki oturduğum evin altında odunluk vardı orda rahattım şimdi taşınınca böle halının üzerinde idare ediyorum.Fotoğrafını çekmek için koydum halının üstüne.Evin çatısını kullanıyorum yer olarak :D

Beni evden kovarlar halının üstüne koysam :))

Allah'a şükür şimdiye kadar bişey olmadı bakalım sonra ne olur.. :D
    |
    |

• Er
    13 Mesaj
    Mrb Arkadaslar bende gokart aracı yapmak icin bi hurdacıdan normal 150lik scooter motorlarının motorunu (engine) aldım yalnız bu motorun calısıp calısmadıgını bilmiyorum o yüzden gokart yapmaya baslamadım daha bi sorum olcak bu motorun calısıp calısmadıgını nasıl anlayabiliriz

motor aynı bunun gibi motordan 4 tane kablo geliyor hangilerini aküye bağlıcam bilmiyorum bibe mars motorundada 4 tane kablo var bunkların hangisi motora bağlancak hangisi mars dügmesine baglanacak bilmiyorum yardımlarınızı bekliyoruma

Biraz arastırma yaptım böle bi sema buldum

ama oradaki iletgec ne onu cözemedim topraklama kablolarını saseye bağlıcam galiba birde aküyü nereye bağlıcam onu bilmiyorum
    bu konuda yardım ederseniz bende go-kart aracını yapmaya baslıcam

• Çavuş
    97 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kadirakkus26

Mrb Arkadaslar bende gokart aracı yapmak icin bi hurdacıdan normal 150lik scooter motorlarının motorunu (engine) aldım yalnız bu motorun calısıp calısmadıgını bilmiyorum o yüzden gokart yapmaya baslamadım daha bi sorum olcak bu motorun calısıp calısmadıgını nasıl anlayabiliriz

motor aynı bunun gibi motordan 4 tane kablo geliyor hangilerini aküye bağlıcam bilmiyorum bibe mars motorundada 4 tane kablo var bunkların hangisi motora bağlancak hangisi mars dügmesine baglanacak bilmiyorum yardımlarınızı bekliyoruma

ama oradaki iletgec ne onu cözemedim topraklama kablolarını saseye bağlıcam galiba birde aküyü nereye bağlıcam onu bilmiyorum

offroad tipimi yapmayı düsunuosn yedek malzemelerini nrden alcan onla ilgili araştrma yptnmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Er
    13 Mesaj
    Go-kart tipi Yapacam bütün malzemeler tamam tek sorun motorda motoru nasıl calıstıracağımı yani elektrik tesisatını nasıl bağlıyacam bilmiyorum detaylı bi acıklama istiyorum bu yüzden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirakkus26 -- 19 Ocak 2012; 11:39:46 >
  • Teğmen
    199 Mesaj
    quote:

Go-kart tipi Yapacam bütün malzemeler tamam tek sorun motorda motoru nasıl calıstıracağımı yani elektrik tesisatını nasıl bağlıyacam bilmiyorum detaylı bi acıklama istiyorum bu yüzden

Git bi motorcuya halletsin versin sana.
    |
    |
  • Çavuş
    97 Mesaj
    quote:

nrdn aldn www.gurcanticaret.com danmı aldn

|
    |
  • Er
    13 Mesaj
    hayır denizlide oturuyorum motorun bazı parcaları eksikti onları motorculardan aldım motoru kendim calıstırmak istiyorum diğer malzemeleri hırdavatcılardan sase parcalarınıda demirciden aldım hersey tamam aslında ama tek sorun motoru calıstırmak motoru calıstırabilirsem sasenin üstüne monte edecem
  • Çavuş
    97 Mesaj
    quote:

hayır denizlide oturuyorum motorun bazı parcaları eksikti onları motorculardan aldım motoru kendim calıstırmak istiyorum diğer malzemeleri hırdavatcılardan sase parcalarınıda demirciden aldım hersey tamam aslında ama tek sorun motoru calıstırmak motoru calıstırabilirsem sasenin üstüne monte edecem

ön mili fln nrden aldn

|
    |
  • Er
    13 Mesaj
    ön mili bulamamıstım tornacıya gittim resminide götürdüm tanesini 10 liradan yapıverdi
  • Çavuş
    97 Mesaj
    quote:

ön mili bulamamıstım tornacıya gittim resminide götürdüm tanesini 10 liradan yapıverdi

rot kollarını nrden buldn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dikey1 -- 19 Ocak 2012; 21:29:42 >
  • Teğmen
    199 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dikey1

quote:

rota kollarını nrden buldn tornacı sanayilerde flnmı oluo

Rota kolumu o ne yaaa? :D
  • Çavuş
    97 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dikey1

quote:

rota kollarını nrden buldn tornacı sanayilerde flnmı oluo

Rota kolumu o ne yaaa? :D

rot kolu ynlıs yzmism xD

|
    |
  • Er
    13 Mesaj
    Oto cıkmacılardan aldım Arkdaslar Benim Sorunuma Yardım Edecek Olan Yokmu
    |
    |
  • Er
    2 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kertenkebelek

ok çok saol işime baya bi yarıyacak
    quote:

Orjinalden alıntı: AKINCO

quote:

Orjinalden alıntı: kertenkebelek

ya herşey iyide o rotlar filan çok zor oluyodur yapması acaba hazır filan mı satılıyor bende yapıcam ama aklıma takılan kısım orası akınco hocam yardım edersen sevinirim

Sen parçaları bir araya getir rot falan kolay.İstersen, sana basitçe çizerim yaptırırsın.Yada
    fotoğraflarını eklerim.

arkadaşlar öncelikle herkese selamlar bu resimdeki ölçüler cm midir acaba

• Yarbay
    2703 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: abdullah_351

quote:

quote:

quote:

ya herşey iyide o rotlar filan çok zor oluyodur yapması acaba hazır filan mı satılıyor bende yapıcam ama aklıma takılan kısım orası akınco hocam yardım edersen sevinirim

Sen parçaları bir araya getir rot falan kolay.İstersen, sana basitçe çizerim yaptırırsın.Yada
    fotoğraflarını eklerim.

cm değil inç

• Er
    2 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: altnkrtl

quote:

Orijinalden alıntı: abdullah_351

quote:

quote:

quote:

fotoğraflarını eklerim.

cm değil inç

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
    |
    |

• Er
    13 Mesaj

|
    |

• Er
    11 Mesaj
    arkadaşlar elimde mondial 250 mct motoru var çok uygun fiyata vercem çift silindir çif karbritör çift egsoz çıkışı 1 hafta içerisinde almak isteyen olursa çok uygun fiyata verceğim satma sebebim bitane daihatsu hijet buldum hurda ama az bi masrafla yürür onun şase ve motor kısmını kullanmak istiyorum.

motorum elektirk tesisatı aktarma zinciri arka teker dişlisi falan hepsi var çalışır durumda sadece aracını za montajını yapıp akü ve benzin koyduğunuzda çalışır durumda olacak.
    arkadaşlar dediğim gibi sadece 1 hafta fiyat için 0542 771 73 93 arayın satabilirsem hurda aracı alıp onda yapmak istiyorum buggy mi satamazsam bu motorla yapacağım şase için profilleri kesmiştim zaten herkese kolay gelsin
    |
    |
  • Çavuş
    86 Mesaj
    kadirakkuş... eğer ateşleme sistemini çözdüysen aküyü biryere bağlamana gerek yok sadece (+) ucunu marş motoruna (-) ucunu şaseye dokunduracaksın marşa basar gibi yani devamlı bağlı kalmayacak çalışınca ucu boşta bırak kolay gelsin
    |
    |
  • Çavuş
    86 Mesaj
    arkadaşlar elinde muravey diferansiyel' in zincir dişlisi olan varmı yada bula bileceğim biryer varsa yardımcı olursanı memnun olacam herkese kolay gelsin
    |
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Sohbet
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.