Şimdi Ara

gnggkvtjffhh

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hshshhshsjsjjzjajajdbhfkdosjdnjd--------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zautopilot -- 24 Aralık 2012; 20:08:51 >

• dostum sorununu şu şekilde halledebilirsin windows kurtarma konsoluna gireceksin"R" ve gerekli komutları yazacaksın sorunun düzelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masklow -- 18 Haziran 2009; 17:47:46 >
  • Çözümü yazıyor gerçi orada.. Windows Cd'nizi takıp cd den boot edeceksiniz bilgisayarı.. Kur işlemlerine girişte
    "Windows'u Onarmak İçin R Tuşuna Basın" yazısını göreceksiniz böylece hasar görmüş , eksik sistem dosyalarını tekrar yükleyecek.
  • komutları girmeden nasıl yükleyecek elfen kardeşim komutlar:

cd system32
    cd config
    ren software software.bak
    ren system system.bak
    cd c:\windows\repair
    copy software c:\windows\system32\config
    copy system c:\windows\system32\config
    exit
    diyerek çıkıyoruz sorun düzeliyor.Onarmış oluyoruz.(C) sürücüsünü standart olarak yazdım siz işletim sistemini "D"bölümünede kurmuş olabilirsiniz ona göre orayı o şekilde yazın değiştirin bunları yaptıktan sonra driverlar falan filan herşeyiniz pc de kalmış olacak çünkü sildiğimiz bişey yok ayar dosyasını falan değiştiriyoruz sağlamı ile vs..ayrıca bazı programlar çalışmayacak office photshop gibi vs.. açılacak hata verecek falan filan bunları tekrar kurarak ve driverları tekrar baştan kurmanıza gerek yok güncelleştireceksiniz silinen bişey yok çünkü güncelleştir dedikten sonra önerilen değilde ben seçmek istiyorum seçeneğini seçeceksiniz aygıta göre seçim yapacaksınız ve driverları yükleyeceksiniz kolay gelsin iyi günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masklow -- 18 Haziran 2009; 17:54:38 >

• dostum şu an masaüstünde misin sen bilgisayar açık derken? Eee başlangıçta alıyorum diyince bizde makina dos ekranında o hatayı veriyor zannettik o zaman masaüstündeysen eğer cd yi tak windows yükle de yükselt de o halde problemden kurtul kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masklow -- 18 Haziran 2009; 17:56:22 >
  • dostum ramlerinde bir çakışma var sana soyliyim kimseyi dinleme cevabı bende bunun tek ramle dene veya baska bir ramle ramlerde problem olmasa bu hatayı vermez bu konuda cok tecrubem var beni dinle
  • baban hala boğazında mı ? yoksa kurtardın mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cinayet13

dostum ramlerinde bir çakışma var sana soyliyim kimseyi dinleme cevabı bende bunun tek ramle dene veya baska bir ramle ramlerde problem olmasa bu hatayı vermez bu konuda cok tecrubem var beni dinle

komik olma dostum kabak gibi ortada işletim sistemi sorunu olduğu
  • quote:

Orjinalden alıntı: cinayet13

dostum ramlerinde bir çakışma var sana soyliyim kimseyi dinleme cevabı bende bunun tek ramle dene veya baska bir ramle ramlerde problem olmasa bu hatayı vermez bu konuda cok tecrubem var beni dinle

Komiksin
  • ram mi peh
  • ben size diim bi denesin ölürmü xD aynı sorun basıma geldi dene bi format atıncada gidior o sorun ama benim dedimi yapıncada gidior xD dene lan olmassa konusun xD
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.