Şimdi Ara

GNCTRKCLL Şifresi Paylaşım Alanı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
1
Favori
15.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donanımhaber'i bu yardımlaşmalardan dolayı seviyorum.Bende zamanında çok istediğim bir film'i burdaki arkadaşlardan birinden almıştım.Ben filmi arıyordum.O ise filmin adını bilmiyordu.Ben ona filmin adını söyledim o da karşılıksız bana film'i gönderdi.
    Maddi olarak değil ama manevi olarak çok hoşuma gitmişti.
  • Yeni şifre alabilmek için en az 100 kontör yüklemekmi gerekiyor? Yoksa parça kontörlerde işe yarıyormu? Bildiğim kadarıyla yükleme süresini uzatıyor ama şifreyi yeniliyomu onu bilmiyorum.
  • Arkadaşlar yarın için şifre gerekli.PAylaşmanız mümkün mü?
  • Şifreniz özel mesaj olarak gönderilmiştir. İyi seyirler
    quote:

Orjinalden alıntı: huseyin__58

Arkadaşlar yarın için şifre gerekli.PAylaşmanız mümkün mü?
  • Yarın başlıyo bu sinema olayı dimi?
  • bugun ıcın sıfre ısteyen varsa pm atsın.bırasdan dısarı cıkıcam 17:30- 18 :00 arası gelıcem.ılk pm atan arkadasa sıfremı yollayabılırım.
  • arkadaslar hakan 18 nıcklı arkadasıma sıfremı yolladım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jiiips

arkadaslar hakan 18 nıcklı arkadasıma sıfremı yolladım.

Konuyu ben açtığım için bana da PM atmıştı.
    İnşallah senin verdiğin şifre işini görmüştür. Paylaşım için teşekkürler.
  • Acil şifre lazım oldu.Paylaşmak isteyen
  • quote:

Orjinalden alıntı: izmirdenbirisi

Arkadaşlar şifre taleplerinizi özel mesaj olarak iletebilirsiniz.
    Şifre isteyen arkadaşlara şifrelerini ileteceğim, verdiğim şifreye yeni talep gelinceye kadar elinde bulunduran arkadaş kullanabilecek (en az 1 gün kullanacak).
    Şimdilik böyle bir deneme yapalım, eğer bir sıkıntı oluşmazsa sürekli hale getiririz.

Özel mesajlarınızın başlığını "genç türkcell şifresi" şeklinde belirtirseniz sevinirim.

Sinema için kullacak arkadaşlar mesaj içeriğinde sinema için kullanacaklarını belirtirse sevinirim.
  • @izmirdenbirisi

Teşekkürler
  • arkadaşlar banada lazım yarım saate kadar acil...... verebilecek olan varmı...
  • Turkcell sırf bu sinema olayıyla bile diğer operatörlerle arasında kapatılması imkansız bi fark açmış durumda...

Büyüksün Tcell...
  • Arkadaşlarla yarın sinemaya gidicem çook lazım verebilecek var mı ? Acil pm atın..
  • arkadaslar banada bugun lazım lütfen pm bekliyorum 1 tane sadece yardımmm ...
  • Turkcell hattım var genelde de 30 gün içinde kontör yüklemiş oluyorum çoğu zaman şifre nasıl alınıyor ?Ben alayım şifreyi ihtiyacı olan arkadaşların işi görülsün
  • quote:

Orjinalden alıntı: wero

Turkcell hattım var genelde de 30 gün içinde kontör yüklemiş oluyorum çoğu zaman şifre nasıl alınıyor ?Ben alayım şifreyi ihtiyacı olan arkadaşların işi görülsün

genç turkcelliysen SFR yazıp 2222 ye yolluyorsun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rapator

quote:

Orjinalden alıntı: wero

Turkcell hattım var genelde de 30 gün içinde kontör yüklemiş oluyorum çoğu zaman şifre nasıl alınıyor ?Ben alayım şifreyi ihtiyacı olan arkadaşların işi görülsün

genç turkcelliysen SFR yazıp 2222 ye yolluyorsun...

arkadaslar banada yardımcı olsanız....wero kardesım nasah-tr@hotmail.com msn ım ordan da ulasabılırsın acıl lazım yaaw...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nasahtr -- 19 Şubat 2009; 19:15:01 >
  • sadece wero nıcklı arkadsaım deıl elınde bulunan varsa hepıneızden rıca edıyorum arkadaslar...
  • ARKADAŞLAR BANA ACİL GENÇ TURKCELL ŞİFRESİ LAZIM YARDIM EDEBİLECEK KİMSE VARMI ARKADAŞLARA ATTIK AMA YA BİRİNİNİ SÜRESÜ DOLMUŞ YA KENDİSİ GİDECEKMİŞ İŞTE DEMEKKİ GERÇEK DOST PAZARTESİ PERŞEMBE GÜNLERİ BELLİ OLUYORMUŞ:):):) ÖZEL MESAJLA ATARSANIZ SEVİNİRİM
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.