Şimdi Ara

GNCTRKCLL Şifresi Paylaşım Alanı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
1
Favori
15.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende bugün bilal hocamın bir şifresini kullandım saolsun
  • wolkan33 ve Kuray nickli arkadaşlara pm attım.
  • parça kontör işi yapan biri oarak elimde bulunan 60 adet hattın şifresini yarın 17:00 den itibaren günlük 3 tane olacak şekilde verebilirim.sinemaya gitmiyorum gnc şifrelerini kullanmıyorum, inşallah yarın 17 de 3 tane bırakırım, şu an mesaim olduğu için şifrelerle ilgilenemiyorum
  • ben de kayıt oldum faturalı hattım ile. ama daha gelmedi. süre dolma sorunu yok yazmış arkadaşın biri. o zaman çok iyi. bizim burda ne sinema var ne mcdonalds. yalnız bana bir hücre mesajı geldi. Aksaray pastanesinde bir hamburger menü alana 2. si turkcellden yuzde 50 indirimli diye. bunun gençtürkcelle alakası yoktur di mi?
  • faturalıda kontörlüdeki gibi bir 100 kontör yükleme şartı olmadığı için şifre sürekli kullanıma açık oluyor.SFR yazıp 2222 ye göndererek te yeni gnctrkcll şifresi talep edebilirsiniz.

bence o gelen mesajın gnctrkcll ile alakası yoktur.pastanenin kendisi kampanya yapmış onu da bulduğu numaralara duyuruyor herhalde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: prodowns

faturalıda kontörlüdeki gibi bir 100 kontör yükleme şartı olmadığı için şifre sürekli kullanıma açık oluyor.SFR yazıp 2222 ye göndererek te yeni gnctrkcll şifresi talep edebilirsiniz.

bence o gelen mesajın gnctrkcll ile alakası yoktur.pastanenin kendisi kampanya yapmış onu da bulduğu numaralara duyuruyor herhalde.

Dün telefonuma gelen msg ile gnctrkcll ye üye oldum fakat şifre geliyormuş (arkadaşlarımın var)fakat bana öyle şifre gelmedi acaba kendilerimi yolluyor yoksa msg atmam mı gerek
    Hattım faturalı herhangi bir ücreti felan varmı aylık sabit?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagataytr

quote:

Orjinalden alıntı: prodowns

faturalıda kontörlüdeki gibi bir 100 kontör yükleme şartı olmadığı için şifre sürekli kullanıma açık oluyor.SFR yazıp 2222 ye göndererek te yeni gnctrkcll şifresi talep edebilirsiniz.

Dün telefonuma gelen msg ile gnctrkcll ye üye oldum fakat şifre geliyormuş (arkadaşlarımın var)fakat bana öyle şifre gelmedi acaba kendilerimi yolluyor yoksa msg atmam mı gerek
    Hattım faturalı herhangi bir ücreti felan varmı aylık sabit?

hayır hiçbir üyelik ücreti falan yok...şifre için SFR yazıp 2222 ye yolluyorsun...bu mesajda ücretsiz...

EKLEME: hazır konu açılmışken bende bişey sorayım...geçenlerde kardeşimin kullanması için kontörlü hat aldım, kampuscell olarak açılsın dedim ama süper tarife açmışlar...hat benim üzerime, 2 gün önce kardeşimin kimliği ile bir turkcell bayiisine gidip kampuscelle geçmek istedim...tamam deyip kimlik fotokopsini aldılar...ama aradan 3 gün geçti hala kampuselle geçmedi hattım...bunun bir süresi varmı?...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 5 Aralık 2008; 15:10:39 >

• Bayii'nin hatası var orada. Turkcell'e telefon açıp durumu iletin, normalde tarife geçişleri gün sonunda yapılır. Eğer işlemlerde bir sorun yoksa, 3 gün geçmesi bayiinin umursamazlığı olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tksharmely

Bayii'nin hatası var orada. Turkcell'e telefon açıp durumu iletin, normalde tarife geçişleri gün sonunda yapılır. Eğer işlemlerde bir sorun yoksa, 3 gün geçmesi bayiinin umursamazlığı olabilir.

şimdi aradım mh yi...başvurum sisteme ulaşmış...fakat hattı 1 aralıkta aldığımız için tarife değişiklikleri diğer ay yapılabiliyormuş...saolsun çok ilgilendi, isterseniz ben buradan geçişinizi yapayım dedi...tabiki dedim canıma minnet...biraz bekledim ama daha önce başvuruda bulunduğum için sistem geçişe izin vermiyormuş...2 ocakta kampuscelle geçeceksiniz dedi...bekliyecez bir ay...
  • faturalı hatlarda SFR yazıp 2222'ye gondersem mc donalds ve sinemalardan yararlanabilirim değil mi?

bir gençtrkcell şifresi bir de klüp şifresi diyorlar. bunların ne olduğunu bilmiyorum ama sadece sorumun cevabını merak ediyorum :

faturalıdan şifre istesem kullanabilir miyim böyle? faturasızda olduğu gibi 1 aylık süre vs var mı? herhangi bir ücret yansıyor mu faturaya?
  • Mc Donalds için kullanacak arkadaşlara verebilirim şifremi. Sinema için veremem ama hep kullanıyorum çünkü
  • arkadslar yrn bnada acil sfre lazm.hyrsever biri sifresini bnmle paylaşabilrmi acaba (:
    bu arada şfre mcdonalds içn gerekiyo...
    smdidn tşkkrler...
  • MC için şifre isteyen arkadaşlar ciddimisiniz ya? :D

Gidin MC'e. Şifreyle kupon alan herhangi birinden rica edin 1 tanede sizin için alsın. MC'te sınırsız olarak kullanılabiliyor şifre.

Sinema içinse bu riske kimsenin gireceğini sanmam :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozge-ozge

arkadslar yrn bnada acil sfre lazm.hyrsever biri sifresini bnmle paylaşabilrmi acaba (:
    bu arada şfre mcdonalds içn gerekiyo...
    smdidn tşkkrler...

pm alamıyorsun
  • DH Kardeşliği
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rádèøή

MC için şifre isteyen arkadaşlar ciddimisiniz ya? :D

Gidin MC'e. Şifreyle kupon alan herhangi birinden rica edin 1 tanede sizin için alsın. MC'te sınırsız olarak kullanılabiliyor şifre.

Sinema içinse bu riske kimsenin gireceğini sanmam :D

geçen çevrede kimsecikler yoktu benim de 1 gün önce dolmuştu mecbur kaldık :) bazen oluyo öyle
  • Arkadaşlar bana da McDonalds için şifre verebilirmisiniz?
  • Eğer verebilecek olan varsa yarına şifre lazım arkadaşlar. 4 arkadaş gideceğimizden dolayı 2 tane şifre gerekiyor. Bu haftayı çıkaralım diğer haftalarda bende yardımcı olabilirm şifre konusunda ama şuan bana lazım
  • Veren çıkmamış ama olsun yarına kadar süremiz var , kullanmayacak olan arkadaşlardan bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.