Şimdi Ara

GNCTRKCLL Şifresi Paylaşım Alanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
1
Favori
15.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce sınıftan arkadaşlar aradı, yarın sinemaya gitmeyi planlamışlar. Ancak bendeki 2 şifrenin kullanım süresi 10 gün önce bitti. Yarın sinemaya gitmeyi düşünmeyenler varsa PM yoluyla şifrelerini paylaşabilirlermi? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Güncel GNCTRKCLL kulüp şifreleri bulunan üyeler

• izmirdenbirisi (6 adet süre kısıtlaması olmayan faturalı hat gnctrkcll şifresi)
    • C@r@nthir (2 adet süre kısıtlaması olmayan faturalı hat gnctrkcll şifresi)
    • fuckulteli (02/05/2009)

Yeni şifreleri olan arkadaşlar şifrelerinin kullanım tarihlerini bana bildirirlerse ilk mesaja ekleme yaparım.

quote:

Orjinalden alıntı: izmirdenbirisi

Arkadaşlar şifre taleplerinizi özel mesaj olarak iletebilirsiniz.
    Şifre isteyen arkadaşlara şifrelerini ileteceğim, verdiğim şifreye yeni talep gelinceye kadar elinde bulunduran arkadaş kullanabilecek (en az 1 gün kullanacak).
    Şimdilik böyle bir deneme yapalım, eğer bir sıkıntı oluşmazsa sürekli hale getiririz.

Özel mesajlarınızın başlığını "genç türkcell şifresi" şeklinde belirtirseniz sevinirim.

Sinema için kullacak arkadaşlar mesaj içeriğinde sinema için kullanacaklarını belirtirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 10 Mart 2010; 16:59:01 >

• yollandı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rapator

yollandı...

Şifre için teşekkürler.

1-2 tane daha şifre gerekebilir, Yarın şifresini kullanmayacaklardan yardım bekliyorum.
  • Kardeşim MSN aç vereyim :)
  • Geliyor hocam şifren...
  • pm attım
  • vay be. DH kardeşliği
  • "piri.reis" Bilal abi forumdaki arkadaşlara selamını iletmemi söyledi, hepinize selamı var kendisinin. Buradan Bilal abiye teşekkürlerimide iletiyorum sağolsun kendiside yardımcı oldu gnctrkcll şifreleri konusunda.

Az kaldı yakında cezası bitip dönüyor aramıza.
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinbestil

vay be. DH kardeşliği

bende isteyecektim bir ara ama kimse şifresini vermez diye düşünmüştüm.hatta bir gün hiç unutmam
    hamburger canım istemişti gittim sırada birinden şifre almak istemiş utanmış istememiş ve alamamıştım.
    bu konudaki yardımı görünce duygulandım
  • quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

quote:

vay be. DH kardeşliği

bende isteyecektim bir ara ama kimse şifresini vermez diye düşünmüştüm.hatta bir gün hiç unutmam
    hamburger canım istemişti gittim sırada birinden şifre almak istemiş utanmış istememiş ve alamamıştım.

hocam burda aile gibi olduk yaw...hele son 6 aydır şu kampanyalar sayesinde herkes birbirini tanıdı...herkes birbirine yardımcı olmak için yarışıyor...hep bana hep bana diyenlerde silinip gidiyor...

ne demiş burhan altıntop; sen benim sırtımı kaşı, ben senin sırtını haşıyım...

• isteyene bende sıfremı verebılırım ama eger ıstedıgınız gun kullanmıcak ısem.pm ıle sorun seve seve verebılırım sıfremı.mesela 4 aralık persembe gunu sıfremı kullanmıcam ısteyen varsa hemen yollıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiiips -- 3 Aralık 2008; 21:16:53 >
  • quote:

quote:

vay be. DH kardeşliği

hocam gayet normal yani vermez diye düşünmeniz bence garip

yolda gördüğüm tanımadığım bi adama bile verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furi -- 3 Aralık 2008; 21:23:40 >

• quote:

Orjinalden alıntı: xfurix

quote:

quote:

vay be. DH kardeşliği

Konuyu açarken ilk aklıma gelen sen oldun. Eti kampanyasında 200 kontör kazanınca şifre gelmiştir diye düşündüm, sağolsun tüm arkadaşlar yardımcı oldu.

• yok hocam o hattım olmasa bile başka bi yerden bulurdum mutlaka, siz rahat olun

edit: bu anlatım bozukluklarım beni öldürecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furi -- 3 Aralık 2008; 21:32:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: xfurix

quote:

quote:

vay be. DH kardeşliği

bilinçli insanlar kesinlikle verecektir ama istediğiniz insanın ne verecem be kardeşim
    demeside var tabiki buna cesaret edememiştim

• quote:

bilinçli insanlar kesinlikle verecektir ama istediğiniz insanın ne verecem be kardeşim

Geçen ay babam ve ben kontör yüklediğimizde sınıftan arkadaş 1 şifre istemişti ben iki tane birden verdim. Bende bir işe yaramayacağına bir başkasının işi görülsün.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuckulteli

quote:

Geçen ay babam ve ben kontör yüklediğimizde sınıftan arkadaş 1 şifre istemişti ben iki tane birden verdim. Bende bir işe yaramayacağına bir başkasının işi görülsün.

bu zamanda tanımadığınız insandan isterseniz neyle karşılacağınızı bilmek çok zor ama

• Kardeşim bi konu açtın ne kadar çok sevenin varmış :) Ne zaman istersen gönderirim :)

Piri.reis arkadaşımıza 3 tane şifre göndermiştir, piri.reis in herkese selamı var :) Kendisi aramızda olmasa da yardımları devam ediyor, eksik olmasın :)
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: fuckulteli

quote:

bu zamanda tanımadığınız insandan isterseniz neyle karşılacağınızı bilmek çok zor ama

Çok doğru. Bu şifreyle hattın yönetileceğini sananların sayısı az değil. Yani arkadaşlarım istediğinde karşısındakinin bu tepkiyi verdiğine az rastlamadım. Süper şifreyle karıştırılıyor.

• Bugün akşama kadar gnctrkcll şifresi aradım etraftan. Sağolsun arkadaşlar 4 tane verdiler.

DH'ye sorsaydım 10 dakika da 4 tane bulurdum herhalde. Bu bölümü, DH'yi seviyorum yaa.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.