Şimdi Ara

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
9
Favori
36.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asabi

Aylık hediyelerin algoritmasını çözdüm sanırım mevcut müşteriye çıkma ihtimali yok turkcell'e yeni geçiş yapan faturalı hatlara aylık 5 gb faturasız hatlarada aylık 1 gb çıkıyor. Yukarda faturalıya yeni geçen arkadaşa hep aylık 5 gb çıkmış. Benimde faturasıza geçirdiğim hatta 3 oldu aylık 1 gb çıkıyor. Bakalım nereye kadar gidecek böyle.
    5 kere salladım 5 kere aylık 5gb geldi. Bu gece bir hakkım daha var yine 5gb gelirse 6 da 6 yapmış oluyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana ya saatlik yada 1tl ye 1gb veriyor

• Aynen bana da saatlik 1 gb çıkıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 faturasız hatta 3 aydır ya 1GB 1 saat,ya 1 GB 3 saat,ya 1 GB 1TL çıkıyor. Daha çok 1GB 1TL ve 1GB 1 saat çıktı.
    Konumla da ilgisi olmadigini düşünüyorum,iğne atsan yere düşmeyecek yerlerde yaptım 1 saat 1GB çıktı,in cin top oynayan yerlerde yaptım 1GB 1TL çıktı. 1TL 1GB çıkan yerlerde 1 GB 1 saat de çok çıktı.

• Evet 6 da 6 yaptım arkadaşlar :) Bundan sonra tarifemi iptal edip paket yapmamayı düşünüyorum nasıl olsa yumurtalardan aylık 40GB geliyor :)

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

• Aratorn Oglu Aragorn kullanıcısına yanıt
    nedir hocam yöntemi

• meeb kullanıcısına yanıt
    Ekstra bir şey yapmıyorum saat 00:00 geçince çatlatıyorum ama bence buga girdi

keşke bizdede bug a girse.

Hocam siz çatlat kampanyasını nerden yapıyorsunuz? Ben Fake GPS ile okula atıyorum. 1 saatlik 1gb geliyor. Evde ise hep 1tl 1gb geliyor. Konuma göre veriyormuş yani.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Dün ilginçtir farklı bir lokasyon da denedim , ekranda 1 tl te 1 gb yazmasına rağmen gelen mesajda haftalık 1gb hediyeniz tanımlanmıştır yazıyordu.Bir baktım gerçekten de haftalık 1 gb tanımlanmış.
  • Çıktığından beri çatlatırım, 1 saatlik 1gb internet ve 1tl ye 1gb internet harici bir halt geldiğini görmedim. Demem o ki YALAN.

• Ne zaman yapsam saatlik veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: InspectorGadget03

Hocam siz çatlat kampanyasını nerden yapıyorsunuz? Ben Fake GPS ile okula atıyorum. 1 saatlik 1gb geliyor. Evde ise hep 1tl 1gb geliyor. Konuma göre veriyormuş yani.
    Bence konuma göre vermiyor, evim istanbul ataşehirde genelde orada yapıyorum ama armutlu yalovada yaptığımda da aylık 5gb verdi. Bakalım önümüzdeki perşembe ve cuma günüde aylık 5gb verecek mi :)

Konuma göre vermeseydi bana her yerde 1tl 1gb gelirdi hocam. Fake GPS ile esenyurt'a gidince 3 saatlik 1gb geliyor mesela. Sizin dediğiniz yerleri denerim hocam. Sağolun.

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

Benimde faturasıza yeni geçirdiğim hatta 4 oldu aylık 1 gb veriyor. Gözlemlediğim kadarıyla aylık hediyeler konumdan bağımsız. Yeni geçen faturalılara her çatlatmada aylık 5 gb, yeni geçen faturasızlara ise her çatlatmada aylık 1 gb hediye verecek şekilde algoritma oluşturulmuş. Muhtemelen belirli süresi vardır nekadar bilemiyoruz tabi o süre boyunca her çatlatmada size aylık 5 gb verecektir. Turkcell'e geçiş yapalı nekadar oldu sizin 1 ayı geçtimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asabi -- 25 Haziran 2019; 14:57:42 >
  • asabi kullanıcısına yanıt
    Benim tam 1 ay oluyor ilk faturam bugün kesildi. 6 kere çatlattım hepsinde 5gb verdi. Bu hafta perşembe cuma yine çatlatacağım buraya yazarım.

• Faturasıza yeni geçtim ilk çatlatmada aylık 1 gb verdi sanırım doğru dediğiniz.

• Çıktım GNC den saatlik internetleri onların olsun,dalga geçer gibi.
  • Biz faturasız kullanıyoruz. Ama bi kere bile aylık 1 gelmedi. En fazla 3 saatlik 1gb geldi. Sonra 1 saatlik 1gb, 1tl 1gb. Bu üçünden başka bir şey gelmedi.

• Tekrardan aylık 1gb verdi hocam. Yeni müşteriym. Konu sahibinin dediği algoritma doğru şimdilik.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.