Şimdi Ara

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
546
Cevap
9
Favori
36.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

Konu dışı ama bu oyunu oynayabilen var mı. Yarışmaya başlıyorum seçenekler çıkıyor kendisi otomatik bir şıkkı isaretliyor ve yanlış deyip yarışmayı bitiriyor. Çözemedim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • volkanadana V kullanıcısına yanıt

Sende uygulama hata veriyor heralde. Bende 2 telefonda sorun yokken tablette bahsettiginiz gibiydi. 1 ay öyle devam etti oynaatmadı,kendisi seçti,sonra düzeldi kendiliginden. Güncelleme ile mi düzeldi dikkat etmedim. O hafta ilk 5000'e girersen günlük 2 GB geliyordu,sonra lig gibi bir sisteme döndü vermedi mi yoksa ben mi ilk 5000 e girmedim bir daha dikkat etmedim. 4 ocak bu dònemki yarışmanın son günüymüş bi deneyeyim unutmazsam.Sorular aynı sorular,cevabını bi kaç turda ogrenip ezberliyorsun önüne aynı sorular geliyor ve hep 6 da 6 yapıyorsun sonra. Yarışma kolay ama Bip Hediye Avı gibi zaman alıyor o kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çatlat gününü değiştirmek mümkün mü. Benimki cumartesi ve pazar günü olduğu için fazla bir anlamı olmuyor. Var mı bir yolu ne dersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • goragora G kullanıcısına yanıt

Benimde pazartesi salı. Keşke hafta sonu olsa. Değiştirmenin yolunu bulamadım.

• BİMCell den RaHat Gülümseten 5 GB paketine taşıdığımız hattın ilk çatlatmasın da, günlük 2 GB geldi.

• Şimdi de 12 saatlik YouTube da geçerli 1 GB geldi.

• GNC Catlat Hediyeni Kap Kampanyasi'ndan kazandigin 12 saat boyunca yurt icinde kullanabilecegin 1 GB hattina yuklendi. Paketini 21.02.2022 10:06 tarihine kadar kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A350-900 -- 20 Şubat 2022; 23:21:58 >
  • günlük 1 gb youtube cıktı.

• Küfür etsem edilir gerçekten, bu nasıl bir operatör anlamadım gerçekten!!!

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Turkcell hediye kavramını çok yanlış anlamış. Hediye dediğin bedava olur,karşı tarafı mutlu eder. Turkcell hediyeyi paraya döndürmüş. Krizi fırsata çevirmek bu olsa gerek. Bari para ile veriyorsun,güzel teklifler ver. Bu fiyatlar ne böyle. Yap Aylık 10 GB 20 TL,Aylık 20 GB 30 TL ve benzeri paketler okey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 28 Şubat 2022; 18:53:41 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3 günlük 3 gb 19 tl cıktı.

• Ayda 1 kez işe yarar internet, ayda 1 kez işe yaramaz bedava internet çıkıyor. Kalanları hep paralı.

• GNC Catlat Hediyeni Kap Kampanyasindan 19 TL karsiliginda 3 gun boyunca yurt icinde kullanabilecegin 3 GB internet paketi kazandin. Internet paketini hemen baslatmak icin bu mesaja 24 saat icinde TAMAM 19TL yazarak cevap verebilirsin. B002

• hep 3 günlük 3 gb 19 tl cıkıyo

• Maalesef

• Bu neden var ki artık? Son 4 çatlatmamda paralı internet çıktı. 19 liraya 3 gb mı kazandım yani? Lütuf mu bu?

• Onun için Telekom’a geçtim

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.