Şimdi Ara

gmd soket yamukluğu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar discoverymin sarj giris yeri yamuldu. 2 aydir böyle kullaniyorum blackberry usb kablosuyla kullaniyorum 2 aydır yamuk halde idare ediyorum. Başına gelen var mı ne yapmamı önerirsiniz?
    Bu soket yamuldu ya aşağı düşüp anakarta zarar verir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazPlayboy -- 27 Aralık 2013; 23:14:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up...

• Konuyu görünce dikkatli baktım da benimki de biraz sola eğik ve bende blackberry kablosuyla şarj ediyorum. Ama şuana kadar sıkıntı yaratmadı, uzun vadede ne yapar bilmiyorum ama fazla kafana takma dostum. Şarj soketi bozulmasın yeter telpa yoksa kronik sorun için 50 lira istiyor. Aman yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Vandrak

Konuyu görünce dikkatli baktım da benimki de biraz sola eğik ve bende blackberry kablosuyla şarj ediyorum. Ama şuana kadar sıkıntı yaratmadı, uzun vadede ne yapar bilmiyorum ama fazla kafana takma dostum. Şarj soketi bozulmasın yeter telpa yoksa kronik sorun için 50 lira istiyor. Aman yani

ynen az bişey kulaklık yeri tarafına doğru yamulmuş ve içeri batmış biraz . benim korkum giris yeri kırılır mı yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazPlayboy -- 28 Aralık 2013; 0:00:35 >
  • O sarj soketi bozuldu diyen arkadasların içerdeki küçük kart gibi olan yeri mi bozulmus oluyor

• Bildiğim kadarıyla zorlanma nedeniyle (ki bu da sadece orjinal şarj kablosunda oluyor) şarj soketi bozuluyor. Bildiğim kadarıyla şarj soketinin anarkart bağlantısındaki yerler kopuyor ama düşme olayı görmedim

• Yani bizimki yamuldu bir sey olur mu?

• Blackberry kablosu takıp çıkarırken zorlama yapmıyorsa sorun çıkacağını düşünmüyorum

• hocam hevesini kırmak istemem ama ben c fazla dayanmaz o

• Bende blackberry kablosu kullaniyorum
  • Hayır kendi kablosunu kullanırken yamuldu soket sonradan bb kablosuna geçtim. Bir diğer sorum da cihaz 2.5 saatte şarj oluyor normal mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.