Şimdi Ara

Gmailine Girdiğim Kişi Bana Ne Yapabilir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar size işim düştü.Bir siteden oyun aldım ve 1 hafta sonra şifresini değiştirdiler.Buna sinirlendim ve oyuna sahip olan e-postayı patlattım.E posta şifresini değiştirdim,telefon doğrulaması koydum.Hesabın sahibi Amerika'da yaşıyormuş.Yanlış anlamayın amacım bana yapılan haksızlığa karşı gelmek.E posta çalma gibi bir niyetim yok.Neyse asıl konuya geleyim.Bu adamın bilgisayar bilgisi iyiyse bana ne gibi sorunlar yaşatabilir?
    Bilgisayarımı hackleme , e posta hesaplarımı hackleme gibi. Biraz saçma bir soru oldu ama insan korkuyor :D cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

• Burnu sürtmüştür bırak gitsin .Sağlam kafaya sahipse seni borca bile sokabilir .
  • Vpn kullanarak yaptiysan problem yok gibi gorunuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada kişisel hesaplara erişim sağlamak suçtur her ne olursa olsun.Haksızlık durumunda Siber Suçlar'a başvurmalısın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xxredstonexx

Burnu sürtmüştür bırak gitsin .Sağlam kafaya sahipse seni borca bile sokabilir .

Borca nasıl sokabilir hocam?
  • Uzun süre geçti. Şimdilik bir sorun yok Eleman işi pek bilmiyormuş demekki. Cevaplarınız için teşekkür ederim
  • Zaten eleman işi iyi biliyor olsaydı, mail adresini sana kaptırmazdı
  • olabilir aslında yer tespiti zor bir olay degil de sen nasıl kırdın bu e postayı
  • E posta elimde vardı zaten bir tek şifresini bilmiyordum. E postaya keylogger attım. Oradan aldım. Zaten Keylog yediğine göre buradan da işi bilmediğini anlayabiliriz

• bu iş bu kadar basit mi ya nasıl bu kadar kolay oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.