Şimdi Ara

Gmail Hesabımdaki bütün mailler silinmiş.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Gmail'de Gelen Klasöründeki tüm maillerim silinmiş. Başkası söylese inanmazdım. Ancak benim için önemli olan ve gelen kutusunda tuttuğum yaklaşık 50 mailim gitmiş. Diğer klasördekiler duruyor. Benim bir hatam veya dikkatsizliğim kesinlikle yok. İnternette araştırma yaptım ve başka kişilerinde başına benzer durum gelmiş.
    Yardımlarınızı bekliyorum.

• Çöp kutusuna baktın mı? Silinen dosyalar orada olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toros37

Çöp kutusuna baktın mı? Silinen dosyalar orada olabilir.

Baktım eski sildiklerim var ancak kendiliğinden silinen maillerim yok. Google İngilizce mail attım bakalım ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erbilge

Arkadaşlar Gmail'de Gelen Klasöründeki tüm maillerim silinmiş. Başkası söylese inanmazdım. Ancak benim için önemli olan ve gelen kutusunda tuttuğum yaklaşık 50 mailim gitmiş. Diğer klasördekiler duruyor. Benim bir hatam veya dikkatsizliğim kesinlikle yok. İnternette araştırma yaptım ve başka kişilerinde başına benzer durum gelmiş.
    Yardımlarınızı bekliyorum.

yaklasik 2 yillik konuyu canlandiriyorum ama ayni sey basima geldi:/ cok onemli bir dunya mailim cop kutusuna bile gitmeden silinmis, klasorler bombos:( cozum bulabilen var mi??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UP çok acil lazım olan eski mailleri gmail bilgim dışında silmiş nasıl geri getirebilirim???
  • Çoook eski konumun tekrar canlandığını görünce şaşırdım. Ben Gmail'den herhangi bir cevap alamamıştım. Umarım sizler çözüm bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.