Şimdi Ara

Gmail Go uygulaması tüm Android kullanıcılarına sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 ay
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hareketliperde (1 mesaj) SEO19ProjectManager (1 mesaj) McManamann (1 mesaj) ekrem71 (1 mesaj) savasserter (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) (3 mesaj) (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Gmail Go uygulaması tüm Android kullanıcılarına sunuldu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    27489 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Google’ın düşük donanım konfigürasyonuna sahip Android telefonlar için geliştirdiği daha hafif Go uygulamalarında sıra Gmail platformuna geldi. Ünlü eposta platformu artık verimlilik odaklı bir versiyona sahip oldu.

Gmail Go neler sunuyor?

Google’ın oldukça yetenekli Gmail uygulaması haliyle büyük boyutlara sahip ve sürekli kullanıldıkça veri tüketimi de artıyor. Gmail Go bunların önüne geçerek uygulamanın sistemi yormamasını ve hızlanmasını sağlıyor.

Ayrıca Bkz.Çevrim içi müzik sektörü yavaşlamaya başladı

Gmail Go orijinali gibi tasarım anlamında bir farklılık içermiyor. Bununla birlikte ekrana yansıtılan kare hızlarında düşüş var. Bunun sonucunda uygulamanın orijinali kadar akıcı görünmeyeceği belirtiliyor. Diğer taraftan Meet entegrasyonu gibi bazı özellikler de kaldırılmış.

Gmail Go asıl olarak Android Go cihazlarını hedefliyor ancak isteyen tüm kullanıcılar deneme şansına sahip. Özellikle orijinal Gmail uygulamasının yavaşlamasından şikayetçi olanlar varsa bir şans verebilir.

|
    |

• Binbaşı
    1386 Mesaj
    Android one li Xiaomi a3 te google playden indirip kullanabiliyordum daha önce. şimdi deniyorum cihazınız ile uyumlu değil diyor :)
    |
    |
  • Yarbay
    10294 Mesaj
    HTML nin geri dönüşü !
    |
    |
  • Yüzbaşı
    398 Mesaj
    Ben yıllardır chromedan giriyorum hiç bir sorun yaşamadım.
    |
    |
  • Yarbay
    3541 Mesaj

android 10 one cihazıma go sürüm kurulmuyor, ayrıca gmail takvim, kamera, kişiler, mikrofon, telefon, depolama, ve bilimum diğer 23 kalem erişime ulaşım yaparken go sürüm herhangi bir erişime ihtiyaç duymuyor...

|
    |
  • Çavuş
    47 Mesaj
    Android 9 kullanıyorum. Cihazla uyumlu değil diyor.
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    70142 Mesaj
    Diğer mail uygulamalarında toplu mail silme özelliği Ya da sağa veya sola kaydırarak silme kolaylığı var Neden Gmail böyle bir kolaylık sağlamıyor
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
konkasör
backlink paketleri
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.