Şimdi Ara

GM9 Pro 1529 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
11
Favori
40.389
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enpara taksit yapmıyor. Ürün Telpa garantili geliyor ve Enpara'da Telpa alışverişi olarak geçiyor.
    1 haftadır kullanıyorum çok memnunum.
    Cumartesi 12.30'da şarjdan aldım, bugün saat 11.30 yüzde 27 şarjım var.
    Fotoğraf uygulamasını beğenmiyorum.
  • Bende şuan siparişi tek hatlı verdiğimi farkettim onu çift hatlı yapmak istiyorum ya da telefon gelince iade edip çift hatlısını sipariş etmek istiyorum. MH ye sordum mecidiyeköyde profilo avmdeki yerde çift hatlı varmış fakat ordan alırsam 1700 liradan alabileceğimi söyledi, telefon gelince kutuyu hiç açmadan oraya götürüp değiştirmeyi deneyeceğim çünkü çok kolay bir işlem gibi duruyor ellerinde de mevcut sadece değiştirecekler
  • SAR iphone'lar gibi çok fazla. Ulusal standartlara yaslanmış. 0.60'a geçmemeli bence bu değer.
  • Almayı düşünenler kaçırmasın bence bu haftadan sonra bu fiyatlara bulmak zor olacak ötv zamlarından dolayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cmd_ -- 27 Mayıs 2019; 16:33:59 >
  • halla kronik sorunlu gm telefon alanlar var
  • Mogolo kullanıcısına yanıt
    telefonda kronik sorun yok

kıronik sorun var
  • kef K kullanıcısına yanıt
    Hocam mi note 3 var bende de NFC ne ki la olsa da olur olmasa da olurculardandim. Bankaların mobil temassız ödeme kampanyaları ile bu zamana kadar neredeyse telefonun 150-200 tl'sini çıkardım. Hele ki otobüste istanbulkartim yetersiz bakiye dediğinde herkes bana bakarken bekleyin şimdi siz deyip şakkadana telefonu çıkarıp yüklemeyi yapıp kartı şoförün yüzüne çok vurmuşluğum var. Yani işin özü olmazsa olmazlarım arasında artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Portre fotoğraf modunu bulamadım..Normalde kamerayı açınca görmem gerekiyordu..
    Telefonda yok mu yoksa farklı bir uygulama mı yüklemem gerekiyor?
  • Alias57 kullanıcısına yanıt
    Selamlar, ben de note4 den geçiş yapacağım, note 4 ekranı sol taraf simsiyah oldu, telefon elinize geçti mi ? nasıl mmemnun musunuz?
  • Poyrito P kullanıcısına yanıt
    Peki bölmeyi yine de denediniz mi?
  • 1200 tl olan bütçemi zorlayıp 4GB+64GB Uzay Grisi sipariş ettim, hayırlısı ile sorunsuz gelir inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wrisked

1200 tl olan bütçemi zorlayıp 4GB+64GB Uzay Grisi sipariş ettim, hayırlısı ile sorunsuz gelir inşallah.
    hayırlı olsun, bütçeyi zorlamayıp mi a2 lite ile de devam edebilirdiniz, çek + kart puanıyla 1250 civarına mal olurdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam ama gm9 pro daha iyi bir telefon diye düşündüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wrisked

Doğrudur hocam ama gm9 pro daha iyi bir telefon diye düşündüm.
    doğrudur , daha iyidir, ama bütçe zorlanmasın diye dedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cicero35 C kullanıcısına yanıt
    Bölünemez diyor zaten bölünme tuşu aktif değil.

• Kaliteli kılıf varmı bu tel için.

• Dostlar selamlar, gm sitesinden verdiğim sipariş kargoya verilmiş ancak Mng takip numarasını sistemde göremedim. Nasıl öğrenebilirim?
  • wrisked W kullanıcısına yanıt
    Gm sitesinde siparişlerim menüsünde

• Oraya da baktım ama kargo takip numarası yazmıyor hocam?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.