Şimdi Ara

GM9 Pro 1529 TL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
11
Favori
40.390
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus Zenfone Max Pro ZB602KL 64 GB (Asus Türkiye Garantili) 1.500 TL

gm9 pro ile karşılaştırırsak daha iyi gibi geldi bana , tek sorun benim açından güncelleme garantisi , güncelleme benim açımdan çok önemli
    https://www.hepsiburada.com/asus-zenfone-max-pro-zb602kl-64-gb-asus-turkiye-garantili-p-HBV00000DTAZO
  • KURTum kullanıcısına yanıt
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/110882-126567/asus-zenfone-max-pro-m1_general-mobile-gm-9-pro/

sadece pil olarak üstün
    bir de SAR değerleri vücut ve baş ikisinin ters

Onun dışında kağıt üzerinde gm9pro daha iyi

Yazılım ve arayüz için asus tercih edilebilir

Ben bu asus yerine redmi note 6 pro da düşünebilirdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURTum

Asus Zenfone Max Pro ZB602KL 64 GB (Asus Türkiye Garantili) 1.500 TL

gm9 pro ile karşılaştırırsak daha iyi gibi geldi bana , tek sorun benim açından güncelleme garantisi , güncelleme benim açımdan çok önemli
    https://www.hepsiburada.com/asus-zenfone-max-pro-zb602kl-64-gb-asus-turkiye-garantili-p-HBV00000DTAZO
    Sd636-ips ekran 450nit
    Sd660- oled ekran

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle tavsiye edecegim bir telefon hatta anneme de gm8 aldim

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Yazılım ve arayüz için tercih edilmez bence. Gm daha iyidir demiyorum

• gm9 pro sipariş verdim bakalım. kargoya anında verdiler. A50 den bile antutu değeri daha yüksek çıkıyor.
  • Arkadaşlar bende Gm9 Pro sipariş verdim dün. Ödeme sayfasından ödeme yapmadan çıkarken anket gibi bişi çıkmıştı. Numaramı bıraktım aradılar, gümüş renk istiyorum dedim stokta yokmuş silahına yüzde 10 indirim yapalım dediler kabul ettim. Bir de Vakıfbankta 500üstüne 50Tl veriyor. Telefon 1479tlye gelmiş oldu.

• GM 9 PRO ANA KONUYA DA İLAN VERİYORUM, KIZMAYIN LÜTFEN :)))
  • Alıp almama arefesindeyim. Kullanan arkadaşlar şarj soketinin kalitesi nasıldır acaba? Hemen arızalanıyor mu? Misalen telefonumu (xiaomi redmi pro) çoğu kez askıda tutarak şarj ediyorum zira 3 yılı geçtim tık demedi.
  • Ben de cuma günü sipariş geçtim, indirimle 1529 a aldım.
    Nedense indirim kuponu 1 yıl garanti uzatmada önce görünüyordu, ödemeye geçince indirim kayboluyordu.
    mecbur düz telefonu aldım.
  • Bende 1529 liraya aldım. Garanti 1 yıl uzatma falan görmedim, bana denk gelmexi. Telefon beklediğimden çok iyi . Fotoğraf kalitesi söylenilen gibi gerçekten güzel.
    Donma ısınma sorunu yaşamadım. Redmi Note 7 pro ile aynı bağlantıda haritalar , pubg gm9 pro az farkla daha hızlı açtı. Çektiğim fotoyu paylaşıyorum sizlerle. İzlenimlerim bunlar.
    GM9 Pro 1529 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursam -- 22 Haziran 2019; 23:31:46 >

• KURTum kullanıcısına yanıt
    İndirimi nasil aldınız acaba? Kupon kodu gecersizdir yaziyor da

• quote:

Orijinalden alıntı: muraterdogan

İndirimi nasil aldınız acaba? Kupon kodu gecersizdir yaziyor da
    Merhaba,

Yukarıda bir arkadaş yazmış, ödeme esnasında bir anket çıktı diye siz de bir deneyin. Bu işe yaramaz ise telefonu sepetinize atın, ama satın almayın 1-2 gün sepette kalsın bekleyin. Sizi arıyorlar " Bir sorun mu var niye almadınız, yardımcı olabilir miyiz?" diye o zaman indirimli almak istediğinizi arkadaşlarınızın bu şekilde aldığını falan anlatırsınız. Bu şekilde yapıp alanlar var.

sağlıcakla
  • Sepete atın yada geri çıkın anket çıkacak. Oradan göreceksiniz

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.