Şimdi Ara

GM9 Pro 1529 TL (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
11
Favori
40.390
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ah hocam ya 1 hafta önce neredeydin :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi denedim Kod genel bir kod diğer banka müşterisi arkadaşla teyit ettim bu nedenle açık olarak yazılırsa iptal edileceği kesin:
    Buna dikkat ederseniz daha çok kişinin işine yarar...

Tebrikler! Generalmobile.com'dan %10 İndirim Kazandınız!

İndirim Kodu ******

bilenlerden mesaj almanız yada bankacılık uygulamasında kampanyalar kısmından bakmanız daha iyi olur

• banada yazabilir misiniz
  • KOD HİÇ İŞE YARAMIYOR GM9 PRODA GECERLİ DEĞİL BİR ÜRÜN ALAK DEDİK BABAMIZA BOGAZIMIZDA KALDI

• Ceptekno kullanıcısına yanıt
    Huawei Psmart 2019 alın babama ondan aldık memnun

• Ceptekno kullanıcısına yanıt
    Soğuk su içiniz üstüne. Çoğu kampanya 1 2 gün bilemedin 1 hafta kalır en fazla. Neredeyse 1 ay olmuş ee bi zahmet bitsin.

• Yapıkredi kodu iptal olmuş lütfen mesaj atmayınız.

• Yapı kredi kodu iptal oldu n11 de falan hediye çeki ve kredi kartı puanı kazanımı gibi fırsatlarla ileride 1550 gibi fiyata alınabilir

• hepsiburadada 1559tl görünüyor fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraysgt

hepsiburadada 1559tl görünüyor fiyat
    Link ?

• quote:

Orijinalden alıntı: karakteristik61

Link ?

Alıntıları Göster
    şimdi kontrol ettim fiyat değişmiş hayret bişi
  • çift Hatlısını bekledik , tek hatlısını da alamadık , kupon uygulanmıyor.
    hala 1 temmuz yazıyor ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURTum

çift Hatlısını bekledik , tek hatlısını da alamadık , kupon uygulanmıyor.
    hala 1 temmuz yazıyor ama
    Sormayın hocam. Kaç gündür çift hatlısını bekliyorum ama bir türlü satışa girmiyor, sanki satmak istemiyorlar..

• BÖYLE BİRŞEY OLABİLİR Mİ YA GM101 KUPONU VAR BU RÜÜNDE GEÇERLİ DEĞİL DER, YAPI KREDİ KUPON İNİDİRİMİ VAR BUNDA GEÇMEZ NASIL ŞİKAYET EDERİZ BUNU YA BÖYLE BİR SACMALIK OLURMU YA YAPI KEDİ ACIKLAMASINDA BÖYLE BİRŞEY OLMAZ TÜM ÜRÜNLERİNDE YÜZDE %10 YAPMAK ZORUNDA DEDİ.

• Sırf yerli diye bu telefondan almak istiyorum ama resmen satmak istemiyorlar. Ne telefoncularda incelemek için ürün var, ne sitesinde renkleri var, fiyat konusu zaten anlaşılır gibi değil.

• yine en iyi fiyat performansı;
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/general-mobile-gm9-pro-64-gb-siyah-distributor-garantili-P354564108

75 tl wolrd puan ve 44 tl lik indirim ile; 1769-75-44 komboları ile 1650 ye alınabililiyor.
    Ayrıca mağaza ilgili kredi kartımda 1700 tl vardı fiyatında biraz inidirim istedim 25 tl daha inmişlerdi. 1625 e aldım
    44 TL değerindeki kupon 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde,

• Müşteri memnuniyeti açısından güzel bir mail atmıştım general monile mail adresine. Bugün dönüş yaptılar sağolsunlar. Fakat mh lerinin ahizesimi sıkıntılı anlamadım ses yok ilk başta ses geliyor sonradan ses yok cümlenin tamamı duyulmuyor yarıda kesiliyor yarıda devam ediyor. Sonra suratıma kapandı. Tekrar ben aradım telesekreter falan neyse geçtik buraya kadar normal yine birine bağlandı yine aynı olaylar. Yani bende mi sıkıntı var diye başka bir yeri aradım sorun yok gelen giden ses normal. Müşteri hizmetlerine ulaşabilen olursa durumu söylesin lütfen.
  • MH ile görüştüm kodlar gm9 pro haricindeki modellerde geçerliymiş ,9 pro indirimini iptal etmişler
  • Ne zaman indirim olur yine.

• bataryası değişmeyen(değişimi zor ve oldukça maliyetli) telefonlardan hoşlanmıyorum şahsen. seni birkaç yıl sonra yeni telefon almaya itiyor...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.