Şimdi Ara

GM5 Plus Kronik Sorunlu Çıktı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
32.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Arkadaşlar Uzun Süredir Beklediğimiz General Mobile 5 Plus Diğer Adıyla GM 5 PLUS Çıktı. Ama Piyasaya Sürülmesiyle Beraber Bir Çok Sorununa Beraberinde Getirdi. Cihazın En Büyük Sorunlarından Bazılarını Söylemek Gerekirse Bunlardan Birtanesi En Büyük Sorun Ahizesinden Gelen İğrenç Ötesi Cızırtı Sesidir. Telefonu Kullanan ve Alan Kişiler Telpa'ya Başvuru Yaptığında Sorunun Yazılımsal Olduğunu Aktarıyorlar. Ama Teknik Servis Uzmanları İse Bunun Tamamen Donanımsal Olarak Kaynaklandığını Üstüne Basa Basa Belirtiyorlar. Çünkü Yazılımsal Olarak Sadece Gelecek Güncellemelerden Ahize Sesi Kıstırılarak gelecek. Yani Sorun Devam Edecek...

Bir İkincisi İse Cihaz kasasında Bildirim Işığının Bulunduğu Bölmeden Işık Sızması Olduğu gerçeğidir. Hemen hemen Tüm Cihazlarda Bulunan Bi Sorun Telefon kasasında Bariz Bir Açıklık Bulunduğu Kaynağını Yok Sayamazlar. Yani GM5 Plus Sırf 2 Sene Boyunca Güncelleme Alacak Diye Alınabilirliği Üst Seviyede Bir Cihaz Değildir.

Haberin Devamı Cihaz İncelemeleri Devam Ettikçe Güncellenecektir...

• Siz telefonu aldınız ve kullanıyormusunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ee var mı kronik sorun şimdi?
  • Bunları zaten biliyoruzda dikkat çekmeyemi çalışıyorsun anlamadım gitti
  • ALBAY PARS kullanıcısına yanıt
    Ilk harfleri büyük yapınca okunması çok zor bir yazı olduğunun farkındamısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 7 Mayıs 2016; 19:33:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3100 mah batarya denmesi ne rağmen.. En kısık ışıkta minimum kullanımda bile cihaz şarjı akşamı görmüyor.. Bana has bir sorun mu yoksa kullanan başkasında varmı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhanmaraz

3100 mah batarya denmesi ne rağmen.. En kısık ışıkta minimum kullanımda bile cihaz şarjı akşamı görmüyor.. Bana has bir sorun mu yoksa kullanan başkasında varmı acaba?

Herkesde Aynı Sorun Var. Çünkü GM Firması Farkındaysanız Piyasaya Çok Az Adette GM Plus Sürdü. İlk Alanla Kişiler kobay Olarak Görüldü. İkinci Partide Sorunları Giderilmiş Cihazlar Sürülecek...
  • ALBAY PARS kullanıcısına yanıt
    General mobile ye karşı kardeşim bir sıkıntın mı var :) Bu kadar kobay vs. adamlar bile bile neden sorunlu cihaz göndersinler firmaya laf gelsin kimse istemez General mobile Türklerin akıllı telefon segmentinde en iyi firmasıdır sagolsunlar en azından alınabilitesi olan telefonlar çıkartıyorlar fiyatlarıda gayet makul 1000tl gibi bir fiyata cidden iyi telefon alması çok zor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emretas205

General mobile ye karşı kardeşim bir sıkıntın mı var :) Bu kadar kobay vs. adamlar bile bile neden sorunlu cihaz göndersinler firmaya laf gelsin kimse istemez General mobile Türklerin akıllı telefon segmentinde en iyi firmasıdır sagolsunlar en azından alınabilitesi olan telefonlar çıkartıyorlar fiyatlarıda gayet makul 1000tl gibi bir fiyata cidden iyi telefon alması çok zor :)

Haha Güleyimde Boşa Gitmesin bari. Beyefendi Çok büyük bir İlaç Firması Bir İlaç Çıkarınca Direk Piyasayamı Sürüyor Sence. Ne Yapıyor Önce Kobaylar Üzerinde Deniyor... Eeee O Zaman. Bu Arada Türklerin Akıllı Telefon Segmetinde En İyisi Olduğunu Söylemişsin. hangi Parçasını Türkler Yapıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALBAY PARS -- 14 Mayıs 2016; 21:11:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY PARS

quote:

Orijinalden alıntı: Emretas205

Haha Güleyimde Boşa Gitmesin bari. Beyefendi Çok büyük bir İlaç Firması Bir İlaç Çıkarınca Direk Piyasayamı Sürüyor Sence. Ne Yapıyor Önce Kobaylar Üzerinde Deniyor... Eeee O Zaman. Bu Arada Türklerin Akıllı Telefon Segmetinde En İyisi Olduğunu Söylemişsin. hangi Parçasını Türkler Yapıyor...

Usta sen gm kullandın demi? Boştan atmıyorsun umarım :) sadece yargılamaya yönelik konusuyorsun. Elektronikte herşey böyledir bir cihaz yaparsın sen ve farkedemezsin bazı şeyleri hic aklına gelmez öyle bir sorun oluşturacağı ve kullanıcılardan boyle bir şikayet gelince düzeltir ellerindeki cihazların da hatalarını giderirsin olur biter bunlar dert değil her markada olabilir boyle şeyler iphone de bile en kaliteli firmada yamulan telefon çıktı ama farkedince duzelttiler olması gerektiği gibi bu tarz ufak şeyler olabilir ve düzeltilir elbet olanlar varsa fakat kronik değildir bu sorun baya bi araştırma yaptım bir kısımda var bunlar gm hakkında

• yok abi bunlar 1000 liraya samsung alıyorlar başka yerlerde. gelmiş burda gm e çamur atıyorlar. bunların istediğini sana söyleyeyim açık net: "Yer çekimsiz ortamda muz yiyeyim ama çilek tadı versin."

aklıma başka birşey gelmiyor. abi adamlar özellikleri muazzam telefon çıkarmışlar üstelik 999 tl ye. malzemeler çakma olsa dediğin doğru. ama değil. elbet üründe ufak tefek sorunlar olacak. sen şimdi telefonu aldın sorunlu çıktı o telefonun sıkıntısını garanti gidermeyecek mi? hiç mi diğer telefonlarda sorun sıkıntı görmedin ? diğerleri dört dörtlük telefon mu ? zamanında bimeksten 1800 liraya aldığım samsung galaxy note 2'de şarj soketinde arıza + arka kapakta yamukluk + ahizesinde ses kesilme sıkıntısı vardı yolladım garantiye ürün değişimi yaptılar. benim gibi başka telefonlarda sorun yaşayanlar da oldu. iphone olsun lg olsun. ki şu an lg telefonların da marifeti ortada. lg g3 kronik soketin yanından çatlayan telefon değil mi ? bir araştır. adamlar bilmem kaç versiyon sonra farkettiler biraz iyi hale getirdiler ama geç kaldılar.

kusura bakmayın da daha yeni çıkmış telefona "kronik sorun" uydurmayın. gidin önce kronik ne demek onu araştırın. 18 nisanda çıkmış telefon yazıktır !

• Telefon çıkalı 1 ay olmuş. Bu 1 ay içinde gerçekten kronik bir sorun tespit eden oldu mu? Güncel Android için bir tane alayım diyorum ama bu kronik olduğu söylenen konular biraz korkutuyor.
  • Yazık oldu böyle bir telefona. O kadar insan bekledi ve sonuç..

• At yalani

• quote:

Orijinalden alıntı: Ays Ays Beybi

At yalani

Ne Yalanı. At yalanı Demişsin İlkokul 1. Sınıfı Bebeleri Gibi Gerisi Yok :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY PARS

quote:

Orijinalden alıntı: Ays Ays Beybi

At yalani

Ne Yalanı. At yalanı Demişsin İlkokul 1. Sınıfı Bebeleri Gibi Gerisi Yok :)))

Anlayan anladi sen yorma kendini.Eline cihazi almayan milleti trollemesin.

• Bir önceki Android one da da ses sorunu vardı telefonda bağıra bağıra konuşmaktan çıldırdım sattım en son bunda da bir şey çıkacağını biliyordum yanılmadım sahibinden e bir gittim herkes aldığı gibi 3-5 gün kullanıp satıyor :) kağıt üzerinde ki yerine aldanmayın.

• General mobile.
    Sasirdim mi ? Hayir.
    Ne alicaz biz g4ten vazgectik bu zaten belli.

• Evet sorunları var doğru.Fakat o çızırtı meselesi bende niye olmuyor acaba kesinlikle çızırtı olayı yok bende.o ışık sızdırma olayıda yok.sadece aşırı derecede ısınma ve pil performansının kötülüğü.Isınma sorunuda benim tahminim cpudan kaynaklıyor gibi inşallah yazılımsaldır yoksa paralar çöpe gidecek...Annem p8lite kullanıyordu aşırı derecede çızırtı olayı vardı fakat garantiye gitti yazılım güncelleyerek sorunu çözdüler şuanda sıkıntısız.belki gm de aynı sorun olabilir.
  • Farklı marka mikrofonlu kulaklık takınca telefonun sapıtmasını da ekleyin bence. Ayrıca müşteri hizmetlerinin bu soruna çözüm olarak orijinal ürün kullanın gibi dahiyane bir çözüm üretmesini de gözardı etmeyin

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.