Şimdi Ara

GM5 Plus 4.5G ÜZERİNDEN GÖRÜNTÜLÜ ARAMA ( Volte, Vilte)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
12.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GM5 PLUS GÖRÜNTÜLÜ ARAMA ( Volte, Vilte)

Son güncelleme ile bildiğiniz gibi Türk Telekom (FAturalı hat) Kullanıcılarıda artık bu hizmetten faydalanabiliyor...

Not: son güncellemeden sonra Türkcell de uyumlu cihazlar arasından Gm5 plus cıkartılmıs. Türktelekomlularda sadece faturalı kullnıcılara hizmet veriyor suan...

Operatörünüze msj atıp Volte özelliğini aktif hale getirdikten sonra

Ayarlar- Diğer- Hücresel Ağlar kısmından Tercih edilen ağ Türünü 4G olarak seçip Geliştirilmiş 4G LTE Modu nuda aktif hale getiriyoruz ve artık rehberden bir kişiyi seçtiğimizde aşağıdaki gibi görüntülü arama simgesi sizde de cıkıyor....

Yanlız burda yazılımsal bir hata var.... Telefonu kapatıp açtıgımızda bu görüntülü arama simgesi kayboluyor. Tekrar aktif hale getirmek için Ayarlar- Diğer- Hücresel Ağlar KIsmından 4G LTE modunu kapatıyoruz. Telefonu kapatıp açıyoruz. sonra yeniden 4G LTE modunu aktif hale getirdiğimizde görüntülü arama simgemiz geri gelmiş oluyor...

Kimleri Görüntülü arayabilirim:

1-Görüntülü arama yapabilmek için öncelikle siz ve karsınızdaki kişi 4,5g kullanıyor olmalı arama yaptıgınız anda.

2- Aradıgınız kişi de sizinle aynı operatörden olmalı( Vodafone - vodafone ) (Türktelekom - TÜrktelekom) ( Türkcell- Türkcell)

3- Aradıgınız kişinin telefonu ve hizmet aldıgı operatör de Vilte desteği olmalı. Örneğin Türktelekomda desteklenen cihazlar Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 Edge, LG G5, LG G5 SE, LG G4 ve LG V10, GM5 Plus Bunlardan birini ararsanız bu işlem gerçekleşir yoksa sadece sesli arama yapabilirisiniz... .
    Her operatörün desteklediği cihazlar farklı şuanda

NOT:
    3g üzerinden görüntülü arama yapamazssınız yada 3g üzerinden görüntülü arama yapan biri sizi aradıgında görüntülü görüşme yapamazsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 24 Nisan 2017; 18:5:38 >

• Benim hat faturasız ttelekom bende var şimdi kullanabilirmiyiz birde apn yi İMS mı secmeliyiz yoksa internette kalsın mı apn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenko17 -- 24 Nisan 2017; 23:53:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cenko17 kullanıcısına yanıt
    LTE özelliği faturasızlarda da cıkıyor yanlız Volte yazıp 5555e msj attıgınızda sadece faturalı kullanıcılar için diyor. Ims yi seçmeye gerek yk normalde.
  • şu desteği 4G ye vermediler,aslında cihaz uygun
  • 4g nin uygun olup olmaması hakkında fikrim yok... Ama bu teknolojinin gelişmesi lazım. 1 yıl sonra tüm telefofnlarda olur ve daha yaygın kullanılabilir diye düşünüyorum ...
  • aradıgınız herhangi bir müşteri hizmetleri yukarıdaki bilgiler den farklı bilgi verebilir normal çünkü teknik bilgisi yok birçoğunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

4g nin uygun olup olmaması hakkında fikrim yok... Ama bu teknolojinin gelişmesi lazım. 1 yıl sonra tüm telefofnlarda olur ve daha yaygın kullanılabilir diye düşünüyorum ...

GM 4G de donanımsal volte desteği var ama açmadılar. aynı fm radyo gibi.
  • Arkadaslar burda bir bilgi paylasmak istiyorum gm5 plus 2 modeli var biri cift sim kart biri tek sim kart tek sim kart olan modeliyle lte goruntulu görusme yapilabiliyor tek sim kart olanla yapılamıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BENİM HATTIM TURLCELL HAZIR KART şimdiGM5 Plus 4.5G ÜZERİNDEN GÖRÜNTÜLÜ ARAMA ( Volte, Vilte) biz bu telefonla görüntülü aramam yapamıyormuyuz zira yapmaya kaltığımda olmuyor,cihaz çağrı ayarlarındanda onine görüntülü arama seçeneğini aktif edemiyorum volte açık olduğu halde..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.