Şimdi Ara

Gm5 güç tuşu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar güç tuşunda temassızlık başladı. 1 ay öncede oldu garantiden değiştirtmiştim tuşu. Tuş kilidini açmak için önereceğiniz programlar var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GravityScreen vb uygulamalarla yakınlık sensörüne eli yaklaştırarak ekranı açtırabilirsiniz. Yüklerseniz sadece yakınlık sensörü ile açmayı etkinleştirin diğerleri çok şarj harcar.

• Exfat E kullanıcısına yanıt
    Peki tam olarak hangisi daha iyi ona göre yükleyeyim?

• TechinProf kullanıcısına yanıt
    En iyisini bilmem ben onu kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Exfat

En iyisini bilmem ben onu kullanıyorum

Hocam ben gm4g kullaniyorum.Bende hic basmiyor.Telefon kapansa ne yaparim hic bilmiyorum

• Sen ne kullaniyorsun dostum?

• quote:

Orijinalden alıntı: TechinProf

Sen ne kullaniyorsun dostum?

Wave lock ve ekran goruntusu kolay adli programlari kullaniyorum.Wave lockta telefon dikey ise sensor kullanilmiyor.Ben onu acik yaptim.Yatay sekilde telefonun ust kismina elinizi yakinlastirip uzaklastirin aciliyor.Ama tabi kapansa telefon ne yaparim

• İnşallah bir gün yaptırır ya da daha iyisini alırsın. Kapandığında şarja takarsan açılır belki.

• quote:

İnşallah bir gün yaptırır ya da daha iyisini alırsın. Kapandığında şarja takarsan açılır belki.

Teşekkür ederim hocam sizde aynılarına sahip olursunuz inşAllah.Telefonu şarja takınca sadece şarj oluyor amblemi çıkar. Açmaz telefonu

• quote:

İnşallah bir gün yaptırır ya da daha iyisini alırsın. Kapandığında şarja takarsan açılır belki.

Hocam sinirlendim iğneyi aldım güç soketinin içine soktum yavaşça kaldırdım. İçinde ki tuşa açılana kadar iğneyle tek tek dokundum baktım hep açılıyor ondan sonra kapattım çalışıyor artık

Edit:sanırım çok düşürmekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mesaopp -- 22 Temmuz 2017; 9:15:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.