Şimdi Ara

GM Discovery - modem olarak internete bağlanamama hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaslar general mobile discovery telefonla ilgili 2 sorunu çözemedim, Yardimci olabilirseniz cok sevinirim.

1. Telefonun avea 3g internetini usb kablosu ile hp laptop üzerinden kullanmak isteyince “Yerel ağ bağlantısı 2 geçerli bir ip yapılandırmasına sahip değil” vb. hata veriyor.

2. Telefonu wireless modem olarak kullanmak istediğimde ise, laptoptan bağlandığım avea 3g interneti 5-10 dakikada bir kopuyor. Telefonun kilidini açınca arada yine geliyor ve kopuyor.

sağolun

• aynı sorun bendede var. telefon başka bilgisayarda sorunsuz, kendi bilgisayarımda bir türlü bağlanmıyor
  • beyler şimdi Telefonu usb den bağladığınız zaman wifi hotspot açtığımız kablosuzdan usb bağlantısını etkinleştirin daha sonra 3g niz açık olsun sonra cihaz ip yapılandırmasına sahip değil dediği zaman ona ip atamanız gerekecek 192 li bi ip atayın girmeye başlayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doga.a

Lütfen yardım

Arkadaslar general mobile discovery telefonla ilgili 2 sorunu çözemedim, Yardimci olabilirseniz cok sevinirim.

1. Telefonun avea 3g internetini usb kablosu ile hp laptop üzerinden kullanmak isteyince “Yerel ağ bağlantısı 2 geçerli bir ip yapılandırmasına sahip değil” vb. hata veriyor.

2. Telefonu wireless modem olarak kullanmak istediğimde ise, laptoptan bağlandığım avea 3g interneti 5-10 dakikada bir kopuyor. Telefonun kilidini açınca arada yine geliyor ve kopuyor.

sağolun

1.si icin birsey diyemeyecegim ama 2.si icin guc korumasini kapatin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.