Şimdi Ara

GM Discovery || GamerzROM Secret Edition 2.0 [25.07.2013] (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.014
Cevap
51
Favori
370.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İkinci resimdeki boş alan aslında boş değil . Orada menü ile ilgili tercihlerin olması lazım. Launcheri tekrar başlatırsanız sorununuz çözülecektir
  • Reacti0n kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler.

bana da oyle geldi ama
    disabled su an? yani basilamıyor?
    sizde nedir bu 1. resmin durumu , aktif mi?
  • aktif mi derken kullanılabiliyo mu diye soruyorsanız evet aktif. denemek için kullandım mobil veriyi açmıştı. şu an kapalı ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @burakgon Hocam ben biraz takıntılı bi adamımda bi yardımcı olursanız

1- Ekran geç açılıyor.Fade animasyonunu gravity boxdan hangi menüden kapatıcaz bulamadım.Geç açılmasını sevmedım.
    2-Hocam benım ımeı gitmedi.Sayfayı okudum yınede ama *#06# yapınca 1 imei gorunuyor.Gravityden ikisinide görüyorum.İşlemleri yapmak saçmalık olur sanırım

Hocam çok sağolun yanıtlarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TidesChaos

@burakgon Hocam ben biraz takıntılı bi adamımda bi yardımcı olursanız

1- Ekran geç açılıyor.Fade animasyonunu gravity boxdan hangi menüden kapatıcaz bulamadım.Geç açılmasını sevmedım.
    2-Hocam benım ımeı gitmedi.Sayfayı okudum yınede ama *#06# yapınca 1 imei gorunuyor.Gravityden ikisinide görüyorum.İşlemleri yapmak saçmalık olur sanırım

Hocam çok sağolun yanıtlarsanız sevinirim.

IMEI herkes de gitmiyor zaten senin hiçbir işlem yapmaya gerek yok

• Hocam peki bu fame animasyonunu nasıl kapatıcaz.
  • quote:

Hocam peki bu fame animasyonunu nasıl kapatıcaz.

Gravity box a gir

Statusbar tweaks'e gir

En altta Auto hide signal icons yazıyor ona tıkla ve üstteki 2 seçeneği işaretleyip tamam de

• Hocam benim dediğim şu ekranın geç açılıp geç kapanma animasyonuydu.O sim simgesi
  • Burak hocam sana son bi soru soracağım

Mesela bi romda kamera uygulamasını beğendim, bu kamerayı nasıl başka bir roma atabilirim? cam diye falan arattım ama sadece lib dosyaları çıktı uygulamasını nasıl bulacaz?
  • quote:

Hocam benim dediğim şu ekranın geç açılıp geç kapanma animasyonuydu.O sim simgesi

Display Tweaks / CRT screen off effect olabilir mi kapatmak istediğiniz ?
  • burak hocam selamlar,
    yayinladigin custom romlarla ilgili genel bir soru sormak istiyorum. dolgun bir cevap vermeye firsatin olursa sanirim benzer bir soruyla bir daha karsilasmayacaksin.
    sorum telefonun kulaklikla ses kalitesi hakkinda. burada kalabalik yaratmamak icin pm ile perperek ve simaros rumuzlu arkadaslarla irtibata gectim. sagolsunlar sorularima cevap verdiler. anladigim kadariyla custom romlarda ses kalitesizligi ancak kendi kulakligi ile asilmis. bircok kisi telefonunu muzik calar olarak kullaniliyor ve eger kaliteli kulakliklarla ses kalitesi kotuyse bircok kisi fena halde telefonu aldiklarina pisman olacaklar.
    bununla ilgili herhangi bir sey yapilamaz mi hocam? mikrofonlu kulakligini bantlayan bile var cozum bulabilmek icin.
    tipinden belli ki sert guzel seyler dinliyorsun. bizi bu konuda aydinlat lutfen.
    emeklerine saglik..
    saygilarimla

• Kamera uygulaması ve sisteme gömülü birçok şeyi almak istiyorsanız romun içine girin system/app ına içine girin sistemde gömülü bütün uygulamaları bulabilirsiniz @thestell

• quote:

Orijinalden alıntı: m5c4

Kamera uygulaması ve sisteme gömülü birçok şeyi almak istiyorsanız romun içine girin system/app ına içine girin sistemde gömülü bütün uygulamaları bulabilirsiniz @thestell

Kamera uygulaması camera gibi parlayan bi isimle olmuyor kamera simgesi bile yok. Walkmanı jetpacke atmayı denedim listede gozukmesini zor sagladım apk olarak yukleyince zaten hata veriyor systemappe kopyalayınca da acılmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: zxcasd1006

Arkadaşlar tüm romlar için en iyi GPS ayarları

Marketten Topntp indirin. Asia Turkey Generic Google No ssl seçip en iyi gps ayarlarını kurdurtun.

Marketten Mobileuncle mtk tools indirin. Engineer Mode (MTK) girin. Location Based Services Epo kısmından Enable EPO ve auto download açın. EPO IDLE e basın. YGPS kısmından Hot Full ve AGPS Restart e basın.

Ayrıca Location Access kısmından Access to my location açık olmalı.

ÇOK ÖNEMLİ: Xperia ROM için. Arkadaşlar kesinlikle Location Access kısmından Access to my location kapatmayın. Yoksa fabrika ayarlarına dön diyip Fabrika reset atmak veya yeniden rom kurmak lazım. Yoksa ağdan konum tespiti çalışmıyor. Devreye alamıyorsunuz. İlk kurulum ekranından google ağ konumu açılabiliyor sadece. Yani Location Access kısmından Access to my location i kesinlikle kapatmayın. Alttaki gps i açıp kapatın.

GPS konumlandırma da sıkıntı yaşayan arkadaşlar yukarıda arkadaşın yöntemini denedim, Nexus romu kullandığım için Mobiluncle mtk'ya gerek duymadım çünkü aynı ayarlar gravity box'da var. Ancak sadece GPS açıkken yine konumlandırma yapamadım, illa ki internetin açık olması gerekiyordu. Daha sonra supersu uygulamasını açıp ayarlardan "Logları sil (Bütün logları siler)" yaptım ve GPS konumlandırma şu anda 5-10 sn arasında konumlama yapıyor. Loları sildikten sonra telefonun nerdeyse her işlemini denedim bir problemle karşılaşmadım, açıp kapadım herhangi bir sorun yok, gps de sorun yaşayanlar deneyebilir. Hem yukarıda ki işlemi yapıp hemde logları silmek etkili oldu diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuki67

Custom romların hepsi tarafımdan denenmiştir,orijinalinden dahah iyisi ve hızlısı,hatasız olanı yoktur,emin olabilirsiniz.Bu arada orijinal rom da gitti customları denerken,sitede linki bulunan sözde orijinal rom'a da müdahale edilmiş,hiç müdahale edilmemiş rom nereden bulacağız???

/>
  • cavit kullanıcısına yanıt
    ya dostum
    kac defa yaptim
    en son asamada
    Lat:0000000 lng:0000000 benin hep oyle kaliyor
    hic degismiyor???
  • Arkadaşlar o öyle basit birşey değil bende çok denemiştim ama çalışmıyor, sonra ozankardes'e sordum Framework falan eklemen lazımmış galiba öyle atıyım çalışsın gibi bi durum yok malesef yani biraz detayı var :/

Burak'a soralım belki bilgi verebilir zor değilse.
  • nicage kullanıcısına yanıt
    yok arkadas mumkun degil olmuyor
    nexustayim
    sabiyleyemiyor bir turlu yerimi.
    orj. romda 15 snde sabitliyordu.

YGPS kisminda Hot ve Full olayini nasil yaptin?
    onde hot a basip bekliyor musun? bekliyorsan ne kdar sure sonra ya da neden sonra Fulle baiyorsun?
  • Burak bey romlar için çok ama çok teşekkürler.

3 rom arasında kaldım. Xperia nexus be GamerzRom secret edition.
    Beyler izce hangisini seçmeliyim. Batarya performans ve ram konusunda hangisi daha iyi.
    Sizce hangisi en iyisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stabil131

Burak bey romlar için çok ama çok teşekkürler.

3 rom arasında kaldım. Xperia nexus be GamerzRom secret edition.
    Beyler izce hangisini seçmeliyim. Batarya performans ve ram konusunda hangisi daha iyi.
    Sizce hangisi en iyisi?

Nexus batarya performansinda cok daha iyi digererinden. Bende simdi nexusa geciyorum xperia romdan. Performans cok iyi fakat bekleme suresi yeterli degil.

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.