Şimdi Ara

*** GM DISCOVERY ELITE , ELITE 4G ve ELITE LITE | ANA KONU | S.S.S. | TEKNIK REHBER (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.439
Cevap
46
Favori
265.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Burada ekran sökme videosu var. Zaten senin ekran kırık ve hali ile bozuk daha fazla ısıtıp rahatlıkla sökersin. https://www.youtube.com/watch?v=Zux1MIrz53Y

Ekranı buradan alabilirsin. http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/general-mobile-discovery-elite-lcd-ekran-orjina-230993822

Bu da LCD ekranı yapıştırman için gerekli olan yapıştırıcı.http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/akilli-telefon-tamir-lcd-ekran-yapistirici-b7000-227366176

120 liraya halletmiş oluyorsun böylece.

• beyler bu aralar telefona bildrm geliyor android 7.0 güncellemesi çok yakında filan diye bilgisi olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiilimAdamı

beyler bu aralar telefona bildrm geliyor android 7.0 güncellemesi çok yakında filan diye bilgisi olan varmı ?

Gm5+dır o Elite olsa duramayız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben elite kullanıyorum ama bana neden bildirim geliyor ozaman ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiilimAdamı

ben elite kullanıyorum ama bana neden bildirim geliyor ozaman ?

Screenshot atabilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar GM DISCOVERY ELITE çinden ekran getirten oldumu veya uyumlu panelin model nosu bileniz var mı iyi geceler
  • bidaha gelirse alırım tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BiilimAdamı -- 17 Ağustos 2016; 8:52:16 >
  • Kamerayı açtığımda konum açılıyor kapandığında kapanıyor . Hep kapalı olması için ne yapmam lazim bilen var mı ?

• bok gibi telefonlar 6.0 sürüm kullanırken şuanda 7.1 sürümü çıkmışken hala 4.4.2 kullanıyoruz ne zaman gelicek beee

• GM Elite 32 gblik telefona hard format atmamıza rağmen sürekli depolama yetersiz hatası alıyoruz çözümünü bilen var mı acaba?
  • Sdmaid programı ile temizlik yapamayı bir deneyin full kırılmış olarak çeşitli sitelerde var Google aratırsanız bulursunuz cihazıniz rootlu ise daha iyi sonuç verir sistem hafizasindaki az kullandığınız yada bildirim özelliği olmayan uygulamaları telefon hafızasına taşıyın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amanita_muscaria -- 11 Eylül 2016; 4:18:18 >
  • Coskun Marley kullanıcısına yanıt
    Cihaz orjin olarak gionee elfie e7 yani gionee firmasının cihazı bu firmanın en büyük özelliği de piyasaya çıkardığı hiçbir telefonun kaynak kodlarını paylaşmıyor olması onlar güncelleme vermediği sürece yapacak birşey yok sadece elite değil diğer gm nin bu firmadan ithal ettiği telefonlarda güncelleme alamadı gionee firması güncelleme değil daha çok yap sat eskiyince yenisini yap yine sat tarzi calışan firma

• Amanita_muscaria A kullanıcısına yanıt
    Doğru ama bu son çıkan 5 plus öyle değil sanırsam

• quote:

Orijinalden alıntı: Amanita_muscaria

Sdmaid programı ile temizlik yapamayı bir deneyin full kırılmış olarak çeşitli sitelerde var Google aratırsanız bulursunuz cihazıniz rootlu ise daha iyi sonuç verir sistem hafizasindaki az kullandığınız yada bildirim özelliği olmayan uygulamaları telefon hafızasına taşıyın

Teşekkürler. Bu meretin sistem hafızasını genisletebilme sansimiz var mi acaba? Sd card olarak gördüğü dahili hafızada 20 gbdan fazla boş alan var. Sisteme kullanamıyoruz

• Discovery 1 de partionları değiştirenler vardı oluyordu ama elite deneyen var mı bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amanita_muscaria -- 14 Eylül 2016; 1:58:56 >
  • Ugurhasgul1903 U kullanıcısına yanıt
    Evet Android one bir proje aslında nexus cihazlarını almaya gücü yetmeyen geliştiriciler için micromax carbonn sanırım bide spice firmalrı ile Google anlaşması ile çıkan cihazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amanita_muscaria -- 14 Eylül 2016; 2:07:01 >
    İş görebilecek bir telefon bana kalırsa bu elite dan daha iyi olduğu kesin

1000tl civarı rakibi yok şuan için sıfır telefonlar icinde

Buradaki forumda herkes diyor yok şöyle sorun var yok böyle bu tamamen şans işi birisi alır servisten çıkmaz telefon birisi alır hiçbir sorun olmaz ki ben bu teli alırken ilk 1 sene hiçbir sorun olmadı sonradan aşırı kullanım sonrası sisti telefon donmalar başladı

Sorunsuz telefon mu olur o zaman adamlar yeni modelini nasıl satacak :) ekran kasa kamera batarya yazilim donanım hepsi bir birinden sorunlu nerdeyse tüm marka model telefonların elindeki paraya gore seçim yapacaksın

• 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.