Şimdi Ara

*** GM DISCOVERY ELITE , ELITE 4G ve ELITE LITE | ANA KONU | S.S.S. | TEKNIK REHBER (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.439
Cevap
46
Favori
265.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eksileri : Radyo yok, arayüzü hoş değil.
    Artılarını saymaya gerek yok :)
  • Satışa çıktıktan sonra konu öldü
  • Aslında konunun ölü olması iyiye işaret. İnsanlar, telefonda sorunla karşılaşınca bir şeyler yazıyor konuya.
  • On numara cihaz yoruma gerek yok. Sattığım ne lg g2 yi ne s4 ü nede Note3 ü aratıyor. Bundan iyisi Şam da kayısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konunun ölülük durumu yok aslında arkadasin dediği gibi sorun çıkarmiyor ki birşeyler yazalım..
    Birde sürekli ayni muhabbet dönüyor sikintisi var mi sikintisi var mi ..
    Özellikle öğrenmek istediğiniz ne ise sorun cevap vermeye çalışalım kullanici listesi var zaten ilk sayfada

• GM Discovery elite kullanıcılarına soruyorum LG G2 alasım var ama Elite ile arasında kaldım sizce hangisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Topkara28

GM Discovery elite kullanıcılarına soruyorum LG G2 alasım var ama Elite ile arasında kaldım sizce hangisi?

G2 topiğinde sorarsan G2 derler , burada sorarsan elite derler.
  • 3 gündür Elite Lite kullanıcısıyım,

İlk gün %100 şarj ile geldi ve sabah 10'dan akşam 23'e kadar bitti şarjı baya kurcaladım oyun oynadım vs.
    21 Nisan'da gece 1 gibi sarjdan çıkarttım %96 görünüyordu şuan şarj %30, yani 34 saattir dayanıyor ve ortalama 4-5 saat daha gider bence.

Performansını değerlendirmek için çok erken çok fazla uygulama kurmadım daha 10-11 tane gerekli uygulamar var ve resim hiç çekmedim :) Hafıza doldukça performansının düşeceğini tahmin ediyorum.

Ekran Sony Neo V'den sonra çok büyük geldi bana kullanımı tek el ile zor ama özellikle 5.5" aldım memnunum ekranından, renkler gayet güzel.

Kendi Launcher'ı çok kötü telefonla konuştuktan sonra hep hata veriyor bende Go Launcher'ı kurdum şimdilik iyi gibi.

Widget'ları Samsung'lara ve Sony'e göre bence eksik ama bunları nasıl olsa Google Play'den temin edebiliyoruz.

Sevmediğim yönlerine gelecek olursak;

Ekran kilidi canımı en sıkan tarafı, ekrana 2 kere hızlı dokununca ekran kilidi açılıyor ama bu sefer cebinize koyduğunuzda cebinizde de açılabiliyor, yada üst kısımdaki Power tuşuna basarak açıyorsunuz (Ben bunu kullanıyorum) ama bu tuş çok yukarıda olduğu için kullanışlı değil.

Ekran dış ortamda yetersiz kalıyor, çok net göremiyorsunuz ekranı ben genelde kapalı ortamda olduğum için beni çok etkilemiyor.

Yazılım kesinlikle güncellenmeli bazı arkadaşlar Galeri'de kasıyor diyorlar bende daha resim olmadığı için deneyemedim.

Yazılım yüzünden bazı uygulamalar çalışmıyor, StoreOID bunlardan bazıları.

Nedense Outlook-WhatsApp-Facebook'daki bildirimler bazen gelmiyor, hiç güç koruma modülünü açmadığım halde durum böyle.

Ön kamera yazıları ters gösteriyor bunun ayarı var ise bulamadım çokta araştırmadım.

Uzun lafın kısası telefon fiyatına göre gayet iyi, F/P oranına bakarsak en iyilerinden diyebiliriz, ben memnunum GM birde yazılımı güncellerse tadından yenilmez :)

LG G2 alacak olanlarda GM Discovery Elite veya Lite alacak olanlarda bence pişman olmayacaklardır, çok kafa yormanıza gerek yok bence istediğiniz birini alın geçin derim

Ben çok para vermek istemediğim için Elite Lite aldım.

• djlwcafi kullanıcısına yanıt
    Aslında çekim gücünde sorun yok ama wifiyi açınca direk bağlanmıyo sonra ayarlarla giriyorum bağlana basıyorum bağlanmıyo . Bende kendi sistemini geliştirdim :) Başka bir ağın şifresini kafadan sallayıp bağlana basıyorum tam o bağlanmaya çalışırken kendi wifi ağıma bağlana basıyorum o zaman bağlanıyo saçma ama başka türlü bağlanmıyo

• Gmd elite'im geldi ancak simi kestirmek gerekmiş bir de onunla uğraşıcam telefonu kullanmak bi nasip olmadı :)
  • Dostum 1200den giriş yağcak demiştin son durum nedir?
  • Elite lite dun teslim aldim telefon sahane
    Ben wifi ya da whatsapp sorunu yasamadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglar_sss

Elite lite dun teslim aldim telefon sahane
    Ben wifi ya da whatsapp sorunu yasamadim

Hocam nerden aldiniz acaba bayilere dağitim baslandi mi?

• caglar_sss kullanıcısına yanıt
    Kaça aldın hocam.Hayırlı olsun bu arada
  • N11 den aldim besken elektronikten
    Gecen ctesi birkactane satisa sunmuslardi
    970 e aldim n11 liste fiyat 1000 30 TL de kupon vermişler 970 e dustu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkant19

Evet arkadaşlar ilk alanlar deneyimlerini yazdılar ancak neredeyse 1 ay olucak telefon çıkalı nasıl durumlar yazarsanız seviniriz hem konu güncel kalır

Teli alali 1 ay oldu catir catir kullanıyorum ve çok seviyorum telefonumu ;)

• İlk alanlari sordular galiba :) sorun sikinti yok beyler yola devam ,the walking dead oyununu tavsiye ederim birde Mc4 oyunlar akiyor resmen, valla ne yalan söyleyeyim bu aralar unuttum sayfayi, ha bide o alinmaz bu telefon diyenler ne oldun elite aldilar galiba :) bu gün LG g2 guncelleme geldi antutudan 27000 puan aldi ne ettiler telefona anlamadim :))

• Bana 1200 diyen arkadasdan ses seda yok anladigim kadariyla dikkat cekmek icin yapilmis olabilir belki haftaya gelir
    yanlis bilge verdigim icin ozur dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeterPan13 -- 23 Nisan 2014; 21:56:50 >
  • Telefonu yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Telefonu ilk alanlardan biriyim. Son derece memnunum. Zaten memnun olmasak veya telefonda bir sorun ile karşılaşsak ilk yapacağımız iş buraya mesaj yazmak olur. Şarjı, kameraları, kasa kalitesi, performansı yani kısacası her şeyiyle dört dörtlük bir cihaz. Tavsiye ederim.

Yeni alan arkadaşların da telefonları hayırlı olsun.
  • Telefondaki eksiklikler:

- Çift tıklama ile uyandırma özelliği çok güzel çalışıyor. Fakat şöyle bir sorun var. Telefonun çift tıklama özelliğini aktif edip telefonu cebinize koyduğunuzda telefonun tuş kilidi açılabiliyor.Çünkü telefon eldiven ile de kullanılabiliyor. Yani arada pantolonunuzun kumaşı da olsa telefon bacağınızı algılıyor ve tuş kilidini açıyor. Bu yüzden çift tıklama ile uyandırma özelliğini ben kullanmıyorum. Benim bir kez başıma geldi. Telefonun tuş kilidi açılmış ve bir arkadaşımı aramışım.

Cem Yılmaz'ın esprisi aklıma geldi. "canım pardon ya dötümle aramışım. Ben aramadım dötüm aradı dötüm. Hadi o da öpüyo."

- Kütüphane giriş çıkışlarındaki cihaz telefona tepki veriyor.Bir çok farklı kütüphaneye giriş çıkış yaptım. Bütün kütüphanelerdeki cihazlar telefona ötüyor.

- 3-4 defa kamerayı açmaya çalıştığımda açılmadı. Kamera çalışmayı durdurdu gibi bir hata verdi.Ne yazdığını şimdi tam olarak hatırlamıyorum. Bu hatayı verdikten sonra tekrar denediğimde kamera açıldı.

şimdilik aklıma gelenler bunlar. Geri kalan her şeyi artı olarak düşünebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.