Şimdi Ara

GM Discovery Custom ROM | GamerzROM JetPack v1.9 [16.07.2013] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.560
Cevap
31
Favori
169.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Video Felan Çeksenizde Bizde Görsek Romu
  • Romun vidosunu cekebilirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Raven

Video Felan Çeksenizde Bizde Görsek Romu

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Raven

Video Felan Çeksenizde Bizde Görsek Romu

Arkadaşlar resimlerde nasılsa öyle farklı birşey yok...
  • Elinize sağlık gayet güzel görünüyor çok emek vermişsiniz. Eminim bir sonraki versiyon da harika olacak. Kolay gelsin.
  • arkadaşlar poweramp yüklemeye çalışıyorum ancak sd kartta 2.2 gb dahili de de 1.7 gb boş olmasına rağmen yeterli depolama alanı yok diyor yüklemeyi yapmıyor. Lütfen yardım edin.
    Başka uygulamaları yüklüyor APK, google play Problem yok sadece poweramp de ne APK ne de play den yüklüyor HHata aynı alan yok!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatrix_88 -- 13 Temmuz 2013; 20:37:22 >
  • bilgisayar ile kablo bağlamadan haberleşmeyi sağlayabilen bir program vardı wifi üzerinden ismi nedir ?
  • hassin kullanıcısına yanıt
    airdroid
  • hassin kullanıcısına yanıt
    telefonu orjınale cevırecegım bır sıkıntı olusuyormu?
  • arkadaşlar root tan sonra root uninstaller programıyla başlatıcıyı silip apex launcher yükleyebilirmiyim?Launcher başlatıcı mı demek yanlış bişeyi silmeyim diye soruyorum.Başta gelen programlardan neleri silmemi önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatrix_88

arkadaşlar poweramp yüklemeye çalışıyorum ancak sd kartta 2.2 gb dahili de de 1.7 gb boş olmasına rağmen yeterli depolama alanı yok diyor yüklemeyi yapmıyor. Lütfen yardım edin.
    Başka uygulamaları yüklüyor APK, google play Problem yok sadece poweramp de ne APK ne de play den yüklüyor HHata aynı alan yok!

Bilgisi olan var mı? Daha önce yüklüydü ama şimdi yüklenmiyor. Acaba bu romu yükleyenler prg yi deneyebilirler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatrix_88 -- 13 Temmuz 2013; 21:16:58 >
  • drkprnc kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben dondum bir sıkıntı cıkmadı wifi dw-e sorun olustu sandım ama alakası yok.
    Ben custom kurdum sonra org ye dondum su anda gene custom.... bence customda kal şimdilik derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zatenkafayiyemis -- 13 Temmuz 2013; 21:22:52 >
  • burakgon kullanıcısına yanıt
    hocam bide şu klawye olayıne el atsan :) 3*4 klawye ekleen öyle t9 felan samsung t9 lar cidden güzel çalışıyor öyle bir imkanımız varsa çok mutlu oluruz :) bide elleriniz dert görmesin bir kaç günde büyük bir iş başarılmış ilerleyen zamanlarda neler olacabileceğini bir kanıtı bence :) inş general mobile bu yaptığınız romu görür ve bünyesine katar sizi :) benim fikrim bu tabi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: C♯

quote:

Orijinalden alıntı: burakgon

Arayüz ile ilgili herkesin görüşü farklı olabilir. Bu konuda çok yüklenmemenizi rica ediyorum. Çünkü oylama yaparak sizin istediğiniz arayüzü kullandım. Değiştir sadece orjinal launcher ile çalışır.

Dostum mesela LG nin arayüzünü kullanmak istersek nasıl kurabiliriz?

xda a da apk sı vardır rom zipini açip system/app içine apk sını atın s4 launcherinida silin o zaman lg arayüzüyle başlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydin123ster

hocam bide şu klawye olayıne el atsan :) 3*4 klawye ekleen öyle t9 felan samsung t9 lar cidden güzel çalışıyor öyle bir imkanımız varsa çok mutlu oluruz :) bide elleriniz dert görmesin bir kaç günde büyük bir iş başarılmış ilerleyen zamanlarda neler olacabileceğini bir kanıtı bence :) inş general mobile bu yaptığınız romu görür ve bünyesine katar sizi :) benim fikrim bu tabi :)

Smartkeyboard kullan bence.

@burakgon Hocam rom atarken imei falan gitmiyordu şimdi neden yedek alıyoruz? Aksi bir durum mu var?
  • zatenkafayiyemis Z kullanıcısına yanıt
    benım sıkıntım su customızerden cwm recovery ı calıstırdım
    sonra rom yukleme ıcın ses+ ve guce bastım ama o ekran gelmıyor
    mecburen orjınale donmem laızm
    ıster ıstemez cekınıyorum
    calısan makınayı hepten bozacagım dıye:S
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkprnc

eğer recoveryi açamadıysan

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.siriusapplications.quickboot&feature=search_result

bu programı kur recoverye bas tamamdır

• quote:

yok hocam bir sorun cıkmıyor orjinal roma donerken

Burak hocamın bunla ilgili zaten bir konusu var. Zor bir olay degil.
    General Mobile Discovery Orjinal ROM ve Custom ROM'lar & Kurulum [Resimli Anlatım]

http://forum.donanimhaber.com/m_77696597/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

quote:

eğer recoveryi açamadıysan

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.siriusapplications.quickboot&feature=search_result

bu programı kur recoverye bas tamamdır

aykut arkadas programı kurdum
    recovery e basınca
    malesef quick boot durdu hatası veriyor yapmıyor:S

• Hocam romda siz guc modunu kapatin demissiniz ben kapatiyorum ama sonradan kendi kendine aciliyor tekrar kapstiyorum sonra tekrar aciliyor sebebi nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.