Şimdi Ara

GM DISCOVERY BİRİ İLE KONUŞURKEN DİĞER HAT ULAŞILMAZ OLUYOR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefondan genel anlamda memnunun, özellikle çift hatlı olduğu için tercih etmiştim fakat bu sorunu ben internetten bulup halledemedim, belki bunu yaşayan ve çözümünü bilen vardır.

Telefonun bir hattı ile konuşurken diğer hattan arayanlar için ulaşılamaz oluyor. İki hattı da aktif kullandığım için bu benim için büyük sıkıntı şu an da. Meşgul gözükse çok daha iyi olacak.

Var mı bir çözümü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmd-j70 -- 24 Ekim 2014; 15:00:52 >

• samsung galaxy grand duosta hangi kartı kullanacağını ekranı yukardan aşağı kaydırdığında seçebiliyosun gm discoveryde de böyle olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkornight

samsung galaxy grand duosta hangi kartı kullanacağını ekranı yukardan aşağı kaydırdığında seçebiliyosun gm discoveryde de böyle olabilir

ikisini aynanda kullanamıyosun sanırım seçmen gerek yukardan aşağı kaydırdığında yoksa ayarları kurcala belki bulursun
  • Hat seçmekle bir ilgisi yok durumun, ben hattın biri ile telefon görüşmesi yaparken diğer hattan arayana "telefon kapalı veya kapsama alanı dışında" uyarısı veriyor.
  • Bununla ilgili bir çözüm bulamadım hala, bilen varsa yazsın lütfen.
  • Birini diğerine yönlendireceksiniz.

Sonra; Çağrı ayarları - sesli arama - ek ayarlar'dan çağrı bekletmeyi açacaksınız. Sanırım böyleydi çözüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akndgn -- 22 Ekim 2014; 0:12:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akndgn

Birini diğerine yönlendireceksiniz.

Sonra; Çağrı ayarları - sesli arama - ek ayarlar'dan çağrı bekletmeyi açacaksınız. Sanırım böyleydi çözüm.

aynen cozum o aslinda yapmamasi gerekmiyormu hatlar farkli sonucta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akndgn

Birini diğerine yönlendireceksiniz.

Çok teşekkür ederim, hatları bir birine yönlendirince oldu, şimdi meşgul çalıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.