Şimdi Ara

GM Discovery 2 Hakkında Her Şey! 'ön inceleme' özel röportaj (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.117
Cevap
10
Favori
62.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Discovery Elite çıkmadan önce Discovery 2'nin de bahsi geçiyordu. Peki gerçekten böyle bir telefon var mı? Evet var ve yakın zamanda onunla da karşılaşacağız.
    Daha önce bir fuarda gösterilen bu telefon, şu an çok farklı bir tasarıma sahip. Yetkililer, ürünün tasarımını değiştirdiklerini, teknik özelliklerinin de Discovery Elite'den yüksek olmayacağını, Discovery ile Discovery Elite arasında olacağını söylüyor. Anlayacağınız, yeni bir ekonomik telefon modeliyle karşılaşabiliriz. Discovery 2'nin de haziran ayı gibi satışta olması bekleniyor.

Alıntı teknokulis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muzaffer Gölcü ‏@muzaffergolcu 2 sa.
    @XXX bu bahsettiginiz model değil, Discovery II çalışmaları hızla devam ediyor yakında buradan bilgilendirme yaparim

mention bana değil ifşa olmasın diye xxx dedim. değil denilen model elife e6

KESİN BİLGİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 22 Nisan 2014; 0:41:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Muzaffer Gölcü ‏@muzaffergolcu 2 sa.
    @XXX bu bahsettiginiz model değil, Discovery II çalışmaları hızla devam ediyor yakında buradan bilgilendirme yaparim

KESİN BİLGİ

Yakında dediği yaz sonu falandır. 2 ay Elite için beklettiler hiçbir şey demeden, bu da öyle olucak gibi hissediyorum. İnşallah haksız çıkarım.
  • Telefonda Nexuslarda olan photoshere özelliğide eklense süper olurdu

• f/p cihazi olmassa olmaz ancak 1 gb ram olayı çok büyük bi değişikliği farkettirmeyecek diye düşünüyorum 500 TL desinler Tüm Türkiye Alsın... :)

• daha da general mobile almam bi şarj soketi haltına (4 kez kırıldı)ekrandan da oldum kim alırsa alsın ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enginben

daha da general mobile almam bi şarj soketi haltına (4 kez kırıldı)ekrandan da oldum kim alırsa alsın ..

ücret aldılarmı_
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Muzaffer Gölcü ‏@muzaffergolcu 2 sa.

KESİN BİLGİ

Olamaz çünkü bataryası 2000 mah
  • Hangi markanın modeliydi hatırlamıyorum adamlar ayarlar sekmesinde root-unroot seçeneği yapmışlardı hatta Mesut incelemişti telefonu. Bizim GMD2'ye de aynısını koysalar da böyle uğraşmasak boş işlerle.
  • Sanırım getirilecek model bu:

http://www.gsmarena.com/allview_v1_viper_s-6193.php
  • bu idi ama bu modelden vazgeçilmiş farklı bir tasarım olacakmış

• quote:

Orijinalden alıntı: RingThalion

Sanırım getirilecek model bu:

inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRAT_G_

Hangi markanın modeliydi hatırlamıyorum adamlar ayarlar sekmesinde root-unroot seçeneği yapmışlardı hatta Mesut incelemişti telefonu. Bizim GMD2'ye de aynısını koysalar da böyle uğraşmasak boş işlerle.

Zopo ZP 700

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oppo find 5 i gördüm az önce hep gms2 diyip duruyordum şimdi aklım karıştı. Tasarımını çok beğendim find 5'in. Özellikleri de yeterli. Güzel bir alternatif olarak düşünülebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blood Money

quote:

Orijinalden alıntı: FIRAT_G_

Hangi markanın modeliydi hatırlamıyorum adamlar ayarlar sekmesinde root-unroot seçeneği yapmışlardı hatta Mesut incelemişti telefonu. Bizim GMD2'ye de aynısını koysalar da böyle uğraşmasak boş işlerle.

Zopo ZP 700

evet zp700 dü
  • http://www.gsmarena.com/allview_v1_viper_s-6193.php

Altı üstü bu telefonu getirip üstüne general mobile yazıp piyasaya sürecekler. Biraz daha vakit geçsin zaten 3. çeyrekte tüm markaların yeni modelleri piyasada olacak g2, s4 vb cihazların tertemiz ikinci elleri 750 lira seviyesine inecek. Kaça satacaklar bunları 750'ye G2 edinebiliyorken biz 699 liraya mı? Şaka gibiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: RingThalion

Sanırım getirilecek model bu:

Getirilecek telefon bu evet

Birde bazı arkadaşlar tasarımı değişti o videoda tanıtılan telefon gelmeyecek diyor hatta bazıları sistem özelliklerinin bile değiştiğini söylüyor.Bunun ile ilgili resmi bir açıklama yok arkadaşlar.Bu söylentiler dedikodudan ibaret

• ZR'nin fiyatı düşsede gidip alsak şunu bekleyeceğimize
  • Ya Bune Abi Hiç olmamış cidden insan snapdragon 400 koyarmı neymiş gelişmişiymiş ya ne olursa olsun insan snpdragon 600 ün gelişmişini koy.Birçok telefon snapdragon 600 lü,800 lü sen git snapdragon 400 koy . gülünecek iş.Adreno 305 resmen telefonu geriletmişler ya :D salaklık abi insan adreno 320 koyar :D Bu elfon satmaz yine satış rekoru beklemeyin ben hayranıydım ben bile ya HTC One alırım daha iyi snapdragon 600 en azından.LG G2 alırım snapdragon 800 oh.Tavsiye etmem

• Diyorlar ki General Mobile Donanımhaber i dikkate alıyormuş..
    Madem alıyorsa General Mobile yetkilileri mesajımı okusun.
    Çünkü ben Forum şikayet ettiği konuları dikkate alacağım.Bildiğimiz gibi General Mobile Türkiyede hiç tanınmıyordu.Nasıl tanındı?.Fiyat performans ürünü olarak bakın tekrarlıyorum FİYATI DÜŞÜK PERFORMANSI BÜYÜK!!! Bazı arkadaşlar demiş ki Snapdragon 800 ve adreno 330 kullanırsa fiyat performans özelliğini kaybeder diye.Şimdi kaybetmemişmi? Snapdragon 400 ve adreno 305 özelliği olan telefona 850 tl.Eğer General Mobiile ın Türkiyede tutulmasını ve satış rekorubekliyorsanız Snapdragon 800 koymalısınız.En azından snapdragon 600 ün geliştirilmişini koyun.adreno 320 ŞART!!.LG G2,Sony IXPERIA Z1,HTC One gibi telefonların çipsetide çok yukek en azından 1.5 1.6 GHz olsun.Şimdi diyeceksiniz ki Onları yaparsak parasıda 1000 tl-1200 tl olur.O zaman Discovery alacağıma gider LG G2 Alırım.Unutmayın AZ FİYATA ÇOK PERFORMANS yoksa atış rekorunu 2014 telefon şampiyonluğunu unutun.İsteklerimizi Yerine getirmezseniz şahsen ben Huawei serisine gideceğim.Ha bu özellikleri eklerseniz +100 tl +150 tl koyun ona bişi demem.Eğer bu özellikleri koyarsanız ortalığı yıkarsınız YIKAR!

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.